Erkekler ve kadınlar sevgiliniz yanınızda osurursa ve ulum ulum kokarsa ne yaparsınız?

Hafi bakalımmmm

0|0
128

En İyi Erkek Görüşleri

• Yapıyor zaten ben yapınca kokarsa onun burnunu tutuyorum o yapıp kokarsa benim burnumu tutuyo bundan doğal bişey mi var

0|0
    0|0
    • 7gün

İğrençsiniz

• 7gün

Burun tutmak osurmak ne Ya bu samimiyet değil iğrençlik 😂

• 7gün

Ya nerden iğrençlık valla tuttuk zamanında ama yok olmuyor en iyisi salmak 😂

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• kıçına bir tıpa tak derim. burası tuvalet degil edepsiz. insana biraz saygın olsun derim. kem küm ederse edecegi kem küme göre cevabını alır.

0|0
    0|0
  • Gül gül ölürüm. Kızım bu ne ya bildiğin atom bombası bu. Bunu deyip gene gülerim😂😂😂😂. Eee yapıyorsa lafı da yer 😏😏

0|0
    0|0
  • Kaçırdıysa sorun yok , bile isteye yaptıysa bozulurum, - puan alır gözümde. Çünkü sevgiliyi geçtim insanların birbirine verdiği değeri gösterir bu tarz görgüsüzlükler

0|0
    0|0
  • gülerim, çünkü genelde utanır kıpkırmızı olurlar. kokusu gelince de ayyy kız için çürümüş senin diye dalga geçerim. sonra sarılır öperim napayım. :D

0|0
    0|0
  • Napiyim yani evlenince hic mi cıkarmıcak bu karı. İnsanlık hali

0|0
    0|0
  • Içinde kanser olacağına kıçında konser olsun. Ama bizi öldürmesin ötede salsın

0|0
    0|0
  • Ben bir kızı sevmişsem kesinlikle canayakındır ve iyi anlaşıyoruzdur. Biz gülerdik...

0|0
    0|0
  • İğrençsin be.

0|0
    0|0
  • Lan kalk sg derim heralde 😂

0|0
    0|0
  • Oyle bir bakis atarim ki morarir

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    16

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...