Erkekler, Şimdi benim hoşlandığım çocuk bir kızla takılmış evvelden ama ciddi mi değil mi bilmiyordum çocukla konuşurken dedimki?

Sen O kızla sevgiliymişsin bana Aslı söyledi dedim seni o kızdan tanıyormuş dedim ( Aslı o kızla tanışıyo) çocuk sana anı yaşadığımı söylemiştim dedi(benim ondan hoşlandığımı biliyo ve bu aralar ciddi ilişki istemediğini söyledi bide Aslı’nın kızla tanıştını biliyor) soru şu o kızı sevseydi bunu göze alıp anı yaşadım onunla dermiydi sırf beni kandırmak uğruna

0|0
3

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence kibarca uzaklaşmış senden. (yazdıklarından anladığım kadarıyla)

0|0
    0|0
    • Evet öyle bişey var ama benim sorduğum soru o değil o Aslı’nın bahsettiği kişi var ya hani çocuğun takıldığı onun hakkında anı yaşadım dedi ya sırf beni kandırmak için anı yaşadım der mi kızın o lafı duyma ihtimali yüksek olmasına rağmen

• Anı yaşadım demesi bence bir sakınca içermiyor. Ne geçmişi ne geleceği takıyorum kafama der gibi bir şey olmuş. Karşıma o çıktı onla sevgili oldum gibi...

O kızı da sevdiğini pek sanmam.

• Yok onu anlamda söylediğini anlık ilişki yani oynaşmak takılmak anlamında kısa ilişkiler yani

• O kızı sevmiyor ama seni de sevmeyecek

0|1
    0|0
    • Beni sevmeyeceğini nerden çıkardın

• Anı yaşamak dediği ne yani benim anladığım ne sevgililer değil kısa ilişki oynaşmak takılmak

• Benim de anladığım "kısa süreli ilişki, takılmak vs" basit bir söylem olduğunu söylüyorum ve bu cümle doğru değil.

• Erkek milleti hersey soler takma fazla

0|0
    0|0
    • Anı yaşadım diye bana demiyo başka Kıza dedi benim sorum şu o kızı gerçekten sevse öyle bir şey söyler mi kızın duya bilme ihtimali yüksekkken

• Istersen ozele gel konusalm

• tamam ama yanlış anlamassan kimsenizde günahını almak istemem muhabbeti saçma sapık bir yere götürmeyeceksen geçelim özele çok başıma geldiği için önlem bir nebze

Yükleniyor...