Sevgilisi olan bir erkek neden hala eski sevgilisini arar?

Arkadaşlar düşün düşün yoluma devam edemiyorum, evliliği kabul etmediği için yıllar sonunda vazgeçtim ondan başkasıyla görüştüm fakat olmadı bir yıldır kalbime girecek biri olmadı ve yalnızlıktan mi özlediğimden mı bilmiyorum hiç aklımdan çıkmıyor, üstelik onu terk ettiğim gün travma yaşadı çok sarsıldı ve o da ondan hoşlanan bir kızla buluştu ve bir yıldır birlikteler. Fakat bu süre zarfında ben dönmek istedim, o kıza aşık olduğunu söyledi ve ben bıraktım fakat aylar sonra iki üç kere benimle görüşmek istedi hatta onunlayken beni hayal ettiğini bile itiraf etti ama onu bırakmıyor peki bu nedir şimdi neden bir erkek böyle davranir. Ben o kadın hayatindayken görüşmeyi kabul etmedim ve şu an yaşadığım kuyruk acısı mı aşk mı emin olamıyorum son diyeceğim şu ki hayatında ilk kez bir kadını beni bu kadar çok sevdi bu adam şimdi bu yaşadığım nedir inanın düşünmekten bitap haldeyim... herkese şimdiden teşekkür ederim.

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• İlk defa diyosun çok sevdi diyosun ilker zor unutulur şuanda sevmese de bırakmazdı kafa karışıklığı zaman çözer ama böyle sen kendini üzüyorsun çocuğun da kafasını karıştırıyorsun rahat ver elemana yaşasın.1 sene az süre değil sen de önüne bak bence sonuçta kendin içinde en iyisi bu olur. Eğer ki ikinizde sonunda birbirinze gelirseniz de yine eskisi gibi olmıycak zaten bundan da emin ol.

1|0
    0|0
    • Doğru eskisi gibi olamaz artık sanırım onu biriyle birlikte olması şu an beni rahatsız ediyor çünkü ben dikiş tutturamadim kimseyle

• Senin bu son yazdığını ben yaptığımda 17 yaşındaydım, yapma nededim de diğer kızı daha güzel bulmamdı. Yani eğer bu çocukluk değilse başka ne olabilir :) Ara ara aklına gelmişsin o bir gerçek,
      neler konuştuğunuzu bilmiyorum ancak eğer aynısı bir daha olursa tersle derim ki bir daha yapmasın.

• Evet bir nevi kibarca tersledim en son zaten kafamı bulandirmaktan öteye gitmiyor çünkü

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım ikinize de duygusal açıdan bağlanmış ve ikinizi de tam olarak güvenilir bir liman olarak görmediği için ikinizden de vazgeçemiyor. Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla sizi daha samimi bir şekilde seviyor ancak -muhtemelen- ayrıldığınız için "ya giderse" korkusu var. Diğer kızda ne bulduğunu bilmiyorum, ama sanırım bundan dolayı. Bana bazı durumlardan korkuyormuş gibi geldi.

1|0
    0|0
    • Evet benzer düşündüm ben de, ama sanırım en doğrusu bundan sonra onu tamamen reddetmek gerekiyor en ufak arama mesajına bile cevap vermemek çünkü çok yoruldum...

• Durumu soğukkanlılıkla ve makul bir şekilde açıklayın. "Bu sebeplerden dolayı yorulduğumu hissediyorum, ve seninle görüşmemenin daha iyi olacağını düşünüyorum" şeklinde bir açıklama yaparsanız, sizi arayıp rahatsız etmez sanırım. Umarım istediğiniz gibi halledersiniz :)

• Çok teşekkür ederim 😊 kesinlikle mantıklı

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• O kizla devam esip seninle de takilmak istiyo birbirinize ne yasattiysaniz ortalik baya karismis kimseye suc bulamayiz burda ikinizde bence birbirinizden cok sey goturmuasunuz. birisini terketmenin sonuclari olacaktir muhakkak

1|0
    0|0
    • Öyle doğru fakat aklımı kurcalayan öfkesi bitmiyor bana ve tamamen o bağı koparamiyor ve bu çok yorucu ne yazık ki onu gerçekten geri istediğimden bile emin değilim sadece biriyle beraber olmasi rahatsızlık veriyor işte anlayamıyorum ki tam :)

• Ya bunlar farkli ozel konular e burdaki 20yas alti insanlara sorma en azindan sorunun basina olgun arkadaslar de ya da ozelden sor 😁

• 37 yaşındasın abla bu olayları sen çözemiyorsan gençler bitik :D

1|0
    0|0
  • Takıntı saplantı ne dersen de. Mutlaka yeniden sevebileceğin insanlar vardır denemeye devam et

1|0
    0|0
    • Saplantı bende mi sence? Yani yeni biri yok diye mi düşünüyorum

• Aynen. insan sevgilisinden ayrıldıktan sonra yeni bulduğu kişinin tıpkı eski sevgilisi gibi olmasını ister. Biraz tuhaf olacak ama yeni sevgilinin kusurlarının bile eskisi ile aynı olmasını ister. Fakat bu geçici bir durumdur zamanla değişeceğinden emin olabilirsin

• Teşekkür ederim bu içimi rahatlattı :)

• Bunu bende yaptım ama nedenini tam olarak bilmiyorum gelen gideni aratır deyiminden kaynaklı olabilir

0|0
    0|0
  • Yenisini sevmiyor demek ki.

1|0
    0|0
  • Unutamamistir

1|0
    0|0
    • Unutmadı biliyorum peki bir adam neden unutmadigina donmez bu öfke kızgınlık mı sence ya da o kızı bırakmamak için çabalıyor sanki

• Illa vardir bir sebebi herkrsin ayri bir yasanmisligi vardir

• Sana güvenmiyor artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen kızı zaten biliyorsun ama kız onun seninle konuştuğunu bilmiyor ve adi herif ikinizi birden nasıl idare edebilir onu planlıyor yolunu yapıyor

1|0
    0|0
    • Acı a ben de aynı şeyi düşündüm ve buna izin vermedim, kız beni biliyor anlatmış ona ama tabi beni aradığını söylemedi

• bence karşı taraftan sana hayır gelmez. senin yaşadığın acının sebebi yaşanmamış şeyler onunla istediğin bir hayatı yaşamayı çok istiyorsun. olmadığı için üzülüyorsun içten içe olmasını o kadar çok istiyorsun ki hala acısı taze. bence ne istediğinden emin ol kendini sorgula kararlarını dürüstçe al için rahat etsin.

0|0
    0|0
  • Seni unutamamis ama o kiza da baglanmis

1|0
    0|0
Yükleniyor...