Erkekler, Bir kadının geçmiş ilişkileri siz erkekler için be kadar önemli?

35 yaş üstü bir kadının eski iliskileri ve hayatinda daha once kaç kişi olduğu onemlimidir?

0|0
30

En İyi Erkek Görüşleri

• Her canı sıkıldığında önüne gelenle yatan gevşek biri olmasını istemem fakat bekaretinin olmayışı veya önceden evlenmiş olması gibi şeyler beni gıcıklamaz.

0|0
    0|0
    • Bakire degil ise 1 kişiyle mi oldu 10 kişiyle mi bunu nasıl anlicaksin ki.

• Bende bunu diyorum işte. Bakire sanılan birçok kızın gecmiste anal ve oral ilişki yasamisligi vardir.

• Tamam da bunun benim dediğimle alakası ne

• Olgun kadının aklı başında olur. Bu saatten sonra hayatına giren çıkana değil oturup kalkmasına sohbetine davranışına bakarım. 35 yaş üstü bir kadın olarak 18-25 Yaş aralığındaki gençlere bu soruyu sorman biraz ilginç geldi açıkçası 😀

1|0
    0|0
    • Gençken herşey toz pembe oluyor ya. Birde geneli temiz el degmemis bakire kiz bulcam saniyor. Sonra yaş ilerledikçe gerçekleri anliyorlar. Hala öyle mi gençlik diye merak ettim acikcasi :)

• Gençlik sapıtmış hiç sorma 😂herkes önüne gelenle beraber oluyor ama bakire arıyor 😂 olgun kadınlarla takılmak arkadaş olmak her zaman en güzeli gençlerin yoluyol değil 😀

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Niye millet eski ilişkilerini anlatır ki? Veya niye sorar? Adı üstünde geçmiş ne sen sor ne de o söylesin. Geçmişe takılan tiplerin mutlu olduğunu görmedim.

0|0
    0|0
  • Umursamam sormam. Anlatmasın. Ama anlatır ise sevmediğim bir şey var ise de kavgaya kadar gider.

0|0
    0|0
  • 35 üstü için geçmişinde bişey yaşamadıysa sıkıntı zaten o zaman aramam ama 30 a kadar hani temizlik ararım (ruhen)

0|0
    0|0
  • 35 yaşında kadının geçmişine takılan erkek, ile mutlu olunmaz.. :D

1|0
    0|0
  • Şahsen benim evleneceğim kişinin geçmiş hayatı benim için çok önemlidir..

0|0
    0|0
  • Karşımdaki kadının karakterine bağlı olarak değişir bu.

0|0
    0|0
  • Degildir bence seversen begemirsen neden gecmis onemli olsunki

0|0
    0|0
  • Bakire arayan bakir olduğum için çaresiz yalnızlığım.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şekilde önem teşkil etmiyor, yaşı ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • O saatten sonra bence mantık devreye girmeli

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    18
Yükleniyor...