Neden hiç sevgilim olmadı😭?

Uzun zamandır sevildiğimi hisssetmiyorumkiloluyum diye bulamazsın birini dediler ama benim gibi kilolu bir kız benim uzun ilişkim var diye bana hava atıyor hem de 5 senelik ilişkisi varmış ben daha biri tarafından sevilmedim bile Neden Allah herkese kısmetini verirken bana vermiyor 😪

0|0
218

En İyi Erkek Görüşleri

• 5 sene sevgili mi olunur lan yuh onlar karı koca olmuşlar. Takılma. Seni de seven çıkar. Ben severim ya kilolu kızları tabi aşırı değil. Oynaması güzel oluyor 😂. Isırmalık kıvamda.

0|0
    0|0
  • Bence sevgilin yok diye sevinmelisin bu zamanki sevgililer çok mu mutlu sanki herkes 3 5 ay beraber birbiri ile ihtiyacını görüp ayrılıyorlar kilolu olduğun için de dert etme bu senin elinde olan bir şey istersen o sorunu halledebilirsin ve sevilmediğini hissettme bir bakarsın illaki bir yerde seni sevenler vardır onun için üzülmene gerek yok ☺️😉

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında bence bunun kiloyla alakası yok. Ben 94 kiloyken de sevgilim vardı şimdi 72 kiloyum hala o kişi Yanımda. Hayatına aldığın veya almayı düşündüğün kişinin karakteriyle alakalıdır. Senin fiziğin efsanedir ama beyin yoktur aptalın önde gidenisindir oturup kalkmayı bilmezsindir ama kilon vardır evet giyinmeyi bilirsin karşındakini rezil etmezsin konuşma edep adapla falan eğlencelisindir karşındaki senle zaman geçirmeyi sever o zaman yok 1.50 boyun var yok 80 kilosun bunlar hikaye olur. Önemli olan karşı tarafa nasıl hissedeceğini senin sağlaman.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Ankaradaysan birini yaparım sana helal çocuktur valla.

0|0
    0|0
  • Unmadigin zamanda unmadigin yerde kismetin cikar karsins

0|0
    0|0
  • Ne yani kilolusun diyemi sevilmiosun saniosun kismetin yoktur vardir daha gelmemistir

0|0
    0|0
    • 7gün

Öyleyse niye başka kızlara erkenden kısmeti geliyor bana hala gelmedi😑

• 7gün

Benden kisalari cirkinleri evlendi ben 1.90im yakisikliyim beni seven yok hadi sen soyle bakalim ayni sey fitimde ama sevenim yok

• bu şekilde düşünmen yanlış bence sevgilisi olup bir ton acı ceken de var sen kalbini temiz tut elbet birisi çıkar karşına

0|0
    0|0
  • Kilo kaç

0|0
    0|0
  • Sanada verecektir.. Sabır..

0|0
    0|0
  • Üzme kendini verir tabi.

0|0
    0|0
  • NO justice

0|0
    0|0
  • İsyan etme çıkar karşına bir ponçiksever 😉

0|0
    0|0
  • Amann aşk yalan

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    6

Kızlar Ne Diyor 1

• Hava mı atıyor ne salak insanlar var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...