Herkese Merhaba, Sevgili olacağım kızın çok yakın erkek arkadaşları var napmalıyım?

Neredeyse sevgili olacağım kızın çok yakın 2 erkek arkadaşı var çok çok değerli. Sonuçta insan sevdiğini paylaşamaz ama arkadaşlarınla da ilişiğini keste diyemezsin onun için onlar çok çok da değerliymiş hem oğlan seni alıcam diyip şaka yapıyormuş bende sinirlendim siz olsaydınız napardınız teşekkürler :) .

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• rest çek

0|0
    0|0
    • 7gün

en mantıklısı o değilmi sonuçta beni değil onları seçer

En İyi Erkek Görüşü

• Bende buna benzer olaylar yasamistim. bir kere sunu aklina sok. Eger ona bir secim yapma sansi verirsen seni secmez. Onun arkadaslariyla fazla yuz goz olma. Basbasayken daha samimi ol arkadaslariylayken daha ciddi tavir takin. Boylece daha cok basbasa kalmak ister. Onlarla arasina mesafe koyar ama oyle buyuk bir mesafe degil. Arada ki ince cizgiyi gormus olucak. Kizi seviyosan onu arkadaslarindan ayirmaya calisma. Merak etme güzel kardeşim damgasi yemezsin zaten onun erkek arkadaslari var diye

0|0
    0|0
    • 7gün

kardeşim insan bir yerden sonra aşırı kıskanıyor paylaşmak istemiyor yani senin sonuç noldu peki :(

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• yanlış anlama birader... o ilişkiden sen zarar görürsün yolun basındayken hiç başlama derim kardeşim...

1|1
    0|0
    • 7gün

yok kesinlikle haklısın

• 7gün

eyvallah dostum haklsıın bana çok ters teşekkür ederim yorumun için

• 7gün

önemli değil kardeşim... doğru insan çıkar elbet karsına...

• O kızla asla beraber olmazdım.. Vazgeç gardaş, üzülürsün sonra

0|0
    0|0
    • 7gün

haklısın hocam en doğru karar o olur

• 7gün

zor oluyordur yurt dışı

• 7gün

Zor zor vallah, hele de sevdiğim kız TR de köyümdeyken buralar çok zor

Yükleniyor...