Doğru kişi tanımınız nedir?

0|1
1818

En İyi Erkek Görüşleri

• Dogru kişi bana göre cinsel iliskiden cok karsisindaki insanin karakterine onem veren kisidir sonucta bugun elimiz ayagimiz saglam cok sukur ama yarin bir yatalaklik veya sakatlik olmayacaginin bir garantisi yok o yuzden bana gore dogru kisi gercekten karsisindakinin karakterini ve gonlunu seven cikarsizca seven kisidir.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Doğru kisi tanıdım doğru kişiyle aşk başka oluyo zaten eğer doğru kişiyle aşk yaşıyorsan o aşkta dostuluk arkadaşlık sevgi vb en güzel duygularıda beraberinde yaşiyosundur doğru insan sana baktığımda mutlu olandır doğru insan senin söylediklerine önem verendir doğru insan her ne zorlukta olsada sana haber veren seni bir kenara asla birakmayandir lafta anlatılmaz doğru insan Allah herkezi doğru insanlarla karşılaştırsın 🙇‍♀️

0|1
    0|0
  • Benim icin iq oncelikli, dusunen adam adamdir. Bazen dogru kisi sanariz ama zaman gectikce insanlari tanidigimiz icin zamansiz asla dogru kisi oldugunu ogrenemeyiz ben cok gec anladm dogru kisiyi bunun icinde uzgunum 😔

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Eksik yönlerimi kapatan kişidir.

0|0
    0|0
  • beni tamamlayan kişidir yan yanayken onunla herşeyi yapabilme duygusunu bana bakarken bile ne dusunduğunu ne hissettiğimi anlıyorsam askla sevgiyle arzuyla baka biliyorsa o dogru kişidir

0|0
    0|0
  • Kendi menfaat ve çıkarlarına göre değil, seni gerçekten yürekten seven birisi doğru kişidir. Normal dostluk anlamında ise kendini kimin yanında güvende ve mutlu hissediyorsan o insan zaten doğru insandır.

0|1
    0|0
  • İnsan olmayı hedefleyen, Allahın emir ve yasaklarını kendine hedef edinmiş, İslamiyeti çok iyi okuyarak irdeleyip yaşamaya çalışan, hurefelerden uzak, cehaletle ilim arasındaki farkı idrak etmiş, dürüst, hoşgörülü, imanlı, kişi.

0|0
    0|0
  • iyi bir iletişim kurduğum, anlayışlı olan , beraber çok güzel sohbet ettiğim kişi doğru kişidir devamı gelecektir eminim.

0|0
    0|0
  • Ben dogru kisiyi buldum da. Imkamsiz platonik bir ask benimkisi

0|0
    0|0
  • filim iyiydi dogru insani bulmak kolay önemli olan dogru insan olabilmek

0|0
    0|0
  • Beyaz küpesi olmalı,
    Saçlarını at kuruğu yapmali,
    Burnu havada olmali.

0|0
    0|0
  • Ezmesin, üzmesin, başkasıyla gezmesin.

2|0
    0|0
  • Güzel insan olan doğrudur.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    6

Kızlar Ne Diyor 16

• Vallahi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Doğru dediğim şu hayattaki en yanlış sonuç oldu benim için o yüzden matematik de bilimde de olduğu gibi aşkta da doğru yok..

0|0
    0|0
  • Yalansız iki yüzlü olmayan ve merhameti yüksek olan işte bunlar birleştimi doğru insan olmayı bırak melek gibi bir insan olur

0|0
    0|0
  • Benim için doğru kişi beni tamamlayan kişidir. Doğru gibi görünüp doğru olmayan insanlar değil.

0|0
    0|0
  • Seni her halinle kabul eden ve senin de her haliyle kabuk edebildiğin kişi

0|0
    0|0
  • güven duygusu veren ve oturup sohbet edebileceğim birini isterim

0|0
    0|0
  • Kafa yapıniz bir olan, hoş görülü anlayışlı dürüst merhametli saygılı

0|0
    0|0
  • kalbimin gezegeninde kaldı