Bu soru da evlilik uzerine olsun. Kimler evlenmek istiyor? Kimler ben hiç evlenmeyeceğim diyor?

Kimler evlenmek istiyor? Kimler ben hiç evlenmeyeceğim diyor?

0|1
47

En İyi Kız Görüşü

• Evlenecem vermezlerse kaçacam

0|1
    0|0
    • Var mi kacabilecegin birisi? :D

• Yani orası öyle sonuçta ailene ihanet ediyorsun sevdiginle mutlu olsan ne olur

• Haklisin katiliyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Cok kritik yerden sormussun be dostum, bu tamamen maddi we manewi sartların herbi hörekesinin tastamam olmasına baglı? kimi sevgili bulur maddiyatı iyidir hemencecik ewlenır we mutlu olur bu andersenden gelelim yurdum gerceklerine bir sevgili buldun ama ewlenilcek insanmı bunuda cözmek bir muamma? dır ki? hadi cözdün kız bir liste kitler tam sülale boyu? al al bitmez? mutlulugun faturası hep erkege kitlenir kadına hep sahip cıkarlar kadın icin sıgınma ewleri sosyal destekler wardır olmadı zaten kadını ailesi mutlaka sahiplenir we geride kol gbi borclar hepbi erkege kilitlenir kalır? ne bilim walla dünyanın en şanslı iki insanı bence birbirlerini güzelce sewip anlıyabilen we pahalı ülkem sartlarına göre ewlenip o borcları güzelce ödiyen insan we insanlardır esas olan birbirini anlayıp sewen we her şart altındada destekleyen insanlar olmalarıdır borçlar biter geriye tw izlerken icilen kahweler we güzel anılar kalır herkezinde mutlu olmasını dilerim ama kader diyede bisey war ne kadar zorlasanda olmaz bazı seyler

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben istemiyorum

0|1
    0|0
  • Evlilik isteğim yok ama nasip

0|1
    0|0
    • Ama yasin gelip geciyo bence bir daha dusun :p :)

• Çevre bu konuda yetiyor cidden bide kendim kendimi bunalmaym

• Bunaltma aynen. Bakildiginda sen tam evlenilecek kizsin da işte bunu hak etmeyenler yuva kurarken hak edenler yalnizlik cekiyorlar.

• Aşık olursam evlenirim

0|0
    0|0
    • 7gün

Kapak resminde bir bayan cıplak bir erkegin poposunu ısırıyor.
      Mumkunse sen aşık olma.

• 1gün

Neden ki 😃

• 3saat

Asik oldugunu isirirsin cunku :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Burdan olmaz o iş ama herkesin bir nasibi vardır çok kovalamak lazım evlenmek için evlenilmez çünkü bir insanla anlaşamıyorsan evlilik hata aşktanda sevgiden de öte birşey bu anlaşma ve saygı çok önemli

0|1
    0|0
  • Namussuzluk toplumun her tabakasına sıçramış. Büyük konuşmuyorum ama evlenmeyi de düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • şu an ki düşüncem hiç evlenmemek dost hayatı yaşamak.

0|1
    0|0
  • Nating nating

0|1
    0|0
  • Vakit gelince inş..

0|1
    0|0
  • Zamanı gelince

0|1
    0|0
Yükleniyor...