Erkek ve Kız normal arkadaşlık yapa bilirmi?

Erkek ve Kız arkadaş olabilirmi? Benim ve arkadaşımın nerdeyse bütün arkadaşları erkekti. Ailem de bilirdi Annem kızıyordu ama babam bana güveniyordu. Evkendikten sonra tabiki bitti. Eşim ve arkadaşımın Eşi böyle birşeyin söz konusu bile olamayacağını söylüyorlar. Cocuklarının heleki kızlarının belirli bir yaştan sonra böyle arkadaşlık yapamayacaklarını söylüyorlar. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler:
Benim demek istediğim okul yıllarından, mahaleden, cocukluktan gelen arkadaşlıklar

0|0
210

En İyi Erkek Görüşleri

• tabi ki yapabilir insan her şeyi kendine göre eleştirir demek ki eşleriniz bir kadınla arkadaş olamayacak kadar seks bağımlısı insanlar diğer insanları da kendileri gibi görüyorlar.

0|0
    0|0
    • eşim ve arkadaşi cocukluk arkadaşları. Ikiside cok sakin evlerine bağlı eşlerini seven cocuklariyla ilgilenen insanlar. Ama erkek ve kızın ilgi alanları ve merakları farklı olduğu icin bu duruma belirli bir yaştan sonra karşılar

• Kuzenim vs değilse, düzeltmediğim kıza beynimi düzelttiremem, yılda 2/3 kez karşılaşıp sohbet ettiklerim hariç kızlarla yakın arkadaşlık ilişkisi kurmam, kuranada iyi gözle bakmayız arkadaş çevresinde.

0|0
    0|0
    • Benim demek istediğim cocukluktan, okuldan gelen arkadaşlıklar. Gercek anlamda arkadaş kardeş gibi olan arkadaşlıklar

• Diyorum ya işte, aynı anne babandan olmadığım kız kardeşim değildir benim. Mesafe korunmazsa eli ayağı düzgün herkese karşı cinsellik içeren duygular besleyebilirim, yaklaşırım. Bu bugün böyle değil, ergenliğimden bu yana.

En İyi Kız Görüşü

• Bana gore grup olarak gezip tozabilirler. Toplu arkadas grubu bir yemek yiyebilir vs. Ama bir kiz ve bir erkek basbasa takilamaz arkadaş olarak. Brnim fikrim bu yonde. Çok sağlıklı bir iliski degil

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence arkadaşın cinsiyeti olmaz günümüzde okul iş arkadaşı artık erkek kız ayrılmıyor önemli olan insanın içi fitne fesat olmamak

1|0
    0|0
  • Dogrudur 20 yastan sonra 2 bekar arkadaslik yapamaz ipin ucu kacar

0|0
    0|0
  • ikisi de insansa evet

0|0
    0|0
  • Türk değilse yapabilir

0|0
    0|0
  • Yapabilir tabisi