Eski sevgilinin davranışları?

Merhaba. Ben 4 yıllık ilişkimi kendi isteğimle temmuz ayında bitirdim. Çünkü beni çok kırmış, parçalamış ve geri dönülmez bir noktaya getirmişti. Evlenecektik aslında. Ayrıldıktan sonra Bana 3-4 kere geri dönmek istediğini içeren mesajlar attı kabul etmedim hiç. En son içip içip mesaj atmıştı. Gene kale almadım. Fakat tinder kullandığını ima eden paylaşımlarda bulunmuş, afedersiniz bir sürü kaşar tipli kızı takiplemiş falan... kendisi neredeyse 30 yaşında ama kolejli kızı bile takiplediğini gördüm. Bana o kadar yalvardıktan sonra şöyle bir bakayım dedim ve gördüğüm manzara bu oldu, ne kadar basit olduğunu ona da ima ettim. Gerçekten ben kendisini bırakır bırakmaz kuduz köpekler gibi oraya buraya saldırmış, ama kızgınlığım ona değil kendime. Bu kadar basit bir insana baya yıllarımı harcadığım için kendime kızıyorum. Bu kadar basit ve aç olduğunu gerçekten bilmiyordum çünkü. Bir de bunun takiplediği hiçbir kız buna geri takip de atmamış zaten. Gözümde iyice düştü biraz saygım vardı o da kalmadı. Olayı baya ayrıntılı anlattım çünkü sizlerden yorum bekliyorum. Erkekler özellikle sorum size; uzun yıllık ilişkinizi bitirince bu şekilde her yere saldırıp dahası sürekli onu bunu takiplerin kendinizi küçük düşürür müydünüz? Ne yapardınız? Yorumlarsanız sevinirim.

0|0
44

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• karakterini ve ruh halini bilmek lazim. dedigin gibi de olabilir, cokus halindeyse kendince cozum yolu olarak saga sola saldiriyo da olabilir.. kafasini birileriyle mesgul etmek falan hani..

1|0
    0|0
    • 6gün

Karakteri buymuş demekki, sevgili iken de basit hareketleri oluyordu yani böyle karı kız şeklinde değil ama başka türlü oluyordu. Karakterindeki basitliği başka yerden çıkarmaya çalıştığını düşünüyorum. Zaten aşağılık kompleksine sahip bir insan, kendini kanıtlama çabasında gibi geliyor bana.

• 6gün

orasini sen bilcen detayli taniyan sensin :) hayirlisi...

• Karakteri oturmamış sanırım sizi üzüp mutsuz eder bence ikinci şansı hak etmiyor

1|0
    0|0
    • 6gün

Yok zaten dönmeye niyetim yok... teşekkür ederim.

• Özet geçseydin bacım ya gelde erinmeden oku şimdi

1|0
    0|0
    • 6gün

Ama durum bu. 😔 kısa yazdım inan.

• Eziklemeyi seviyor musun laflarla eziklenmeyi seviyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O zaman ayrılarak doğru kararı vermişsin

1|0
    0|0
  • Bende tıpkı senin gibi dusunurdum canim

1|0
    0|0
    • 6gün

Teşekkürler canım. Ben de öyle düşünüyorum.

• Bazı erkekler vardır böyleleri ezikler

1|1
    0|0
    • 6gün

Aynen ben de öyle düşünüyorum.

• Tam olarak bu.

1|0
    0|0
    • 6gün

Teşekkür ederim. 🙂

• 6gün

Rica ederim 😊