Okula gidesim hiç yok?

Sevdigim çocuk onu sevdigimi öğrenmiş en yakın arkadaşım gitmis söylemiş napicam bilmiyorum yarından sonra da okul var önceden sürekli bakisiyorduk zaten de şimdi yerin dibine girerim ben utancimdan offf okula da hic gidesim yok napsam blmyrm karşılaşmak istemiyorum utaniyorum

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Reddedilmek korkusu sanırım bilirim :( Reddetsin belki sonra sevgili olur seninle ilgisini çekmek için uğraş hobileri neler öğren çocuğun bir arkadaşından yardım al

0|0
    0|0
    • 7gün

Ewt reddedilme korkusu var😔zaten benim onu farketmem için o ilgimi çekti sürekli bilerek çarpıyordu pardon diyordu dikizliyordu sonra o benim dikkatimi çekti o adım atamayinca bende atmadım saolsun arkadaşım söylemiş 😔

• 7gün

Aha bide bir kıza teklif etmiş olayı geldi

• 7gün

@Taylena44 aynı benim durumumda valla off

En İyi Kız Görüşü

• Ayy aynı bensin ama ben çok sonra öğrendim benim arkadaşlar haziran ayında demişler seviyor bu diye ben okul başladı sonra öğrendim ve biz çocukla aynı sınıfa düştük

0|0
    0|0
    • 7gün

Yani şöyle diyim ben okula başladım aynı sınıfa düştük çocuk bana hiçbirşey demedi bakıştık o beni kıskandı ben onu falan öyle gelip birşey dmedi şu zaman kadar

• 6gün

Görmezden geleceksin hayatına yeni bir sayfa acacaksin yeni asklara yelken acacaksin başka yolu yok cnki

• 6gün

Tamam teşekkürler 😊

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilmiyomuş gibi davran

0|0
    0|0
    • 7gün

Gelip benle konuşur mu ki böyle birşey var mi diye o yuzden korkuyorum yanima gelirse şıp diye bayılırım valla

Yükleniyor...