Bekarlar olarak evlilik hakkında ne düşünüyosunuz?

İnsanın evlenip sevdiğine sarılıp uyuyası, doyasıya öpesi geliyor. Sürpizler yapıp romantik ortamlar hazırlayası geliyor. Bir yandan da bu yaşların tadını çıkarmak lazım diyorum kafalar karışık siz ne düşünüyosunuz?

0|0
213

En İyi Erkek Görüşleri

• Bende ilk başlarda evlenme taraftarı değildim, hayatımı yaşar öyle evlenirim kafasındaydım. Ama öyle değil o iş, hayatı beraber yaşayacağın her gece beraber sarılarak uyuyacağın, sahip çıkacağın, eve geldiğinde güleryüzle sana kapıyı açan birisi olmadan hayat nasıl yaşanır ki?

0|0
    0|0
  • .. şu devirde yüzüne bakılcak bir kızın var olduğunu düşünmüyorum şu devirde evlilik İcin yanıma yaklaşacak kadar o denli bir kızın var olduğunu düşünmüyorum ki
    .. Burak evlilik İcin normal de yanıma yaklaşcak kadar degerli bir kızın var olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmeyi düşünmüyorum asla bir kişi evlenme teklifi ederse sadece onunla evlenirim benim için evlilik o
    Hiç bir adam hakkında bu akdar ciddi düşünmemiştim

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Hanim hanimcik efendi aile kurmak isteyen birini bulsam evlenirim ve keyfinide cikaririm giderim tatile kafami dinlerim esimin istedigi yerlere gideriz benim istedigim yerlere gideriz

0|0
    0|0
  • Önce hızlı yaşayayım sonra durulayım bu pek mümkün değil..

0|0
    0|0
  • Sen pembe tarafından bakıyorsun hayata hayatında hiç su elektrik faturası ödedinmi ya da ev masrafları vs vs çoluk çocuk ne yer derdı kaygısı

0|0
    0|0
    • 7gün

Çoluk çocuk ne yer kaygısı dışındakiler için evet diyorum. Bunu diyende 40lı yaşlarda olsa.

• 7gün

Tamam sen evlenme o zaman.

• 7gün

Evlılık anlayışın içindi yorumlar okdr

• Evlenince hayatın bitmez sorumluluk artar , en fazla yük de erkekte olur.

0|0
    0|0
  • Erken evlilik gez dolaş eğlen ne evliliği 😀

0|0
    0|0
  • Laf olsun diye gelişi güzel evlenmek istemiyorum.

0|0
    0|0
    • 7gün

Bende. Ne zaman doğru insanı bulursam.

• evlenmemeyi

0|0
    0|0
  • Evlilik gibi bir talebim yok şuanlık

0|0
    0|0
  • Hicbir sey

0|0
    0|0
  • Keske karim olsan

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    1

Kızlar Ne Diyor 1

• Beraber gezmek tozmak ve seks ama kendine bakmayi ihmal etmeyeceksin yoksa evlilik coker biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...