Bir insanın eşiyle arasında en fazla ne kadar yaş farklı olmalı sizce?

Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Güncellemeler:
Ve arada 10 yaş var diyelim bunun avantaj ve dezavantajları neler olabilir?

0|1
2645

En İyi Erkek Görüşleri

• Şunu anlamıyorum aşık olduğun kişinin yaşı tipi boyu fiziğini nasıl görüyorsunuz ben göremiyorum bir kusur da aşkta kusur bulamazsın ki yaş farkı ne önemli olan hissetmek şu an mantık evliliğine gidiyor bu

0|0
    0|0
  • Bana göre 10 olmalı
    Erkek olgun olmalı erkek geç olgunlaşır zaten her ne kadar hayatı tecrübe edilsede yaş bunda çok fazla etki sağlar ister istemez ağırlık olgunluk verir buda artı avantaj sağlar ama aklı ile bir yeri yer değiştirmiş hayatı boş yasayan kişi 50 yaşına da gelse boş ve gereksiz biridir ondan hiç bir şey olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• 5 ile 10 yaş arasında olmalı... erkek kadını daha iyi idare ediyor, kadın erkek için daha değerli oluyor, kadın daha çabuk olgunlaştığı için bir nevi durum eşitleniyor, bilimsel olarak kadınlar erkeklerden daha çabuk çöküyorlar buda yaşlılık için bir avantaj olabilir 😅

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• en fazla on yaş diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kadının yaşlı olmaması lazım. Nedenlerinden biri doğurganlık bu herkes için geçerli olmayabilir. İkincisinde kadınlar daha çabuk olgunlaşır. Erkeklerle uğraşmak zaten zor o nedenle bir de daha yaşlı olurlarsa işleri zor ama aşk varsa yaş çok onemli değil aşka saygım sonsuz. 20 yaştan fazla fark varsa da tuhaf oluyor bence

0|0
    0|0
  • Ya o biraz yasantiya gire degisir yas degilde bence onemli olan karsindaki insanin ruh hali ve yapisi 25 yasinda adam hayata küsüyo ama 35 yasinda gece eve girmiyo geziyo gibiii

0|0
    0|0
  • aşkta yaş farkı yoktur olgun bir erkekle yaşamak istiyorsanız.. geçmişindeki tecrübelerde sizi davada güven sağlar. yaş farkı en fazla 10 olalı. hee birde cahil olmasin nato mermer nato kafa demiyelim

0|0
    0|0
  • Büyük erkek modası var 7-8 yaş ideal bence. Minimum 5 maksimum 10.

0|0
    0|0
  • 7 yaş iyi , 10 yaşta olabilir ama aynı vey ayakın kültür olması evlilkte aynı evde sorunları azaltır... uyuşma kafa yapısı önemli

0|0
    0|0
  • 15 e kadar yolu var, yaş farkı olması da gayet ideal ve iyi bir durum gördüğüm gerçekleri göz önüne alırsam...

0|0
    0|0
    • Yaşlılıkta? Zor olmaz mı?

• Ben varım yalnız değil ki. Kimin ne kadar yaşayacağını biz bilemeyiz. O mantıkla bakarsak TSK personeliyim evlenmemem gerekir, ne zaman öleceğim belli değil 😊

• Evet ama biri ihtimal biri olağan bişey. Mantıken aynı kapıya çıksa da mantık hatası var. Her neyse. Sonuç olarak ne olcağı belli değil. Orası doğru.

• Kadin kucukse erkek 10 yas buyuk olabilir kadin buyukse 5

0|0
    0|0
  • Bence erkek kadından en az 5 yaş en fazla 10 yaş olmalı

0|0
    0|0
  • 12-15

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    33

Kızlar Ne Diyor 24

• Erkek kadından 3-4 yaş büyük olabilir kadın erkekten 1-2 ama çok seviyorsanız yaşın bir önemi yok müslüm gürses ve muhterem nur gibi

0|0
    0|0
  • Rakamlara takılmam.
    Gönül bu, büyük konuşmak istemem.

1|1
    0|0
  • 4ideal 8e kadar uygun buluyorum erkekler geç olgunlaşıyor

0|1
    0|0
  • Beş ideal en fazla da yedi yaş kadar büyük olabilir bence..

0|0
    0|0
  • Erkek büyükse en fazla 10
    Kadın büyükse en fazla 3

0|1
    0|0
  • En fazla 5

0|0
    0|0
  • Ben 22 yim esim en fazla 28 olmali

0|1
    0|0