Sevgiliniz ya da eşiniz devamlı sizden şüphe duysa ne yaparsınız?

Yorumlarınızı bekliyorum gece gece

1|0
142

En İyi Kız Görüşleri

• şöyle soyliyim zaten sürekli şüphe duyan birine karşı psikolojin ciddi anlamda bozulur gerçekten çok seviyorsan onu ama durum böyleyse inandırmaya çalışırım sevgil için aşkım için sonuna kadar savaşırım ama sonradan o psikoloji için herkes suçlanır sonunda etkiler

0|0
    0|0
  • Ben öyleyim ne yazık ki.. bu durumdan onu yorduğum kadar ben de yoruldum ama elimde değil.. ilk ilişkimde aldatıldığımdan mıdır kendime olan güvensizliğimden midir bilmiyorum ama elimde olmadan şüphe ediyorum ve 2 yıldır bırakmadı ama bırakmayacağı anlamına gelmiyor o da daralıyor artık

0|1
    0|0
    • İlişkilere çok büyük zarar veriyor aslında nu durumdan kurtulman gerek

• Ya bazı zamanlar oluyor o kadar mutluyuz ki. Yan yanayken problemler olmayabiliyor. Bilmiyorum hayırlısı deneyeceğim teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ve iltifat için

• Rica ederim herzaman hayata dâir aşka dair konularda konuşabiliriz yazmakta özgürsün

En İyi Erkek Görüşü

• Sebebini sorarım. Ama fazla kıskançlık ve şüphe bezdirir adamı da kadını da. Uyar kendisini.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Şüphe duyan birisiyle olan iletişiminde baya zor olur sen ne söylersen söyle inanmaz nereye gidersen git aklı kalır içinde hep bir şüphe yani bilmiyorum başıma gelse Düzeltmeye çalışırım elimden geleni yaparım baktım olay farklı boyuta gidiyor son çare yollarımı ayırırım onunla Çünkü evlilikte sürmez bu sebepten Cinsellik olarakta vasat.

0|1
    0|0
  • Şüphe duyacak bir sebep olmadıktan sonra, yersiz şüphe ile yaşanmaz iki taraf içinde eziyet olur. Nereye kadar yol alabilirsin ki. Oturup konuşulur ama yine olmuyorsa ne yapsan biter. Bunu önleyemezsin.

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey. Kendi kuruntuları yüzünden kafamı yoramam.

0|1
    0|0
  • Şüphe duymak güvenilmediğinin kanıtıdır. Güven olmayan bir ilişkide en ufak bir rüzgarda bile dağılır.

0|1
    0|0
  • Şüphe duymasının nedenlerini sorgularım önce. Karşımdaki insanın psikolojik bir sorunu yokda aşılır.

0|1
    0|0
  • Kesin ruh hastasidir o insan. Sahit oldum bu tarz insanlara. Her seyden aldatiyor yorumu cikarirlar.

1|1
    0|0
  • Devamlı şüphe duyması gibi birşey söz konusu olamaz.
    Bunu bir defa hissettirirse bana birdaha da benimle birlikte olamaz zaten.

0|2
    0|0
  • Güven bitmis ise aşk 'ta bitmiştir devam etmez ilişkimiz biter herşey

0|1
    0|0
  • Bırakırım

0|1
    0|0
  • Fazlası bunaltir

0|1
    0|0
  • Paranoyakla uğraşamam, ayrılırım.