Birini seviyorum ama vazgecemiyorumm Yorumlarmisiniz lutfen?

Sevdiğim eski sevgilim küfür etti bana ve anneme ama hala onu çok seviyorum hemen ustume gelmeyin annene kufr eden birini nasil hala seviyorsun diye bilmiyorum hem nefret ediyorum hem seviyorum karisik duygular yasiyorum ilk gün bir resim paylasmisti sanki aglamisti hibi goz yasi vardi gozlerinde sonra onu kaldrdi 3.4 gun falan oluyo oyunda canli yayin yapio bende katiliyorum baska isimle ama neşesi yerinde oyun oynayip arkadaslariyla gukuo egleniyor umrunda degilim galiba ben bunu 7.24 saat gozetliyorum merak ediyorum nasil unutucam?
Güncellemeler:
Ve hala uygulamalarda takipten çıkarmadım zaten bunu o gormuyor takip edisimi falan

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Şuanda yaptığın şeyleri komple yapmadığın zaman kısa sürede unutabilecğini düşünoyrum, ha gerçekten aşıksan seni tanımıyorum,
    O zaman ilk aşk acısı konusunda hayırlı olsun diyelim.

0|0
    0|0
    • Ama yapmadan duramiyorum ki merak ediyorum mutlaka kendime nasil hakim olabilirm bu konuda?

• Takip ettigim hesaplardan takipten ciktim sirf gormiym die ama biliyorum yine takip edicem sadece denicem bakalim insallah merak edipte bakmam baksam bile bikav kez bakarm gittikve azaltrm belki oyle biter :/

• Başlamak başarmanın yarısıdır bir yerden başlarsan sonunun geleceği konusunda şüphen olmasın.

• Ergensiniz belli

0|0
    0|0
  • Vazgecmelisin

0|0
    0|0
    • Ama olmuyo nasil basaricam bunu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...