Aileme nasıl anlatabilirim?

Merhaba arkadaşlar. Benim yaklaşık 3 aylık bir erkek arkadaşım var. Ikimizde Mardinliyiz ama doğma büyüme Istanbulluyuz. Erkek arkadaşım beni ailesiyle tanıştırdı. Benim de anneme anlatmamı istiyor. Ama annem fazla katı bir kadın sizce anneme nasıl anlatabilirim? Lütfen yardim edin

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Senin için biraz zor olacak tabi ama. Anneni bir köşeye çekceksin baba işteyken konuşcam turşunu. Kurcak halleri yok sonuçta

0|0
    0|0
    • Nasil soylemem gerek konuya asil giricrm

• Evet farkindagim en dogru zaman ne zaman onu kestiremiyorum. Ben kutahyada okuyorum ailem İstanbul'da yaz tatillerinde gidip geliyorum saddce. Anneme anlattiktan sonra annemin aklina baska seylerin gelmesinden korkiyorum

En İyi Kız Görüşü

• 21 yaşında bir genç kızsın. Annen de bu dönemlerden geçtiği için anlayış göstereceğini düşünüyorum. Yani katı falan filan bunları düşünme. Söyle dümdüz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 aylık bir ilişkinin nesini anlatabilirsiniz? Daha tam doğru düzgün bile tanımıyorsunuzdur

0|0
    0|0
    • Birbirimizi gayet iyi tanıyoruz.

• Ailesi özellikle babasi ilk defa bir kiz ile tanistirdi dedi

• Diyebilir ama şöyle bir düşünün eğer anlaşamayıp ayrılırsanız babasına tek diyeceği şey anlaşamadık bitti babası da tamam oğlum der gider. Siz kadınlar da böyle bir durum olamaz ailenizin size olan güveni kırılabilir

• Sonuçta turşunu kuracak değil söyle ciddi olduğunuzu falan

0|0
    0|0
    • Ama nasil anlatıcam. Korkuyorum

• Universite 2. Sinif ogrencisiyim yalniz

• Okuyorsan ne işin var evlilikle okulunu bitir önce

• İşin zor

0|0
    0|0
  • telgraf çek

0|0
    0|0
  • mardin neresi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düzgün ciddi bir şekilde güvendiğini ileriye dönuk olduğunu söyle herhalde anlar o kadar katı degoldir

0|0
    0|0
  • 21 yaşındasın yetişkinsin ve hayatına dair kararları alma yaşın da gelmiş neden korkuyısun ki

0|0
    0|0
  • erkek kardeşin varsa ilk ona söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...