Çok mu şey istiyorum ki?

Artık aşık olmak olunmak ne bileyim evlenmek birşeylerden elimi eteğimi cekip çocuklarımla kocamla ilgilenmek köşeme çekilmek istiyorum 😏 bunlar çok mu büyük hayaller ki bir türlü gercekleşmiyo aşk bir turlu bulmuyo beni?

0|3
536

En İyi Erkek Görüşleri

• daha yaşın genc degilmi ya.. tesettürlü olduğundan belkide. hayatı tam yaşayamıyuosun

1|0
    0|0
    • Tesettur degil yasadgm ortam izin vermiyo

• Istedgm hic biseyi yasayamiyrm ki ztn 🙄

• :( üzüldüm.. tkibe aldım dertleşmek istersen ordan yaz. tesettürü de ailen istediği içinmi

• Sabırlı olman gerek. Şu açıdan bakacaksın.
    Yanlış bir insana aldanıp, kaybetme korkusuyla zaman kaybedeceğine, değerlerinden olup, elini bile tutmayı hak etmeyecek biri için Aşka, Sevgiye inancını kaybedeceğine, doğru insan için sabırlı davran.

Aşk insanın gözünü kör eder, kusursuz gösterir. Halbu ki hiç kimse kusursuz değil, sadece bir birini tamamladıkları zaman birbirlerine Kusursuz olurlar. Bu da maalesef ki, çok büyük Aşklarda hemen anlaşılacak bir şey değil..

Sonuç olarak, sürünerek biri elbet olacak diye sabırsızlık hataları yapacağına, dimdik durursun, doğru zaman ve insanın elbet hayatına gireceğinden emin olursun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O Aşk isteyince hiç gelmez zaten. Ama ne zaman ki derdin işin çok olsun hop diye gelir. Beklersen gelmez bekleme bak nasıl koşa koşa geliyor

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• önce kültür edin biraz diyeceğimde bağnazlık ve şartlar acıyorum işte

1|0
    0|0
    • Yahu sanane benim kulturumden otur kendi haline aci

• Sen onlardan olmadiginimi dusunuyosun?

• Ben senim sen benden arama boş ver.

• Bende istiyorum ama olmuyor iste evlenmek ayri yuva kurmak isimden geldigimde esim beni karsilamasi hayallerde kaldik sadece asik da olamiyorum duzgun saygili efendi birini bulsam fazla uzatmadan evlencem artik ama oda olmuo

1|0
    0|0
  • Yaşı 23 sitemi 45'lik :D Bir sakin ol ne bu hız? :D

1|0
    0|0
  • daha zamanı var demek ki.
    fazla takmamaya çalış kafana, yeri ve zamanı geldiğinde hayalinde ki herşeyi yaşarsın inşallah.

1|0
    0|0
  • Bende istiyorm ama olmuyor iste sanaldan hic olmuyor dışarda zaten ortam lazım herkes asik olmak istiyor nedense genelikle bayanlar istediği gibi insan bulamadıkları icin 🙄🙄😐😐

1|0
    0|0
  • Bunlar saf guzel duygular cok degil ama cok cok dikkkat edilmesi gereken seyler acele ediyoruz sonra uzuluyoruz. Arzularimizdan dolayi

0|1
    0|0
  • bunlar olması gereken hayaller bana da olmuyor ikim mutsuz tanışmayı deneylim mi izninle belkide iyi olur

1|0
    0|0
  • Daha yaşın 23 bu neyin acelesi sabret elbet biri çıkar yuvanızı kurarsiniz

1|0
    0|0
  • Çok istediğin bişey hiç olmaz sakin ol. Olmayacak duaya amin de şimdi 😎

1|0
    0|0
  • sen yiyip içip yatmak istiyorsun. asdfghjll tarikata falan gir

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    24

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha yasın 23 ya ben napayım😃beterın beterı var belkıde hayırdır bu durum bılemeyız tabıkı☺

0|0
    0|0
  • Aynısı bende de var

1|3
    0|0
  • Kısmet

1|2
    0|0
  • Sıradan hayaller...

1|0
    0|0
Yükleniyor...