Kapat

Bana yardım edin akıl verin?

2 yıllık bir ilişkim var, evlenmeyi düşünüyoruz ayrı şehirlerde yaşıyoruz ve birbirimizi gerçekten çok seviyoruz buraya kadar sorun yok.. fakat değer anlayışlarımız çok farklı benim gösterdiğim değeri göstermiyor, onunla bazen olmuyor kendimi çok değersiz hissediyorum ama onsuzda olmuyor ben çok üzülüyorum bana bir yardım edin lütfen

1|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insan sana yeterince değer vermiyorsa kendini onun yanında değersiz hissediyorsan dışarıdaki herhangi birinden ne farkın var. İnsan sevdiğinin gözünde değerlidir. Onsuz olmuyor diyen pek çok insan tanıdım ve onlar başkalarıyla evli ve mutlular...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evlenince buna katlanabilecegini düşünüyor musun ki şimdi bile katlanamiyirsun

0|0
    0|0
    • Yanyanayken sorunumuz yok bu konuda 8 ay aynı evde yaşadık böyle bir problemimiz olmuyor yanyanayken

• Sen daha iyi bilirsin ama bazı şeyleri görmemezlikten gelme bu senin için sorun olmuş ki burada soruyorsun. Bana yeterince değer vermiyo diyorsun sonra deger verdigine inanmak istercesine yanyanayken böyle davranmıyor diyorsun bu aciklama benim icin bir şey ifade etmez. Sen ne hissediyorsan o oyledir bana gore kadinlarin hissettikleri seyler genelde doğrudur :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Böyle bir kişiliğe sahip insanın EGOSUNU taşıyamam en büyük kapağı yapıştırır olduğu yerde bırakırım.

0|0
    0|0
  • Ayni sorunu yasiyordum sabah ayrilik mesaji attim tamam dedi sklemedi bile

0|0
    0|0
  • bagimli olmussun ne kadar guzel.. gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • Taze akıl kalmadı yarın gel

0|0
    0|0
  • Arafta kalacağına tek taraf kal daha iyi

0|0
    0|0
  • Abartma

0|0
    0|0
  • Şimdiden boyleyse evlenince düşünemiyorum bile

0|0
    0|0
  • iliskiyi bence bitir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdiden seni rahatsız eden sorunlar varsa tekrar düşün evlenmeden önce

1|1
    0|0
  • Belki sevgisini belli edemiyor 2 yıllık bir ilişki değer vermezse bu kadar sürmez

0|0
    0|0
    • Evet kesinlikle öyle ama bu beni çok üzüyor değiştiremiyorum onun bu yapısını, kaldıramıyorum bazen

• Çok teşekkür ederim gerçekten benim için harcadığın zamanın 10 katı kadar güzellik bulsun seni 🙏🏻😍

• Mutluluklar ! ♡

Yükleniyor...