Sizce evlilik mi daha zordur bekarlık mı?

Sizce hangisi daha zordur?

Sizce evlilik mi daha zordur bekarlık mı?

#HarLeyQuenn

0|0
3657

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• Şimdi bekar olan birisi aynı zamanda bekasını ya da belasını bulmadan önce yaşadığı evrede karanlık çağ, taş devri, dinazorlarla dertleşme, kızlara yazarak yazıyı icat etme gibi hususlar ile başına iş açar.
    Yemek yapma, cinsel farkındalığı yaşayamama, yalnızlık, bekarken bakarkör olabilme, birlikten kuvvet doğar atasözünü gerçekleştirememe gibi hususlar, zorluklar, gereklilikler ve zevklerden mahrum kalarak hayat sürer.
    Peki ya belasını ve bekasını bulduğunda ne olur?
    Hadi bir de hipetenüs açısıdan ya da eyfel kulesinden, pizza kulesini izlerken yediğimiz aşkın tadını alırken bakalım.
    Evliliğin zorlukları üzerine binen yüktür. Yükten kastım sorumluluk.
    Eşine karşı sorumluluklaın var ve sen artık tek başına bir evde yaşamıyorsun. Kurallar var ve kurallara uymak zorundasın.
    Kendi kafana göre koyduğun kuralların işlevselliği azalır, parçalanır ve eşit olarak eşe dağıtılır. Dağıtım şirketinde çalışıyorsan bu kolay olacaktır.
    AH bir de elektrik dağıtım işlerini yapıyorsan sen zaten enerjik bir ilişkinin başlayıp, sürdürülebilirlik noktasına gelmesini sağlamış olursun.
    Zorluklar: Bir şey mi yapacaksın haber vermek zorundasın. Bekarken belki ailene bile haber vermiyordun.
    Sürekli birlikte bir şeyler yapmak zorundasındır. Bekarken istediğin kişiyle istediğini yaparsın. Çalsın sazlar oynasın penguener hesabı dans edersin ama evliyken tek dansın olur. O da ruhlarla dans tabi bu benim düşüncem :DD
    Evliyken kendine pek zaman ayıramayabilirsin. ESkisi kadar bir süre yoktur. Eşinle paylaşırsın. Bu güzeldir ama güzel olmadığını hissettiğin an işte o zaman dertler, tasalar, hamam gidip tas içindeki kaynar suyu dökmeler başlar.
    Evliliğin zor yanı eşlerin birbirlerini aşırı kıskançlıktan ötürü kırmalarıdır. Sürekli birbirlerine engel olmaları, karışmaları olur. Sınırlar geçilir ve farklı sorunlar türer.
    Daha fazla yazardım ama fazla yazmışım zaten :DD
    Evlilik: iki fikrin, iki kalbin, iki ruhun bir araya gelip bekarlığa veda partisi düzenlemesidir :D: D :D d

3|0
    0|1
  • evlilik sevdiğin ve anlaşa bildiğinden daha otesi karsılıklı herşeyi onunla yaşamaktan zevk aldığın birisiyse deyme keyfine derim bekarlık ne olursa olsun bir zaman sonra kendini bir oşlukta ve eksik hissetmene sebep olur kısacası ıkısıde ıkı ucu b. deynek

0|0
    0|0
  • Evlilik ile bekarlık durumlarının her ikisini de yaşayan biri daha objektif cevap verir illa ki ama bence evlilik daha zor. Tabi bu zorluğu iki kişi birlikte aşacağı için belki tatlı bir zorluk olabilir.

0|1
    0|0
  • İkisininde güzel ve zor yanları vardır bu kişiye göre değişir. 1 insanla Mutlu olmak için evlilik , tek başına mutlu olmak için bekarlık daha iyi dir. Ama bekarlıkta tek başına geçinmesini Bilirsen o zaman çok daha iyi olur hayatın diye düşünüyorum. Bence evlilik daha zordur hem evi geçindirecn hemde ailene bakacan. Ama bu sözüm herkes için geçerli değil. Çünkü kimisi çok zengindir. Hiç zorluk çekmeden yapar. Kimisi evlenir daha zorlanır.

0|0
    0|0
  • Bu insanın olguluğuyla yaşıyla alakalı bir durum ortalama 18-20 yaşlarda olan biri için evlilik 28-30 yaşlarda olan bir birey için bekarlık daha zordur bence

0|0
    0|0
  • Bekarlık tabiki düzenin yok rezil rüsfa bir yaşam hem bekarlık sultanlık derler ya hangi sultan kendi donunu yıkamaş ki😏

0|0
    0|0
  • Evlilikte her an boynuzlanma ihtimali var bekarlıkta her an evlenme ihtimali. İkisi de birbirinden beter. 😂😂😉

1|0
    0|0
  • Bekarlık daha zor bnce
    Evlilikte yönetemeyen ve başaramayanlara göre zordur. Başarabilirsen Evlilik en hayırlısıdır😊

0|0
    0|0
  • Bekarlik zor tabi bir kiz kendisini korumakda zorlanir erkek de zinadan kacarak zorlanir kimisi relaks dir kimisi zor sabreder evlilik sorumluluk dur ve zaten bunun da ustuden gelinir

0|0
    0|0
  • Bekarken bekarlık zor , evliyken evlilik zor... medeni duruma bağlı bir soru :))

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    47

Kızlar Ne Diyor 36

• Bakirelik zor yav bozdum kurtuldum rahatladim axddvfg

1|1
    0|0
  • Bekarlık yalnızlık demektir yalnızlık daha zordur📌

0|1
    0|0
    • 12saat

Aynen. kafan daginik. surekli gelecegi merak edip duruyorsun

• Evlilik baba evinde prensesler gibi yaşiyorsun bence🙄

1|1
    0|0
  • Nerden baksan bekarlığıb zorluğu daha fazla diye düşünüyorum :/

0|0
    0|0
  • Siz hiç evini kendi toplayan yemeğini kendi yapan sultan gördünüz mü
    Prenseslik baba evinde

0|1
    0|0
  • Evlilere sorsan evlilik bekarlara sorsan bekarlık kimse halinden memnun değil yani😅

0|0
    0|0
  • Evlilik daha zordur. Sorumlulukları daha farklı ve fazla.

0|0
    0|0
  • Bekarlık

0|1
    0|0
  • Ewlilik

0|1
    0|0
  • 100 evli kişiye sorduk 99 olumsuz cevap aldık

1|2
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam