Sizce hislerimi yok artik bana yoksa gerçekten mesafeden mi istemiyor?

Eski sevgilim bir oyun çevirdi bana ona yazmami sağladı. Yaziyorum ama kendini cok. agirdan satiyor konuşmak istemiyor gibi. En son basina bela olan bir kiz varmis defet onu dedim. Tamam da senle bir alakasi yokki dedi. Haklısın ben ne konusup duruyorsam dedim. Ve ona dedimki ben sana duygular besliyorum karisik. Eger istersen sınavlardan sonra seni affedicem. affetme. dedi. Ben pisman oldun hani dedim. evet özur diledim zaten dedi oysaki bana neler neler soylemisti affet beni degerini bilemedim. senin gibi yok cok pismanim ekran fotosu almistim bir syfa yazmisti attim ona. Ama küfrettin dedi sen benim yerimde olsan az derdin dedim mesafe uzak yine ayni seyler olur dedi. Bende yakindan cok mu güzel oluyor dedim bu seferde tamam akisina birakalim dedi. Daha öncede uzak oldugu icin görusemedigimizden bitmisti. Sizce mesafeyi mi sorun ediyor yoksa artik sevgisi mi bitti bana?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Olayı biraz anlatmışsın ama aranızdaki ilişkiyi tam bilemediğim için şöye birşey söyliyim,
    Kızlar arada soğur geri gelir falan ama çoğu erkek bir kere soğudu mu bir daha görüştüğünde hiçbir zaman eskisi gibi olmaz. Ya intikam olur amaç ya da eskisi gibi hissetmek için olur ama o da genelde olmaz ve biter.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• boş boş işlerle uğraşma bence eski sonuçta oldu gitti bitti hayatında yok olması lazım o kişinin sende bunu kabullen artık yazma ona

1|0
    0|0
  • Sevgisi bitmiş

1|0
    0|0
  • çok naza çekiyorsa koy gitsin

1|0
    0|0
  • Olur öyle seyler

1|0
    0|0
  • Hisleri yok