Hep o olsun istiyorum. Bitmesinden korkuyorum tavsiye verinnn?

Bir aydır ilişkim var ama daha önceden de tanışıyoruz. Keşke en başında o olsaydı diyorum şimdi. Bu zamana kadar ben hep çok sevilen oldum o yüzden hiç kimseyi kaybetmekten korkmadım. Şimdi o var ve çok korkuyorum. Çok hızlı gelişti bir anda mükemmel bir çift olduk. İlk defa biriyle uyudum. Gece uyanıp sabaha kadar yüzünü izledim kokusunu tenini hissettim. İlk defa bu kadar güzel şeyi bir arada onunla yaşadım. Şimdi yanlış bişey yapıp onu kaybetmekten korkuyorum. Ama bu durumu da ona belli edip kendimi şey yapmak da istemiyorum. Üzerine çok düşersem sıkılır diye düşünüyorum. Sizce bu doğru mu? Ya da bana daha çok bağlanması için neler yapmalıyım?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Seniniçin özel olmuş

0|0
    0|0
    • 7gün

Hem de çoook

• 7gün

Aynı şekilde devam et, çok değer ver, çok değer vermek sıkmak anlamına gelmez, onu gerçekten sevdiğini hissettir yeter.

En İyi Kız Görüşü

• Asla hissetmek istemediğim duygular bunlar işte.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Akışına bırak

0|0
    0|0
  • Tavsiye mavsiye yok

0|0
    0|0
  • Olur ya

0|0
    0|0
  • Bol Bol sipla bitmez iliski

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bişeyler yaşadınız mı?

0|0
    0|0
    • 7gün

Evet

• 7gün

Güzel olduğu için böyle zaten zehirli bal. İşte bal güzel değil midir? Sevda güzeldir haram sevda nedir? Düşünmek gerek iyice. Herkes kendi kararlarını yaşıyor benim de hatalarım oldu ama sevdiğim kimse olmadı belki bundan böyle düşünüyorum ama uzak durmamın nedeni de bu. Beni gerçekten seven evliliğe kadar bekleyebilmeli

• 7gün

Mutlaka öyle zaten sen istediğin sürece sana yakınlaşabilir. Senin kararın

Yükleniyor...