İlk aşkınız mı son aşkınız mı daha özel?

Detay yok soru belli.

0|2
1746

En İyi Erkek Görüşleri

• Aşk meşk yalanmis ya bunu anladim sonunda. Uzulen seven oluyor. bir halta yaradgi yok. Ya bekâr olacaksın ya da görücü usulüyle evlen. En azndan tanımıyorum sonradan bildim dersin. Tanifiklarimz iki yuzlu hep

0|0
    0|0
  • Son aşkım ilk yarim lafından nefret ediyorum eski sevgilimin yeni sevgilisiyle facebooka birlikte attıkları resmin altında görmüştüm bu yazıyı 🙂.. aşırı itici bir cümle hani bir sürü yalan aşk yaşadım son aşkım sensin koca oğlan diyo halbu ki neyse 😅

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Son tabii ki. İlk ilk olsa ne varmış? Sonuncu kadar gerçek ve değerli olss bitmezdi.

0|0
    0|0
  • 1. si özel olsaydı şuanki olmazdı yani 1. si şerefsizlik yapmasaydı ben sonuncusunu tanıyamazdım tabiki sonuncu ilkinin Allah belasını versin sagılar...

0|0
    1|4

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Evimde beni bekleyen karim ve cocuklarim olursa benim icin onlardan baska hic bir sey ozel degil. Ask falan flort olaylari sonu aldatma. Eglenme vakit gecirme seks icin. Olan seyler. Bu turler seyler bos

0|0
    0|0
  • Son aşkım daha özel.

1. sini gerçekten sevseydim 2. si olmazdı...

0|0
    0|0
  • İlk unutulmaz ama son olduğum kişi daha değerli olacak

0|0
    0|0
  • Her zaman bir tanesi en özeli olur ama o sona mı başa mı denk gelir bilinmez

0|0
    0|0
  • Aşkımız özel sonu görünce öncekilerinin aşk olmadığını anlıyosun

0|0
    0|0
  • Bence devamlı olan daha özel ve güzeldir her zaman hangisi bizi daha çok mutlu etti ise odur

0|0
    0|0
  • hayır, gerçi aşk yok hayatım da da, ilk sevgilim son sevgilim değil onu diyeyim.

0|0
    0|0
  • İlki sonu önemli değil. Kimle evlendiysem odur en özeli

0|0
    0|0
  • Son!

0|0
    0|0
  • foto barız bı sekılde alıntı dıkkat

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam