Yıkılması gereken ilişki kuralları nelerdir?

0|4
2844

En İyi Erkek Görüşü

• İlk adımı erkekten beklemek, güvensizlik, 3. şahısların ne söylediği😏

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Beni seversen seni severim...

1|0
    0|0
  • Aşk kuralda engelde tanımaz :) birbirini seven çiftler inanç ve değerlere zaten inanır ve saygı gösterir karşısındakinin o yüzden sorun kalmaz.

1|0
    0|0
  • İlişkilerde kurallar hep olmalı ancak iki tarafın rızası ile koyulmalı. Kuralsız ilişki freni patlamış kamyon gibidir.

2|0
    0|0
  • Hangi birini sayayım ki?

Trip atmak mesela, ya da evlenmeden sevişilmez mantığı (Her ne kadar benim çevremde olmasa da Türkiye'de malesef bu ilkellikler var)

Bunlar değişmeli.

1|0
    0|1
    • Bunu ilkellik olarak yorumlayan asil zihniyet yoksunu insanlar

• Evlenmeden benim nazarimda bu iş olmaz hea bunu yapana da ilkel demedim. Ne yaparsa yapsın banane. ama bunu yapmayan insana sen ilkel düşüncede diyemezsin

• @Ayse250 Bunu yapmayan insana ilkel demiyorum. Bunu insana yasaklayan topluma ilkel diyorum.
      Yoksa kişisel olarak yapmak istemiyordur ayrı mesele, ona bir şey demeye hakkım yok, demem de.
      Bir çok kız arkadan yapıyor bakire olarak evlenebilemek için ya da diktiriyor, çünkü insanlar doğal olarak cinsellik istiyorlar ama toplum normal, olması gerekeni yasakladığı için farklı yollarla yapıyorlar.

İşte insana en doğal şeyleri yasaklayan toplum ilkeldir, yoksa kişi kendi iradesi ile bir şeyi yapmak istemiyorsa ona bir şey diyemem. Tabi kendi iradasiyse o da, yani baskıcı bir ailede büyüyüp istemediğini zannediyor bile olabilir insanlar.

Hatta cinsel istek duyduğu için suçluluk hisseden kız bile gördüm. İşte bu kızları bu duruma sokan toplum tamamen ilkel ve bağnaz bir toplumdur.

Kızların cinsel sorunları bir örnek, kadın erkek sosyal hayatta ve iş hayatında o kadar saçma ve ilkel şeylere maruz kalıyorlar ki , bu insanlara ilkel toplum demek bile gelmiyor içimden, çığu zaman SÜRÜ diyorum.

• Yönetici olmaya çalışmamak şirket yönetmiyosunuz sonuçta ilişki var ortada herkes bir şeyleri feda etmeli...

1|0
    0|0
  • Evlilik aşamasında beklentiler ev araba iyi bir işi olsun doktor avukat mühendis beklentileri olmasin çeyiz iyi olsun vs

1|0
    0|0
  • İlişki ler cinsellik. üzerine kurulmaz bu yanlış bir yaklasim

4|0
    0|0
  • "İlişkinin mutlaka fenomon olması." kuralı kırılsında, diğer seçenekler kalsın bir zahmet.

1|0
    0|0
  • Güvensizlik yıkılmalı. Kişiler birbirine güvenmeli ki ilişki kısa sürede bitmesin...

2|0
    0|0
  • seks sınırsız olmalıdır bana göre a dan z ye her şeyi barındırabilir

tabi anal seks hariç

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    33

Kızlar Ne Diyor 28

• Yıkılması gereken kural karşındaki insanı değiştirmeye veya sana ayak uydurması için zorlamaya çalışmak olur. Bir kere onu o olduğu için sevdiğini kabullen. Sonra da ıyhh soğudum uyhh bunaldım. Bunalırsın tabi

1|0
    0|0
  • Kuralların hepsi yıkılmalı. Bir birliktelik olacaksa ortada kural, ego, bencillik ve tüm duvarlar kalkmalı. Sadece gerçek sevgi ve güven olmalı.

1|0
    0|0
  • Kizlar da erkekler kadar arkadaslariyla disari cikabilir.

Kimse kimseden izin almak zorunda degil.

2|0
    0|0
  • Aşırı kıskançlık kesinlikle yıkılmalı 😎
    @ibrahimuzun düşünceni merak ettim

1|1
    0|0
  • Utanmak falan.. gereksiz bir duygu bence. Ah lanet olasi duygu.

2|1
    0|0
  • Bende kural bitmezki hangisini saysam bitmez. adam kafayı yer en iyisi uzak dursunlar. sevgisi biter kuralları dizsem ♍😂😂

1|2
    0|0
  • Birbirinin sahibi gibi hareketler çizilmesi. Görünmez iplerle birbirine bağlı olacak ama hiç bir zaman da biri diğerini o iple bogmayacak felsemiz bu 👌

1|0
    0|0
  • Hesap vermek zorunda değilsiniz. Artık bunu bir anlayın.

1|1
    0|1
  • sen benim lafesime gir ben senin kafesi olayı kısaca kısıtlamalar

1|0
    0|0
  • İlişkide lider olmak... aldım verdim ben seni yendin kafası

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    18
Yükleniyor...