İlişkilerinizde vazgeçilmez taraf mısınız, vazgeçilen taraf mı?

Ben istersem herkesi ayartırım diyenlerden birkaç taktik istiyorum. Ne yapıyorsunuz da vazgeçilmez oluyorsunuz?
eğlenceli çift
eğlenceli çift
Doğru söyleyin terk edilen edildim desin ayıp değil sonuçta.

0|0
6039

En İyi Erkek Görüşleri

• Beni 3 sevgilim yarı yolda bıraktı 3 üde evlendi boşandı. Boşandıktan sonra hepsi geri döndü hepsine de görüşelim dedim bekledikleri yerde aklına geldiğimde orda otur bekle hiçbir zaman gelmeyeceğimi bile bile.. işim olmaz ama kendimi övmek gibi olmasın Harika bir insanım.

0|0
    0|0
  • En sonuncuda, “ümit vermeyen” taraf olmuştum. Ama artık fazla vakit kaybetmeyeceğim bazı şeyler için.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• genelde vazgeçen taraf ben olurum çünkü bir sorun olduğuna bir türlü inanmaz sevgilim ayrılıkta kararlılık sürem 5 gün sürer tabi buda ayrı bir sorun bence vazgeçilmez olmamın nedeni yaptığım fedakarlıkları bir başkasının ona yapmayacak olmasıdır sonumuz hayrola

0|0
    0|0
  • Kolay kolay değer vermem kimseye verdiğimde vaz geçsin istemem.

2|6
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Terk edilen 😂😂

0|0
    0|0
  • Oluyorsun oluyorsun. Her halükarda çıkarı bitmiş (değiştiğini ) söyleyen her insan için vazgecilir olunur

0|0
    0|0
  • ne fark eder. ben cok sevmissem vazgecen kaybetmistir. su zamanda kac kisi gercekten seviyorki.

1|0
    0|0
  • 2 senelik iliskimde terk edildim 7 senelik iliskimde terk ettim 1.5 senelik iliskimde ortak karar aldik 3 aylik iliskimde bitirdim

0|0
    0|0
  • Ikiside duruma göre değişiyor vazgeçilmez olmak istersem pek sallamıyorum arada hoş tutuyorum vazgeçsin istersem çok üstüne düşüyorum:)

0|0
    0|0
  • Hep terkedilen hep, hiç terketmedim ponçik gönlüm hiç elvermedi insanları terketmeye😄

1|0
    0|0
  • Ben istersem benim şehrimde bakire kız bırakmam ama benim ilişki konusunda bilgisizliğim buna engel oluyor

0|0
    1|0
  • Biz hiçbir zaman vazgeçmeyiz ama vazgeçenin vazgeçilmezi oluruz.

0|0
    0|0
  • Anlaşamıyorsam ne yapıp edip ortak karar alırım terk etmek bana göre bişi değil.

0|0
    0|0
  • Tabiki ayıp değil ama vazgeçilmeyen tarafım. Egodan kibirden değil ciddi diyorum yani

1|0
    0|0
  • Kimse vazgecilmez degildir herkes hersey birgün unutulmaya mahkûmdur

0|0
    0|0
  • kesinlikle beni tanıyan hanım birdaha tanımak istiyor

0|0
    0|0
  • Vazgeçemem diyen herkes vazgeçti 😅

1|1
    0|0
  • Vaaazgeeçtim yana yanaaa

0|0
    0|0
  • Kimse vazgeçilmez değildir.

0|0
    0|0
  • Vazgeçen taraf

1|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|1
    0|0
  • vazgeçilmez..

1|1
    0|0
  • Kimse vazgeçilmez degıl

1|0
    0|0
  • Sevilmedim ki terkedileyim...

0|0
    0|0
  • Vazgeçilen taraf 😒

1|0
    0|0
  • Vazgecen

1|0
    0|0
  • Her ikiside oldu

1|0
    0|0
  • Vur kaç taktiği xd

0|0
    0|0
  • Terk edildim :/

0|0
    0|0
  • Vazgeçilmez:)

0|0
    0|0
  • Vazgeçilen
    #emre00

0|1
    0|0
  • vazgeçilmezim tabii ki.

0|0
    0|0
  • Vazgeçilmez tarafim

0|0
    0|0
  • Vazgeçilmez

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    7

Kızlar Ne Diyor 58

• Bende genelde terk edilen ama nedense karşıdakiler hep kendileri gittiği halde ben gitmişim gbi davranıyor neden ki anlamış değilm🤔

0|1
    0|0
  • Vazgeçilmez tarafım ☺️ Sıcak samimi sohbetim, sempatik yanım olduğu için sıkmam kimseyi 😬 birazda içimden ne geçiyorsa dolandırmadan direk söylemem beni şeffaf yapıyor

0|0
    0|0
  • Genellikle cok güzel vazgeçildi benden... Demek ki sevmek bir işe yaramıyor , ya da değer vermek.. bunları peşinde süründürmeli.. anca o zaman kıymetli oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Terkedildim geri geldi ben terkettm. Aslında farketmio terketmek ve terkedlmek aynı şey... İkisinde de ilişki yürümemiş. ilişki bitmiş zaten. Terketsem ne terkedilsem ne fayda 😉

0|1
    0|0
  • Ozelden mesaj at sana detayli bir sekilde anlatabilirim jdhjd

0|0
    0|0
  • hiç terk edilmedim ama çok kolay vazgeçilen birisi oldum çıktıklarımın gerçekten aevdiklerinide düşünmüyorum :/

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra vazgeçilmez oluyorum sonra bir yıl içinde ciddi ilişkiye başlıyorlar.
    Flört için de geçerli bu.
    Zafere giden yolda çekilen çile oluyorum ben sanırım 😏

0|0
    0|0
  • Sadece çok sevdiğim kişiyle beraber olurum çok seven taraf olduğum içinde genelde terkedilirim ama sonra hep pişman olurlar. O zamanda ben olmam🤪😂

1|2
    0|0
  • Kimse vazgeçilmez değildir. İlişkiden kasıt insan ilişkisi değil de aşk ilişkisi ise bir ilişkim oldu ve kimse diğerinden vazgeçmedi çok şükür.

0|0
    0|0
  • Bir kere terkedildim. Ama en çok koyanda o oldu çünkü aşık olduğum adamdı. Ondan sonra kimseyi sallamadım zaten hep vazgeçen taraf ben oldum.

0|0
    0|0
  • Vazgeçen taraf oldum... baktın olmuyor vazgeçmesinide bileceksin

0|1
    0|0
  • Vazgeçilmez olmayı istediğim de oldu... vazgeçilmeyi tercih ettiğimde... 🤷🏼‍♀️

0|1
    0|0
  • Hep vazgeçilmez taraf olmusumdur simdiye kadar hic vazgecilen olmadim

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum nedenini ama, vazgeçilmez oluyorum🙈

0|0
    0|0
  • Ayrılmamıza rağmen resmimi dövme yaptıran bile oldu o zaman vazgeçilmez diyorum 🤷‍♀️

0|0
    0|1
  • Bir kere terk edildim, sonra barışıp ben terk ettim.

0|0
    1|1
  • Once peşimden koşulur sonra terkedilirim hic sasmaz

0|1
    0|0
  • İlk o benı terketmıstı sonra ne yaptım ettım barıştım ben onu terkettım haksızlığa gelemem 😉😉😉

0|0
    0|0
  • Vazgeçilmez biri hiç görmedim o zaman vaaz geçcem asdfghjk

0|0
    0|0
  • Terk edilen.

0|0
    0|0
  • Değeri sonradan bilinen taraf

1|0
    0|0
  • Her ikiside oldum...