Sevdiğiniz insanı sevmenizin en büyük nedeni nedir, hangi özelliği onu çok sevmenize neden oluyor?

Sevmek.. delicesine düşünmeden sadece onu istemek demektir.
Sevmek.. delicesine düşünmeden sadece onu istemek demektir.

Sevmek...
güzel bir duygu ancak insan hayatına aldığı insanı sevmek için nedene ihtiyaç duyar bazen
yani nedenlerle sevmek daha güzeldir belki de..
ve bazı özellikleri daha da çok bağlanmamıza neden olur o kişiye
bakışı gülüşü merhameti. sabrı. şefkati. gibi..
peki sizin sevdiğiniz insanı sevme nedeniniz nedir?
Hangi özelliği onu daha çok sevmenize neden oluyor.

#DengesizBirAdam

0|0
1710

En İyi Kız Görüşleri

• Nedenini bilmiyorum saydigin iyi özelliklerin hiçbirini göremedim onda bakışı gülüşü hoş gelebilir sevdiğim için ama diğer özelliklerini goremesemde hissettim içimde öyle umdum öyle hayal ettim sevdiğim için bütün iyi ozellikleri ona yakistirdim. Sevmek biraz da onu kalbinde yüceltmek değil midir?

0|1
    0|0
  • Saçma ama zor olmasa bile zor gbi olması yani bana yapışanı değilde biraz süründüren ilgimi çekiyor. Yılışık değilde ağırdan alan ve merhametli oluşu 😉😎

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Sevgi anlaşmak değildir nedensizce sevilir. Ama biz bunu bir mantığa dayandırmaya çalışmamız bir hata bence. Çoğunlukla mantık ile kalp zıt çalışır.

0|1
    0|0
  • sevdiğim insan diyince aklıma oğlum geliyo. onun da sevilmeyecek yanı yok ki hangi birini söyliyim keratanın

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Bende bilmiyorum niye sevdiğimi ama ona kendimi öldürecek kadar öfkeli de olsam bir kere bana gülüyor ya bende sinir falan kalmıyor. Ve ben onu böyle sevmek istemiyorum canımı yaktıginda bile bir gülusuyle herşeyi unutuyorum bakın size saçma olabilir. Ama keşke yerimde olsanız

0|1
    0|0
  • Nedensizde sevilir. Öyle dümdüz, hiçte sevilesi yanı olmayan, BET insanları da sevebiliyoruz bazen. Gönül işte konuyor bazen nedensiz 😏

0|2
    0|0
  • Merhameti, şefkati, babalığı, kalbi, akşamları eve geldiğinde verdiği huzur, gelişiyle evin ısınması, beni kendi aileme karşı koruması...

0|1
    0|0
  • İnsanlığı merhameti vede saygısı olmalı. Bunlari taşıyan herkes insan olarak sevilir.

0|2
    0|0
  • Beni benden çok sevmesi, ben kendimden vazgeçtiğimde o benden vazgeçmemesi.

0|3
    0|0
  • Çocuk larim canimin bir parçası olması onlari çok sevmeme neden.:)

0|1
    0|0
  • en buyuk neden mutluluk verebılmesıdır kafaların uymasıdır :) her daım yanında olmasıdır ;)

0|1
    0|0
  • Bana olan ilgisi sevgisi ve vazgeçmemesi beni çok etkiler 💫

0|1
    0|0
  • Ilk basta baskalarina mesafeli olusunu sevdim simdi herseyini seviyorum 🙃

0|1
    0|0
  • Seven insanin nedeni olmazki seversin iste gönül bu..

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    5

Erkekler Ne Diyor 8

• Onu o yapan herşeyi severim güzel insan olması şart. Güzel insan demek çok şey demektir.

0|1
    0|0
  • Farkında olmadan seviyoruz. Büyük bir güç bu. Yanlış olduğunu bile bile severiz bazen.

0|2
    0|0
  • gülüşü, şefkati, sarılması, konuşmadan anlayabilmesi

0|1
    0|0
  • bir bilsem neden sevdiğimi..

0|1
    0|0
  • Yavru köpek gibi baktımı ben iptal

2|1
    0|0
  • Masumiyeti, merhameti, vefalı olmasi