Sevgilinizle yaşadıklarınızı sinemaya uyarlasak, ne tür bir film olurdu?

Dram/Romantik
Dram/Romantik
Dram, Romantik, Aksiyon, Gizem, Korku, Macera veya Absürt, bunlardan hangisi?

1|2
116116

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 116

• Dram

6|0
    0|0
  • Romantik komedi

3|1
    0|0
  • Filmin adi: BIRDAHA KIZLARA GUVENME
    Tur: Dram - imdb 9.7
    Konu: Asik bir adamin en yakiniyla aldatilisi ve kizin asiri iki yuzlulugu...
    Kizin oyunculuguna bayilacaginiz bu basyapitta kizin sahte yalan gozyaslarindaki gercekcilige inanamayacaksiniz.

6|0
    0|0
  • Romantik komedi ve macera karışımı bir şey çıkardı, ne macerası dersek de dün eve bırakırken kapının önünde öpecektim elimi duvara koydum zile bastım yanlışlıkla abisi evdeydi camdan baksa kardeşiyle burun buruna yakalayacak, ışık hızıyla arabaya uçtum :D Beni biliyor ailesi ama o şekilde görse abisi.. Zaten sevmiyor beni :D

0|0
    0|0
  • Kasımda aşk başkadır'dan romantizm , Amerikan pastas'ından komedi , Halka'dan korku , Taht oyunlarından entrika , Matrix'den felsefe , Terminatör'den gerilim, Pan’ın Labirenti'mden dramı alan bir film olurdu

2|0
    0|0
  • Hepsi bir arada cunku gercek bir konu icetem film olurdu.

2|0
    0|0
  • Bütün film türlerini karma yap ortaya nasıl bir film cıkiyosa o olurdu ama belli bir süreden sonra alışıyosun herseye

0|0
    0|0
  • Romantizme başlayıp gizemle bir süre devam ederdi. Macera, aksiyon ve korkuyla sona yaklaşıp ağır bir dramla biterdi. Hey gidi günler çok özledim sizi

0|0
    0|0
  • Fantastik Macera. Karayip Korsanları, Hobbit, Yüzüklerin Efendisi <3

1|0
    0|0
  • Romantizm dram olurdu en çokta üzüntü 😔😔 sonu kötü biten bir film.

0|0
    0|0
  • Dram olur kendi gitti geride kaldık bahtımız kapandı resmen

0|0
    0|0
  • Başta zanlının sadık karısı dersiniz sonun da dağ filmin de ki ateş sesiyle uyanırsınız :D benim hayatımı mahfeden yegane kişidir kendisi aslın da o da ailesinin gazına gelmiştir neyse...

0|0
    0|0
  • Hepsinden biraz ama en çokta absürt bir film olurdu☺️

0|0
    0|0
  • Dram olurdu
    Zaten sevgili bile değiliz imkansız aşklar 🙄😑

1|0
    0|0
  • 2013 yılında çıkmış bir film olan ''Her'' adlı bir film gibi olurdu. Çünkü hep sanal ilişkim oldu, gerçeğe dönüşmeyen.

0|0
    0|0
  • Sevgilim hiç olmadı ben yalnız kovboy olabilirdi bak

0|0
    0|0
  • iki tanesi macera olurdu kesinlikle, biri romantik, biri aile filmi, biri de absürt grey misali bişey yani

0|0
    0|0
  • Goz yasi dolu bir ask filmi olur kah gulmekten kah uzulmekten ama durmaz akardi o goz yasi

0|0
    0|0
  • “Top Gun” vari bir aksiyon-dram sentezi olurdu kesinlikle

0|0
    0|0
  • p*rno film çıkar hayatımı s2ktiler analı kız lı ayrıldık

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    96

Kızlar Ne Diyor 116

• Romantik komedi, pardon gereksiz komedi 🤦‍♀️

4|2
    0|0
  • Romantik komedi, net. 😂

1|2
    0|0
  • Gözü yükseklerde ayağını yorganına göre uzatmazdi herhalde.

2|7
    0|1
  • vallahi her türlüsünden var. ask romantizm dram korku aksiyon ne arasan var. ask zaten var dram arada buna geliyorlar bitti olmuyor diye ben o sirada agliyorum orda korku da bana kiziyor bir de kaybetme korkum var aksiyonda bazen bizimkilerden gizli yazisiyorum geldiler mi gelecekler mi diye ha bir de bunun arkadasinin arkadasi bana takintili olmus orada var entrika vs vs iste

0|0
    0|0
  • Hacker ile baykuşun saçma rastlantısı Aşk tesadüfleri severdi ama gözü kör olasıca baykuş bunu görmedi kiiii yönetmen baykuşun baykuşluğuna veriyor çünkü geceleri kör oluyormuş baykuş öyle yaniii biraz saçma oldu ama

Yani dıram ekşın aşk tutku yalan entrika ne ararsan var film de😂😂

0|0
    0|0
  • Şizofrenik bir film olurdu sanırım çünkü bil bakalım ne eksik

1|1
    0|0
  • Bir zalımın günlüğü adlı film olurdu. Tırreklik ve buram buram trip kokan bir şehirde yaşayan iki zalımın yasak aşkı felan dkdkdkflf

0|0
    0|0
  • Uzaklarda birinin hasretinde... adı ancak böyle olbilir içeriğini siz oluştun

0|0
    0|0
  • Sevgilimle değil de sevdiğimle yaşadıklarımızı aktarsak baya dram olurdu. Sonu da boş anlamsız biter herkes bu nasıl son derdi yani 🙃

0|0
    0|0
  • Aksiyon, entrika, korku, aşk, macera, dram 😂😂😂haydi iyi seyirler 😁

0|1
    0|0
  • Uyarlamaya gerek yok zaten var grinin elli tonu serisi işte

0|0
    0|0
  • İzlenme rekoru kırardı bune güzel bir soru bu ya 😂👍🏻

0|0
    0|0
  • İlk sevgilim- dram
    İkinci sevgilim- korku
    Üçüncü sevgilim- absürt komedi

0|0
    0|0
  • Definitely maybe diye bir film vardı bir adam kızına sevgililerine anlatıyor ve kızı da hangisinin annesi olduğunu bulmaya çalışıyor. Benim filmimde böyle bir şey olurdu herhalde. Filmi izleyenler bilir ki bu insanlarla aynı zamanda sevgili olmuyor adam arada bir zaman faktörü var.
    Hani birini seversin sevgili olursun yürümez ayrılırsın sonra aradan aylar geçer bazen yıllar geçer başka biri gelir hayatına haa işte şimdi bu hayatımın aşkı derken bir bakmışsın ki başladığın noktadasın.
    Hikayenin neresinde olduğunda gelecekteki çocuğuna senin baban/annen şöyleydi böyle tanıştık diye anlatacaklarını değiştirir.
    O anı yaşarken gelecekteki çocuğuna o an ki sevgilini anlatırken belki de aradan geçen birkaç yılda bir bakmışsın bir başkasını anlatıyorsun...

0|0
    0|0
  • Yasayacaklarimi düsünerekten cevap verecek olursam eger; trajikomik birsey olurdu.

0|0
    0|0
  • Dram romantik aksiyon gizem korku macera vs vs vs 😂

0|0
    0|0
  • Herkes eski sevgilimden nefret ederdi. Pis patates kabuğu.

0|0
    0|0
  • Eski sevdiceğimi esas alarak cevap vereyim.
    Dram, romantik, komedi, absürt, biyografi.

0|0
    0|0
  • Aksiyon macera fantastik komedi zaman zaman ağır dram ve romantizm

0|1
    0|0
  • İmkansızlık, mesafeler, engeller, sevda, komedi, duygusallık, bilinmeyen birçok şey...

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    96
Yükleniyor...