25-30 yaşında erkekler varken 20lik erkeğe bakılır mı?

18im ben bile bakmam 20 olana 15 yaşında kız bakar anca

0|3
1084

En İyi Erkek Görüşleri

• Millet dışarda sevgilisiyle gezer sen sevgilinin takma dişlerini yıkarsın...

0|0
    0|0
    • Kıskanma

• Ahaha sana bakmazdım olgun erkek olsaydım kendi yaşıtım olgun bir kadın isterdim. Ergen Ergen yazışından belli sen ev gecindiremezsin sana oyuncak falan alamam..

• Neden barbie isterim :/

• Yaşlanınca da genç arıcağına gençken al geleceğe yatırım olsun ;) :P fkdhfsfs

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Çoluk çocukla mı uğraşmaz anlamsız geliyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 82

• hayatmı bana bayat benmi hayata bayatım hayat bana bayat değilse ben neden hayata bayatım ben hayata bayat değilsem hayat bana neden bayat bu 4 sorunun cevabını istiyorum lütfen

0|0
    0|0
  • yapmayan hayatlarınızı karartmayın. yaşın daha 18 ne işin var 25 le . sevgili bile yapmaman lazım ama hadi diyelim yaptın . 20 yaş senin için en makuludür . yazık gencecik beyinlere bak . zahmet etmeyin babanızla çıkın

0|0
    0|0
  • Herkes Gibi

Gönlümle baş başa düşündüm demin;
    Artık bir sihirsiz nefes gibisin.
    Şimdi ta içinde bomboş kalbimin
    Akisleri sönen bir ses gibisin
    Mâziye karışıp sevda yeminim,
    Bir anda unuttum seni, eminim
    Kalbimde kalbine yok bile kinim
    Bence artık sen de herkes gibisin.

0|0
    0|0
  • bir genelleme yapmak çok yanlış. Erkek geç olgunlaşır derler de kadın da olgunlaşabilir mi tabi bu da bir soru. Ayrıca kendinden çok da büyük erkekle beraber olduğunda belki ilişki içersinde mantıklı kararların alınması daha kolaylaşır ama akranın bir erkekle birlikte olduğunda her anını daha dolu yaşabilirsin bence. Tabi çok çocuksu erkeklerden bahsetmiyorum bu biraz piyango ama. Bir abi mi isterdin bir sevgili mi? Bence paylaşılan duyguların fazlalığı daha mutlu eder.

0|0
    0|0
  • Ben 27 yim, ama sapık bir görüşün var gibime geldi..
    Bence sapıklığı bırak, zararı olur...
    Derslerine, gerçek hayatına odaklan. Hayat kısa ve çabuk geçiyor, sapıklığa zaman harcama bence.

0|0
    0|1
  • Sizi gidi kurnazlar. 25-30 arası erkek iş güç sahibi olmuştur. En azından bir üniversite bitirmiş işte çalışıyordur. 20 lik genç okuyordur, baba parası yiyordur.

0|0
    0|0
  • Ne alaka lan illa senden 7 yaş büyük olması mı lazım

0|0
    0|0
  • Aferin kız olması gereken bu. Biz çıtır sevelim siz olgun. İkimizde ekmeksiz kalmayalım 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Yani değilmi ama joyjoy bu yaşlarda olan birileri olarak çok yakışıklı ve tatlıyız bence joy.

0|0
    0|0
  • Sen zaten 15 yaşındasın. Bu ifade biçiminden belli oluyor.

0|0
    0|0
  • afferin evladım çok ileri görüşlüsün ağzının tadını bliyorsun tebrikler

0|0
    0|1
  • neden bakılmasın ki bence 20 yaş ve 30 yaş güzel yaşlardır

0|0
    0|0
  • 38 olan varken.. neyse o geyiğe hiç girmeyeyim şimdi

0|0
    0|0
  • Ne alaka şimdi akıl yaşta değil baştadır
    İnsanları olgunlaştıran yaşları değil yaşadıklarıdır :):)

0|0
    0|0
  • Tipsiz kezbanlar konusmus anca gobekli kil yumaklari amcalar baktigi icin agliyolar

0|0
    0|0
  • Ya seni babana müjdeleyeni seveyim. Beyni yok fikri var

0|0
    0|0
  • Bende 20 den küçüğe bakmıyorum

0|0
    0|1
    • Dedi 21

• 25-30 yasida ki bif adamin 18-22 yaşında ki bir kıza bakıyorsa ben o erkeğin akıl ve ruh sağlığından şüphelenirim

• Nazar etme ne olur çabala seninde olur :D

• Olgun sever bir kız daha 😂

0|0
    0|0
  • 25im özele beklerim :)

0|0
    0|0
  • Alla alla

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    62