Sizce hangisi aşk kelimesinin eş anlamlısı?

Sizce hangisi aşk kelimesinin eş anlamlısı?
  • Şefkat
    A seç
  • Sevgi
    B seç
  • Tutku
    C seç
  • Diğer
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
3567

En İyi Erkek Görüşleri

• Aşk aslında İlahi aşktır. Gerçek anlamı ile budur. Leyla vü Mecnun (özellikle vü , ve değil) , okuyan ne demek istediğimi anlayacaktır.
    Bizim bildiğimiz daha doğrusu iki cins arasında yaşanılan şey ise , beşeri dünyada , eşini bulma , ait olma duygusudur.

1|0
    0|0
  • Aşk zirvedir
    Gece kamp yaptın sabah çadırda uyandın, çadırdan çıktın hava buz, yanında dev bir dağ var zirvesi görünmüyor sisli, öğlen oldu hava ısındı sis dağıldı zirve göründü.
    işte sevgi o soğuğa rağmen o dağ görüntüsüyle kalkmanın verdiği mutluluktur. Herkes uzaktanda olsa o dağı görür sevgiyi yaşar ama aşak ise emek ister, soğuk değildir, sıcaktır o. Zor ve engebelide olsa dağın zirvesine çıkarsın kendini çok özel hissedersin işte o zaman aşka ulaşırsın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Aşk = sevgi = fedakarlık = sabır = samimiyet = benimsenmek = sadakat sadece iyi şeyler değil tabiki ayrılık = acı = kıskançlık

1|0
    0|0
  • acı çekmektir, büyük seversin büyük karşılık beklersin , aşk demek ya benimsin ya da karatoprağın demek

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 65

• Tutku ilişkide tutkal gibidir çiftleri birbirine bağlar tutku biterse aşkta biter

2|0
    0|0
  • Yalan

3|1
    0|0
  • Aşk sigara gibi bağımlısı oldunmu bırakamıyosun sana zararda verse seni yorsada bırakamassın bıraktın dıyelım illakı izi kalır

1|0
    0|0
  • aşk demek tutku demek
    tutkuyla ona bağlanırsın
    tutkuyla bakarsın
    tutkuyla opersın
    tutkuyla seversın

1|0
    0|0
  • Aşkı tek bir kelimeyle tanımlamak olamazki aşk her şeyi içinde barındırır zaten acısı tatlısı iyisi kötüsü hepsi içinde yani :)

1|0
    0|0
  • Bütün yapılan tanımlar, söylenen bütün cumleler... Bunların hepsinin toplamı aşk oluyor zaten. Biri bile eksik olursa aşk olmaz ortada..

1|0
    0|0
  • Tutku diyorum..

Ben sende tutuklu kaldım
    Kendi hayatımdan çaldım
    Yedi cihan dolandım
    Bana mısın demiyor..🌹

2|0
    0|0
  • Aşk öyle tek biri olunca olmuyor. Hepsinin karışımından aşk ortaya çıkar son damlasıda sekstir onu bunu bilmem

1|0
    0|0
  • Elbette tutku olacak.. Çünkü her tutkulu şey aşk yaratır..

0|0
    0|0
  • Sevgiyle yoğrulan ve içine bolca şefkat katılıp tutkuya dönüşen diye tabir edebilirim...

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    55

Kızlar Ne Diyor 33

Yükleniyor...