Aldatan kadını/erkeği ele veren yalanlar nelerdir?

Çağımızın en büyük karaktersizliklerinden biri, bana göre aldatmadır. Kadını ya da erkeği fark etmez. Nedeni ne olursa olsun hiç fark etmez. Aldatmak, KARAKTERSİZLİKTİR net!!!
Aldatılma krizi
Aldatılma krizi
Aldatan insan öyle ya da böyle bir şekilde kendini ele verebiliyor. En büyük ipucu da size söyleyeceği yalanlardır. Karşı cinse olan tavırlar, size karşı olan ilgi alakada değişimler derken, ister istemez bu durumda nedenler aranır ve genelde sonucu aldatmaya çıkar.

Aldatan bir kadını ya da erkeği ele veren yalanlar nelerdir?

0|2
4940

En İyi Kız Görüşleri

• 1- Telefonu ortalık yerde göremezsin ya da asla almanı istemez.
    2- Sizi eleştirmeye başlar ya da fiziken değiştirmek ister.
    3- Soğuk davranmaz çiçeklerde almaz sadece kendine biraz daha özenir. Vs vs daha bir şeyler. Her halinden anlarsınız kısaca.

2|1
    0|0
  • Saçimı sıfıra vurup "bende bir degisiklik var mi?" diye sordum, "Yok hayatım hala aynı duru guzellige sahipsin " dedi. Adam korun goz olacak kadar baska birine tutulmus bilem. Iste o an anladım

3|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Meşhur yalanlardan biri “toplantıdayım” , gerçekten toplantı yaparken geriliyorum. 😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 47

• Soruya soruyla karşılık verilmesi mesela.

3|3
    0|0
  • Kişinin özelliğine göre değişir. Kimisi aşırı ilgi gösterir kimisi ilgisiz olur. Bazısı tutarsızdır bazısı panik davranışlar sergiler. Özetle karşındaki kişi olağandan farklı söylem ve hareketlerde bulunuyorsa şüphelenmek gerekir.

1|3
    0|0
  • Kadininki biraz zor anlasilir da erkekler hemen belli ediyor, ya asiri derecede ilgisi azalir ya da asiri derecede ilgisi cogalir yani normal devam etmezler birden 180 derece degisim yasarlar o yüzden erkegin aldatmasi her türlü anlasilir

0|3
    0|0
  • Surekli sosyal medyada çevrim içi olduğu halde yazmaması ve meşgulum demesi.
    Sürekli bahaneler üretmesi. Mesela şu an arkadaslarimlayim , calisiyorum vesaire gibi şeyleri. cok sık söylemesi.
    Farklı hesaplar kullanması ve sizin buardan haberinizin olmaması.
    Telefonunu size vermek istememesi. Verirken tedirgin olması. Vesaire vesaire..

0|1
    0|0
  • Durup dururken tartışma çıkarıyorsa kesin bı bok yiyordur , ayrılmak için bahane uydurup bırakıyorlar sonrası malum yeni hatunun kollarına

0|1
    0|0
  • Telefonu cebinden çıkarmayan, çıkarırsa da masaya ters koyan adamdan korkacaksınız 😉

3|1
    0|0
    • Bunu kaç kere yaşadınız. :)

• Konu yalan alakası şu senın erkek de gördügün yalan budur benım kadında gördügüm yalan bu sır saklayan kadın benım gözümde yalancıdır.

• Telefonum şu an bile sessizde asla sesliye almam telefonumu 😂

• Babamdan biiliyorum kahveye gidiyodu eve de saat sabaha karşı 6 da geliyo hangi kahveyse artık..

1|1
    0|0
  • Aldatma artık sosyal medyadan başlıyor. Telefon sürekli elindeyse şifreliyse kendi fotoğrafını paylaşıp aile fotoğraflarıno paylaşmıyorsa uyurken bile yaninda ayırmıyorsa boynuzlarınız tavana değiyor demektir.

0|2
    0|0
  • Bu konuyla ilgili ufak bir soru sorduğunda bile sinirlenerek cevap vermesi, telefonla fazla ilgilenmesi, giyimine kuşamına normalden daha fazla özen göstermesi. Daha böyle birçok yalanla öğrenilir.

1|0
    0|0
  • Yalanlarını bilmem de tedirgindir ve özel eşyalarının karıştırılmasına izin vermez.. Hele tlf kurcalanmasına asla izin vermez 😈😈😈😈

1|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    37

Erkekler Ne Diyor 38

• Sürekli bahaneler üretirler, açıklama istersin geçiştirir

1|0
    0|0
  • Yalanlardan çok davranış ve hareketler. Gözlerini kaçırması aldatma vs konularda sıklıkla sorular sorması. Aldatan kadın veya erkeği anlatıp sen olsan ne yapardın diye sorular sorması.

0|1
    0|0
  • Aldatan kadın, nasıl kendini ele verir. Anlatayim. kocasiyla ilgilenmez, kocası bir şey dese kadın sinirlenir, yatakta buz gibi kesilir, hiç seks yapmak istemez, devamlı dışarı çıkar çok bakım yapar, TLF nu sessize alır ve yanından ayırmaz, ev islerini yapmaz ütü, yemek , temizlik, bunları es geçer.

0|0
    0|0
  • Yeni taze aldatılmış erkek sorusu.
    Cevabım; bilmem hiç aldatılmadım aldatıldıysam da bilmiyorum.

0|0
    1|1
  • Kendine daha çok vakit ayırıp bakımına daha çok önem vermesi, yeni iç çamaşırları, yeni saç ve giyim tarzı yapması, vücudun sırt tarafında sivilce patlaması, özel saatlerde isteksiz olması, sürekli telefona bakması vs vs

0|0
    0|0
  • Aldatan kadın acemiyse gözlerinde acıma oluyor sevgiyle karışık merhamet. Çok usta bir sosyopat ise anlamak çok zor.

0|0
    0|0
  • Yatakta basılan çiftler genelde; "Bak inan bana hayatım, gördüğün gibi değil, açıklayabilirim." yalanıdır.

0|1
    0|0
  • Bakınca ne malolduğunu anlarsın. Azcik karakterin yerindeyse ve biraz insan psikolojisi analiz yeteneğin varsa gümmm...

0|0
    0|0
  • Konu yalan alakası şu senın erkek de gördügün yalan budur benım kadında gördügüm yalan bu sır saklayan kadın benım gözümde yalancıdır.

0|0
    0|0
  • Bir şeyi yüzüne vurduğunda "kim dedi onu?" Demesi :))

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    28
Yükleniyor...