Kültürlü sevgili mi makbuldür yoksa erik gibi kütür kütür güzel/ yakışıklı sevgili mi?

Kültürlü ama çirkin sevgili mi yoksa yakışıklı/ güzel ama varoş sevgili mi?
Çirkin ama Kültürlü
Çirkin ama Kültürlü

1|2
5233

En İyi Erkek Görüşleri

• hocam ne kadar kültürsüz ne kadar çirkin yani bir balans olmalı yoksa sırf her dediğimize cevap verebiliyor diye dişi shrek ile de olmaz. tersi çok güzel ama hiçbir dediğini anlamıyorsa o da olmaz. dediğim gibi balans olsun biraz güzel biraz kültürlü olsun çünkü şu dediğin seçim çok kötü.

0|1
    0|0
  • Herkes kültürlü der şimdi usta sorsan 3 tane yazariyla birlikte dünya klasiği söyleyemezler ama sor murat dalkilic en son kimi aldatmis çat çat hemen söylerler basitsiniz basit

1|1
    0|0
    • Valla kızlar kusura bakmayın ama adam haklı

• Kültürlü sevgili mi makbuldür yoksa erik gibi kütür kütür güzel/ yakışıklı sevgili mi? Hadi Bunu da açıklayın bakayım 😀 Haklısın işte biz de soruların cevaplarını biliyoruz da iş olsun torba dolsun Bizimki

En İyi Kız Görüşleri

• Kültürlü olması daha önemli. Bence kendine baktığı, çeki düzen verdiği sürece kimse çirkin denmeyi hak edecek kadar çirkin olamaz. Asıl çirkinlikler dışta değil içte saklanıyor.

0|0
    0|0
  • Bu sitenin ambiance'ından mıdır yoksa benim beynimin kötüye çalışmasından mıdır bilemedim, "kültürlü" kelimesini "küfürlü" okudum 😂

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5031

Benzer Benceler

Yükleniyor...