Kültürlü sevgili mi makbuldür yoksa erik gibi kütür kütür güzel/ yakışıklı sevgili mi?

Kültürlü ama çirkin sevgili mi yoksa yakışıklı/ güzel ama varoş sevgili mi?
Çirkin ama Kültürlü
Çirkin ama Kültürlü

1|2
5233

En İyi Kız Görüşleri

• Kültürlü olması daha önemli. Bence kendine baktığı, çeki düzen verdiği sürece kimse çirkin denmeyi hak edecek kadar çirkin olamaz. Asıl çirkinlikler dışta değil içte saklanıyor.

0|0
    0|0
  • Bu sitenin ambiance'ından mıdır yoksa benim beynimin kötüye çalışmasından mıdır bilemedim, "kültürlü" kelimesini "küfürlü" okudum 😂

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Herkes kültürlü der şimdi usta sorsan 3 tane yazariyla birlikte dünya klasiği söyleyemezler ama sor murat dalkilic en son kimi aldatmis çat çat hemen söylerler basitsiniz basit

1|1
    0|0
    • Valla kızlar kusura bakmayın ama adam haklı

• Kültürlü sevgili mi makbuldür yoksa erik gibi kütür kütür güzel/ yakışıklı sevgili mi? Hadi Bunu da açıklayın bakayım 😀 Haklısın işte biz de soruların cevaplarını biliyoruz da iş olsun torba dolsun Bizimki

• hocam ne kadar kültürsüz ne kadar çirkin yani bir balans olmalı yoksa sırf her dediğimize cevap verebiliyor diye dişi shrek ile de olmaz. tersi çok güzel ama hiçbir dediğini anlamıyorsa o da olmaz. dediğim gibi balans olsun biraz güzel biraz kültürlü olsun çünkü şu dediğin seçim çok kötü.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 50

• Kültürsüze tahammülüm hiç yok.

0|2
    0|0
  • İkisi de olsundu canım da, olmuyorsa kültür abidesi alalım :)

0|1
    0|0
  • Kültürü olmayan biri erik gibi kütür kütür olsa ne olur :) cinsiyet ayrımı olmadan söylüyorum kendini yetiştirmiş bir insan konu başlıklarına dair bir fikir sunabilmeli.

0|1
    0|0
  • Konuşmasını oturmasini kalkmasını bilsin az biraz ulke sorunlarını bilsin çok kültür abidesi aramıyorum ama cok yakışıklı olupta cahil birini hic istemem

0|0
    0|0
  • niye birbirinden bağımsız olsun ki. ikisi birarada olsun

0|1
    0|0
  • Yüzüne bakıp bakıp napcam beyni olsun aklı olsun kültürü olsun da iki çift laf edebilelim

0|1
    0|0
  • Yakışıklısı diğerlerinden daha erken defolup gidiyor kültürlüsü olsun 2 ay daha uzun ilişkimiz olsun

0|1
    0|0
  • Vallahi ben hem kütür kütür hemde bilgili istiyorum. Ikisi karisik makbuldur 😂

0|1
    0|0
  • Kültürlü, anlayışlı ve mümkünse empati yeteneğine sahip olan.

0|1
    0|0
  • Kültür, bütün kusurları kapatiyor🍃

2|5
    0|0
  • İlk cümlesinde ben neredeyim diye düşündürecek birisiyle olmaz. Kültürlü olsun.

0|0
    0|0
  • kültürlü çünkü sohbet ettikce edesin gelir yakışıklılık göreceli birşey benim gözüme yakışıklı geliyorsa bitmiştir ama kültürlü oldu mu konuştuk ca birseyleri paylaştıkça daha çok seversin

0|0
    0|0
  • Azıcık kültür azıcık yakışıklı iyidir çok kültürde iyi değil

0|1
    0|0
  • Erik gibi kütürdeteceğimizden sarar mısınız?

0|1
    0|0
  • İnsan olsun kültür de çok önemli tabikide

1|6
    0|0
  • Kütür kütür tabirine bakmaya geldim 😂

0|1
    0|0
  • İkisi de olsun ne oluyormuş? 🤧🤒

0|1
    0|0
  • Kültürlü

0|1
    0|0
  • orta ayar işte biraz ondan biraz bundan

0|1
    0|0
  • Bunlar cirkin ama kulturluyse bunlardan olsun 😂

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    30

Erkekler Ne Diyor 31

• Hepsinden alırım :Dd

0|0
    0|0
  • Bu soruya cevap vermeme gerek bile yok aslında..

Vucüt her türlü yapılır da kültürlü olmak her yiğidin harcı değildir :d

1|1
    0|0
  • Her güzel kültürlü değildir ama her kültürlü benim için otomatikman güzeldir. Hele bir de sosyal bilimciyse pamuklara sarmalıktır, karşısına geçip saygı duruşunda bulunmalıktır 😊👍

1|1
    0|0
  • Eğitimli olsun , ortalama zekaya sahip olsun benim için kafi. Böyle entel takılan tipler genelde itici oluyor.

0|1
    0|0
  • Kültürlü , anlayışlı biri olmalı herşeyi konuşabilecegim ve beyin fırtınası yapabileceğim biri olmalı

0|0
    0|0
  • Şimdiki kızlar iki marka giyip kendini kültürlü saniyor hepsi değil tabi ama cok var

0|1
    0|0
  • İfadeleri beğendim kibirden uzak bir topluluk genel türk kızlarının üstünde bir segment;)

0|1
    0|0
  • Kültürlü olması yeter bence erik gibi olmasına gerek yok

0|1
    0|0
  • Erik gibi olsun kulturunu ben gelistirmesine yardimci olurum

0|0
    0|0
  • "Erik gibi kütür kütür" 🙂 🙂

0|1
    0|0
  • Kültürlü olması önemli.

0|1
    0|0
  • Kültürlü tabiki.

0|1
    0|0
  • Aşk hiçbirşey tanımaz

1|1
    0|0
  • Ikside kalsin..)

0|1
    1|0
  • Kültürlü

0|1
    0|0
  • Güzel

0|1
    0|0
  • Kültürlü der şimdi yalancı kızlarımız

0|1
    0|0
  • Vallahi ikisi birlikte olsun kızlar daha ne ister.

0|1
    0|0
  • sevenin gözü bişi görmez

0|1
    0|0
  • Kültürsüz bir kızı yanımda bir an olsun gezdirmem.

0|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    11
Yükleniyor...