Bir ilişkinin en önemli temel taşı nedir?

Mutlu bir ilişkinin temel taşları nelerdir?
Bir ilişkinin en önemli temel taşı
Bir ilişkinin en önemli temel taşı

0|0
7293

En İyi Erkek Görüşleri

• İlişkinin üç temel taşı vardır. Yürekten hissetmek, güven ve sadakat. Yanına istediğini eklebilirsin fakat bunlardan biri çıktımı ilişki finali görür.

1|1
    0|1
  • Saygı, güven, özveri ve fedakarlıktır.. Sevgi dört ayaklı bir masa gibidir saydığım dört unsurdan meydana gelen.. Biri kırıldı mı masa yani sevgi devrilir..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sevmek cok sevmek ve gene sevmek. Sevgi varsa guven vardir sadakat vardir ilgi vardir saygi vardir hosgoru vardir.. cunku insan sevdigine kiyamaz. Gozude sevdiginden baskasini gormez. Gercek sevgi boyle birsey iste.☺

0|0
    0|0
  • Her konuda, uyum! Çünkü ortak zevkler/aktiviteler vs olmayınca ilerde sorun oluyo. Hani derler ya, zıt kutuplardan, zıt olan karakterler daha iyi anlaşır filan. Aslı yok! asla inanmayın derim. Ilerde cidden çok ciddi sorunlar oluyor, ben bu yüzden 10 yıllık evliliğimi bitirdim. Her konuda uyum şart... fikrimce 😊😁

1|2
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 91

• Ateş su toprak hava ve Öpücük 3.51. Saniye
    https://m.youtube.com/watch?v=VaH554I36gY&t=22s

1|0
    0|0
  • Güvenilir olmak sanırım, kadınların dışlarında sert kabukları var. Güvenebildikleri zaman açıyorlar kendilerini, içine girince zaten aşk oluyor.

3|0
    0|0
  • Güven, net.

2|1
    0|0
  • İhtiyaçlar.
    Karşılıklı ihtiyaçları belirleyin.
    Aranız iyide olsa kötüde olsa o ihtiyaçları karşılayın yeter buda kesişim noktası yani ortak nokta yani altaki resim.

0|0
    0|0
  • Sadakat, bağlılık, aidiyet, tutku, anlayış,

Eğer bu 5 inden birisi olmazsa ve bu 5 inden birisi karşılıklı olmazsa o ilişkinin temeli sağlam değildir

2|0
    0|0
  • Herkesin yorumuna baktımda ehh işte.

Arkadaşlar arkadaş güzel bir soru sormuş buna tek bir cevap ile verilebilir. Oda

EMPATİ'dir

ilişkinizin daimi empati olsun zaten diğer bahsettikleriniz arka arkasını takip edecektir.

0|0
    0|0
  • Tüm içtenliğinle tüm saf duygularınla başlamaktır tabi karsındakide oyle yaklasmalı hos bu zamanda cok zorda :)

1|0
    0|0
  • Dürüstlük olduğu sürece ilişki asla yıpranmaz biter en fazla

0|0
    0|0
  • Erkeğin yapacağı 2 şey vardır
    1. Sahiplenme
    2. İlgi
    Bu iki maddeden sonra gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Ben Aşk konusunda hiçbir şey söyleyemem çünkü hiç bir sevgilim olmadı her zaman ben sevdim Beni sevmediler o yüzden hiçbir şey söyleyemem

1|0
    0|0
  • Amaca göre karar vermek ve kararın sonucuna katlanmak.

1|0
    0|0
  • *Sevgi

*Güven

*Huzur

*Saygı

*Bağlılık

*Vefa

*Sabır

Şimdilik Aklıma gelenler

1|0
    0|0
  • 1 para
    2 cinsellik
    3 sevgi saygı dürüstlük sadakat vs gibi eftirikten püftirikten şeyler
    ilk ikisi çok önemli

1|0
    0|0
    • şu güven saygı sevgi diyenlerin çoğuna sorsana parası olmayan ekonomik özgürlüğü kısıtlı hatta hiç yok denecek biri ama çok güvenilir biriyle evlenirler mi bakalım cevap ne cıkacak?

• Bütün taşlar birbirne zincirin halkası gibi bağlıdır sevgi güven sadakat ilgi anlayış birisi olmazsa diğerleri de zarar görür

1|0
    0|0
  • ne saygı ne sevgi nede aşk en önemli temel taş gece beraber uyuyabilmek cinsel birliktelik.

0|0
    0|0
  • Geçinmek için yetecek bir miktar para. Fazlasıda azıda zarar...

0|0
    0|0
  • Bir ilişkinin temel taşı sevgi ve saygı dir her zaman aşk biter zevkler biter hayatın yükü omuzuna yuklenince ne aşk kalıyor nede zevk ama sevgi ve saygı her zaman bakidir.

0|0
    0|0
  • Güven sabır ve anlayışli olmak bu 3lü olursa 2 insanda da ❤❤

0|0
    0|0
  • Yalan konuşmamak , saygı , güven , sevgi , bide yalan konusmamaktan kastim beyaz yalanlar hariç tabiki

0|0
    0|0
  • çakmak taşı

7|2
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    71

Kızlar Ne Diyor 70

Yükleniyor...