Her erkek aldatır mı?

Her erkek aldatır mı?

Sanalda veya realde, gözüyle veya teniyle eşini aldatmayan erkek kalmış mıdır?

0|2
6091

En İyi Erkek Görüşleri

• Her erkek aldatmaz ama her kadın aldatır. Bunu muhalif olmak için yazmıyorum. Tecrübelere dayanarak yazdım. Erkekler doyumsuz deniliyor ama tersine doyumsuz olan hep fazlasını isteyenkadınlardır.

1|2
    2|0
    • Kuru iftira😱 tüm kadınlardan tek tek helallik almalısın aksjfjdh

• @XRabiasoydan1 Bu mantıkla yaşıyorsan fazla yaşamazsın :)) Her kadın eşini ya da sevgilisini evli veya sevgilisi olan erkekle mi aldatıyor? Kimi evli erkek kimisi de kendisi evli olmasına rağmen paylaşmayı sevmediği için bekar erkek tercih ediyor. Burada bile günde 10 aldatma sorusu varsa 8 ini kadınlar soruyor :)) Her kadın aldatır derken erkekleri savunma amaçlı yazmadım. Erkeklerin elinde olsa evet hepsinin yapma ihtimali var ama her erkek aldatamaz. Çünkü aldatmak kadının elindedir. Kadın isterse bakması gülmesi yeter ama erkek köpek gibi kadınların peşinde koşsa da kadın ok demeden boşa kürek çekmiş olur.

• Yanlız erkeğin karakteriyle ilgili bence o mesele bir kadın kuyruk sallıyor diye kendilerine sahip çıkamamaları sonra yedikleri bok ortaya çıkınca. O kaş göz yaptı evine davet etti bende şeytana uydum demeleri falan . Saçma

En İyi Kız Görüşleri

• iki bacagının arasındaki bir avuç ete bakıp kendine erkek diyen herkes aldatır...

1|0
    0|2

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 89

• Kadınlar gibi ihanet etmez erkekler. Asıl kadınlar aldatır

2|0
    8|0
  • Tabi ki öyle bir şey mümkün değil. Bu şekilde genelleme hiçbir konuda yapılamaz.

1|0
    0|0
  • Bir gün mutlaka..

1|0
    0|0
  • Saçmalamada bir numarasınız...

Bu tür sorularla diyorum, paronoyak eşler türüyor diyorum, şu aldatmayan kaldı mı sevişmeyen kaldı mı dokunmayan kaldı mı biber dolması yemeyen kaldı mı ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı gibi abidik gubidik sorulardan vazgeçin diyorum...

2|0
    1|0
  • Aldatmak cinsiyetle bağdaştırılmamalı. Reel ya da gerçek farketmez. Erkek de kadın da ilişki esnasında gözünü kapatıp başka biriyle birlikte olduğunu düşünse dahi aldatmış sayılır. İnsanın içinde bitiyor.

2|0
    0|0
  • evet aldatır.
    alakasız olarak, buradan ks adminlerine sesleniyorum bakın bu görselde adamın eli kadının bacağında ve konu aşk ilişkilerinde bu soruyuda alakasız cinsel paylaşım olarak kaldıracakmısınız?

0|0
    1|0
    • Cinsellik barındıran bir fotoğraf değil!!

• valla bu arkadaşların neyi cinsellik olarak algılayıp algılamadığından emin değilim. bence bir kusur yokta kendileri kafalarına göre yorum yapıp kaldırabilirler.

• burada yazışan tüm evliler eşlerini aldatıyor demektir. bunu cinsel ya da duygusal ilgi olarak değerlendirmeyin. evde eşi varken ya da yok ken kaç kişi gerçek hayatında karşı cinsten erkek arkadaşıyla iletişime geçiyor. akrabalık yoksa hiç kimse. evliyken geçenlerde de problem olduğunu düşünüyorum. yani her kadın ya da erkek aldatmak için zemin bulursa bunu büyük olasılıkla yapar.

1|0
    0|0
  • aldatmaz kardeşim. Sız bayanlar sizin canınızı yakan erkeklerin peşinden gidip canınız yandığında erkekler aldatır. sizin icin sevgisinden ölecek ADAM lara şanş vermessiniz burda hep erkek suçlu öyle mi.

1|0
    0|0
  • Eş bulamadım ki aldatmaya diğerini arayım :D
    Aldatmam :)

2|0
    0|0
  • Ne kadar da aptalca bir soru bu? Gözünüzün sadece aldatan erkekleri görüyor olması, her erkeğin aldattığı anlamına gelmez...

0|0
    1|0
  • Gerekli ortamı yakalayan her erkek aldatır.

2|1
    1|0
  • Erkek ya da kadın olarak sınıflandırmamak gerekir ama gördüğüm her ilişkide mutlaka iki taraftan biri bir zarar görmüştür. Ama aldatılır ama şiddet görür.

1|0
    0|0
  • Sevgilisini veya esine gore degisir. He bizdedr bazen ipnelik olabiliyor kadinlar herseyi yapsa bile aldatma gereksinimi duyabiliyoruz ama neden duyuyoruz bende bilmiyorum ipnelikten heralde rahat batiyor

1|0
    0|0
  • Her erkeği bir kefeye koymasak olmazmı? Bir erkek var birde Adam dediklerimiz ;

1|0
    0|0
  • İş göze kadar düşünüldüğünde aldatmayan insan yoktur zaten :)

2|0
    0|0
  • Aldatmaz kardeşim neden aldatsin ama kadınlar sürekli kendi canlarını yakan onlari üzen erkeklere aşık olup onları sevdiği için böyle erkekleri görmemeleri gayet normal bişey.

1|0
    0|0
  • Erkek zaten tek basina oturup bir köşede bir başına aldatiyor... hiç aldatma konusunda ikinci kahramandan söz edilmiyor... aldatma konusu bence iki cinsiyetide baglayan ortak yapilan bir durumdur

2|0
    0|0
  • 😀 ..

2|1
    0|0
  • Hic aldatmadim asla da aldatmam.
    Genel olarak bakarsak aldatan bir cogunluk var ewet.

1|0
    0|0
  • Hiç aldatığımı hatırlamıyorum ayrıca sevgilim olmadı :D :D

1|0
    0|0
  • Hayır etrafımda hayatında tek kadın olan çok erkek var...

1|0
    0|0
  • Her erkek aldatırmıdan önce, aldatır ise neden aldatır, benim bunda bir suçum var mı, yoksa çok mu başım ağrıyor diye bir düşünün kızlar :)

1|0
    1|1
  • Edebimle takılır yakıladığımı aslan gibi parçalar yakalayamadığımı öküzün trene baktığı gibi bakarım 😊😊

1|0
    1|0
  • Büyük bir çoğunluğu aldatır. Ama aldatırken beraber olduğu kişinin karşı cins olması bize neyi kanıtlıyor. Kadınlarda aldatıyormuş.

1|0
    0|0
  • Gözüyle aldatma olayına bir anlık göz dalgınlığı varsa yoktur. Eğer o sayılmıyorsa vardır

1|0
    0|0
  • Sadık olanlarda var hepsi aldatmayabilir çoğu şey kadında bitiyor partnerini sağlam doyurursa aldatmaz ama ilgi alaka olmaz ise aldatabilir

0|0
    1|0
  • Her erkek aldatmaz kızlar gibi yapmaz ihanet etmez sevgisine sadık kalır tabiki büyük iş kadınlarda erkeğini elinde tutmasını da bilmesi gerek

1|0
    0|0
  • Erkekler aldatmaz, aldatan erkek aldatmıyorduriyi bakın aldatmaz... 😂

1|0
    0|0
  • Ben aldatmadım aqq Kadın dediğin yüce mükemmel bir varlık aldatılırmı be

1|0
    0|0
  • Hayır. Çoğu kadının da aldattığını varsayarsak soruda hata var.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    59

Kızlar Ne Diyor 58

Benzer Benceler

Yükleniyor...