Her erkek aldatır mı?

Her erkek aldatır mı?

Sanalda veya realde, gözüyle veya teniyle eşini aldatmayan erkek kalmış mıdır?

0|2
6091

En İyi Erkek Görüşleri

• Her erkek aldatmaz ama her kadın aldatır. Bunu muhalif olmak için yazmıyorum. Tecrübelere dayanarak yazdım. Erkekler doyumsuz deniliyor ama tersine doyumsuz olan hep fazlasını isteyenkadınlardır.

1|2
    2|0

En İyi Kız Görüşleri

• iki bacagının arasındaki bir avuç ete bakıp kendine erkek diyen herkes aldatır...

1|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 89

• Kadınlar gibi ihanet etmez erkekler. Asıl kadınlar aldatır

2|0
    8|0
  • Bir gün mutlaka..

1|0
    0|0
  • Saçmalamada bir numarasınız...

Bu tür sorularla diyorum, paronoyak eşler türüyor diyorum, şu aldatmayan kaldı mı sevişmeyen kaldı mı dokunmayan kaldı mı biber dolması yemeyen kaldı mı ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı gibi abidik gubidik sorulardan vazgeçin diyorum...

2|0
    1|0
  • Aldatmak cinsiyetle bağdaştırılmamalı. Reel ya da gerçek farketmez. Erkek de kadın da ilişki esnasında gözünü kapatıp başka biriyle birlikte olduğunu düşünse dahi aldatmış sayılır. İnsanın içinde bitiyor.

2|0
    0|0
  • burada yazışan tüm evliler eşlerini aldatıyor demektir. bunu cinsel ya da duygusal ilgi olarak değerlendirmeyin. evde eşi varken ya da yok ken kaç kişi gerçek hayatında karşı cinsten erkek arkadaşıyla iletişime geçiyor. akrabalık yoksa hiç kimse. evliyken geçenlerde de problem olduğunu düşünüyorum. yani her kadın ya da erkek aldatmak için zemin bulursa bunu büyük olasılıkla yapar.

1|0
    0|0
  • evet aldatır.
    alakasız olarak, buradan ks adminlerine sesleniyorum bakın bu görselde adamın eli kadının bacağında ve konu aşk ilişkilerinde bu soruyuda alakasız cinsel paylaşım olarak kaldıracakmısınız?

0|0
    1|0
    • Cinsellik barındıran bir fotoğraf değil!!

• valla bu arkadaşların neyi cinsellik olarak algılayıp algılamadığından emin değilim. bence bir kusur yokta kendileri kafalarına göre yorum yapıp kaldırabilirler.

• aldatmaz kardeşim. Sız bayanlar sizin canınızı yakan erkeklerin peşinden gidip canınız yandığında erkekler aldatır. sizin icin sevgisinden ölecek ADAM lara şanş vermessiniz burda hep erkek suçlu öyle mi.

1|0
    0|0
  • Eş bulamadım ki aldatmaya diğerini arayım :D
    Aldatmam :)

2|0
    0|0
  • Ne kadar da aptalca bir soru bu? Gözünüzün sadece aldatan erkekleri görüyor olması, her erkeğin aldattığı anlamına gelmez...

0|0
    1|0
  • Gerekli ortamı yakalayan her erkek aldatır.

2|1
    1|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    79

Kızlar Ne Diyor 58

• Sanalda aldatmayan pek kalmamiştir reelde de korkudan yapamayan var korkuyu yense o da yapar😄
    Şaka bir yana aldatanin sebebleri ve buna iten nedenleri cok önemli çünkü nefs bu konuda farkli erkeklerde! eger karşilik görmüyor itiliyorsa aklida fikride zikride kayiyor..
    Kadinlarda ilgisiz kalinca yöneliyor ama kurnaz zekalari ile ört pas yapiyorlar.. neler gördüm neler👀

2|8
    0|1
  • Emin degilim, herkesi ayni kabada sokmak istemiyorum. Aldatmayan erkek vardir, vicdani var oldugu icin, ama nadir iste.

1|2
    0|1
  • Doğası gereği evet. Kadın da keza aldatır. Aldatmanın erkeklere has bir şey olduğu tezi nice zamandır çürüdü.

1|2
    0|1
  • Hayır aldatmaz. Sevdiğine ve kendi kişiliğine saygısı olan. Allah korkusu olan. Hiçbir erkek ve kadın asla aldatmaz

1|1
    0|0
  • Kalmistir. Kaldiki serefsizligin kadini/erkegi olmuyor.

1|4
    0|0
  • Erkekler her zaman aldatır. Bazen bir yalanla, bazen başka bir kadınla, bazen verdiği sözleri tutmayışıyla, bazen de sevmediği halde seviyorum deyişleriyle...

2|1
    0|3
  • Kalmamıştır sanmıyorum aldatmayan erkek yoktur yakalanma korkusu olan erkek vardır

1|2
    1|2
  • evet bence her erkek aldatılır. sonucta bence göz kayması dahi aldatmadır.

1|0
    0|2
  • Aldatma cinsiyet işi değildir.
    Karakter meselesidir.

1|3
    0|1
  • Fırsatını bulursa kaçırmaz. Aksine hiç şahit olmadım

1|2
    0|2
  • Kızlardan görüşlere devam
    48
Yükleniyor...