Fakir bir kızı ilk görüşte nasıl anlarsınız?

Daha sonrasında yaşanacak sıkıntıları önlemek adına fakir bir kızı tespit etmek ve fazla ileri gitmemek için ipucu

1: Saç ve kaş rengi farklıdır
2: ?
Güncellemeler:
Saç-kaş rengi farklı olan fakir kızlar merak içerisinde ahahaha

0|0
3134

En İyi Kız Görüşleri

• Fakir olanı ilk görüşte anlayamazsın da vasıfsız asalak cümlelerinden vs belli oluyor

4|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 29

• Fakir olduğunu öğrenip fazla ileri gitmemek nedir ya. Bide burda öneride bulunan kızlar erkekler var. Allah kimseyi kalp fakirleriyle beyin fakirleriyle karşılaştırmasın.

6|5
    0|0
  • Fakir ve görgü arasındaki farkı biliyor musun sen peki?

3|5
    0|2
    • Parası olmayanın görgüsü nasıl olsun? Görgü kazanmak için de belli bir miktar para gerekir, parası olmayan nasıl yurtdışına çıksın da farklı dünyalar tanısın mesela 😉

• @blackeagle5589 senden daha cekiciyim

• @blackeagle5589 50 kiloluk adamsin, kiz gibi vucudun var

• Fakir ya da zengin olmak insanı kaliteli yapmaz... insanı kaliteli yapan şahsiyetidir , onurlu duruşudur... hayata bakışıdır... dünyayı ne kadar bütin gördüğüdğr... yüreğindeki merhamettir... imsanlara saygılı davranışıdır... kendini bilmesidir... kendini geliştirebilmesidir... zaten çok zamanı da olmaz bu tür insanların, kendini işine ve kendini geliştirmeye adar beyni doludur yani... hayatını boşa geçirmez her anın kıymetini bilir.

2|2
    0|0
  • maddi zengin olupta akıl fakiri olan erkekte böyle sorularla anlaşılır :D :D

3|7
    0|1
  • Fakirlik herturlu rengini gosterir. Ornagin gorusu dar bir insan hemencikte farkedilir. Kalbi olmayan bir insan kolayca farkedilir. Dar dusunceli, ve yahut egolu, kendini tek sanan bir insanin ic fakirligi apacik ortaya salinir... BASKADA FAKIRLIK BILMEM BEN!.

4|1
    0|0
  • saç ve kaş rengim aynı ve zengin değilim
    sıkıntıları yaratan insanlardır, siz birbirinizi seviyorsanız bunları birlikte aşabilirsiniz, gel gör ki herkeste yürek yok, çoğu insan menfaatçi, sana da zengin olsa bile işine yarayacak biri denk gelmeyecek, buna emin olabilirsin.

2|1
    0|0
  • senin gibi dusunen biriyle beraberse fakirsede zenginsexe birsey degismez

2|2
    0|0
  • Fakir diyip ötekileştirmenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Giyimden , takıldığı mekanlardan anlaşılır.

2|0
    0|0
  • Kıyafetinde , ayakkabısı da , mahcup durur içim parçalandı valla Allah'ım kimsenin kalbini fakirlestirmesin. AMİN

1|2
    0|0
  • Bir gün fakir olduğunda anlarsın

3|5
    0|0
  • Ayakkabı ve çantasından
    Birde dibi gelmiş gelmiş saçlarından
    Manikürsüz tırnaklarından :))

0|0
    6|0
  • Hay senin aklına.. senin gibi aklı olcağına beş kuruşsuz olsun..

2|2
    0|0
  • Ne zenginker tanıyorum yiyecek ekmekleri yok cimrilikten aç geziyorlar. Allah göstermesin 😂

0|1
    0|0
  • fakir zengin ayırt etmem ama cimri kızı iyi anlarım

0|1
    0|0
    • Cimri kızı nasıl anlarsın söylesene

• birikti ama karın doyuracak şeyler yemiyor gidip abur cubura veriyor

• Çok geçmiş olsun !

• Dış görünüşten değil aslında tavırlarından üslubundan anlaşılır

0|1
    0|0
  • yani insanlari zengin fakir diye ayrt eden nasıl bir karakterde önce onu düşünmek lazm

1|1
    0|0
  • Senin gibi beyni asalak bir fakir olmasinda

7|3
    0|0
  • Hiç böyle şeyler düşünmemiştim
    Sizi tebrik ederim.
    Tanimadan anlayamazsin

0|0
    0|0
  • Nice kiyafetler gordum icinde insan yok...

0|2
    0|0
  • böyle bir soru soruşundan

1|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    9

Erkekler Ne Diyor 33

• ama karaktersiz bir insanı sorduğu sorudan anlayabiliyoruz :D

4|2
    0|0
  • Fakirlik sebebine bağlı
    Babası yoksa boynu bükük olur. Mesela
    Ama babası annesi var aile hayatı güzelse
    Anlayamazsın abicim o kızda diğerleri gibidir çünkü

0|0
    0|0
  • Karekterinden. Fakir kız kıskanç, sinsi ve asabi olur. Suratı hep asık gezer ve insan ilişkilerini maddiyat üzerine kurar. Arkadaşını, daha zengin bir arkadaş için satabilir. Çıkarcı ilişkiler kurar ve zengin erkek avcısıdır. Allah bizi fakir kızlara karşı korusun ve muzaffer eylesin

0|0
    0|0
  • Ne kadar kaba ve saygısızca bir ayrımdır bu...
    Kimse dünyaya hanlar hamamlarla gelmediği gibi kimse giderken de bir çöp götüremez.

1|1
    0|0
  • Kızın ekonomik durumundan sana ne ki? Düzgün bir karakter edepli onurlu okmak bir kadının en büyük zenginliğidir bence. Paralı kız çok, az olan bunlar.

0|0
    0|0
  • Fakir , Zenginden den çok karakterine bakın insan fakirliği zengiliği seçemez karakteri seçer karakteri on numara olsun dünyanın en fakiri olsun ben yine o kızla olurum

0|0
    0|0
  • Kızları nasıl olur bilmem ama senin yazdıklarından düşünce fakiri olduğun anlaşılıyor

2|0
    0|0
  • fakir olmakta sıkıntı yokta, kendini modern zanneden soytarıları nasıl anlarız? mesela senin gibi..

0|1
    0|0
  • Haa s. ktir böyle sorumu olur. Fakirdir ama senin gibi güzel kardeşim değildir. Kuş beyinsiz kuş beyinsiz yorumlarda çabası. Tek değilsin..

1|1
    0|0
  • Öyle bir sınıflandırma ihtiyacım yok. Sevmediğim kimseyle ileri gitmem zaten

0|0
    0|0
  • Sen aynaya bak insana benziyosan belki bir insanla evlenebilirsin.

0|0
    0|0
    • Bu arada kızlar canınızı hiç sıkmayın böyle erkekleri öyle kızlar buluyor ki hemde fakir tasma takıp gezdirmedikleri kalıyor hiç canınızı sıkmayın bunlar içinde kölelik yatıyor.

• Çakma giyinir ama beni ilgilendirmez
    İnsanları zengin fakir diye ayırmam

0|0
    0|0
  • BU S0RUYU HANGİ EMBESİL S0RDUYSA BEN 0NUN DUNYA KAVRAYlŞlNA 0GLUM KlZlM HER NEYSEN BİZ ÖYLE Bİ MİLLETİZKİ KAN KUSSAKTA KİMSENİN YANlNDA TUKURMEYİZ SEN Kİ HANGİ AKlLLA BU S0RUYU S0RDUN EY CAHİL SENİN FAKİRLİK DİYE TABİR ETTİGİN AZ KAZANMAKSA BİZ AZlN HESABlNl NASlL VERECEGİMİZİ DUŞUNUR DURURUZ SİZ ZENGİNLERİDE KARDEŞİMİZ 0LARAK GÖRUR VERECEGİNİZ HESABİN AZ 0LMASİNİ İSTERİZ YUCE ALLAH TAN ZENGİN 0LMAK S0FRASİNDAN ETİ SUTU EKSİK 0LMAMAKSA BİZ KURU S0GANLADA MUTLU 0LMASİNİ BİLİRİZ SEN HİÇ GÖRDUNMU BEN FAKİRİM BANADA VARLİGİNİZDAN BİRAZ VERİN DİYEN DEMEZ AÇ YATAR KAN KUSAR KİMSEYE BELLİ ETMEZ SİZİ BATl HAYRANLARİ BİZ FAKİRLİGİMİZLE 0NUR DUYUY0RUZ 0 FAKİRLER VARYA K0MŞUSUNU KARDEŞ GARDAŞ GÖREN ÖLSEDE SATMAYAN 0 FAKİR GÖZUNU KlRPMADAN VATANlNA CAN LAZlM 0LDUGUNDA 1000 CANl 0LSA GÖZUNU KlRPMADAN HANİ VERİYİMMİ DEMEDEN FEDA EDEN EVETTTTTTTTTTTTTT 0 FAKİR BİZİZZZZZZZZZZZZZZZ...:D:D:D:D:D:D:D:D SİZ BİZİ GÖRUNUŞUMUZDEN TANİYAMAZSlNlZ ÇABANlZ B0ŞA

0|0
    0|0
  • Maddi fakirlik sorun degil de Allah kimseyi kişilik fakiri yapmasın

0|0
    0|0
  • Fakir zengin ayrımı yapanın taaa
    A.. Orta yerine koyum

0|0
    0|0
  • Fakirlik parasızlık değil. vicdansızlıktır.

0|0
    0|0
  • Onun fakirlikle alakası yok, zevksizlikten.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sormamana yaşın bile engel olamadımı?

2|0
    0|0
  • Önemi yok ki!

0|0
    0|0
  • Tırnaklar

0|0
    1|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    13
Yükleniyor...