Nişanlıyım ama başka bir adamdan evlenme teklifi aldım, ne yapıcam?

Biliyorum kızacaksınız ama.

Ben 25 yaşındayım ve 3 yıldır nişanlıyım. Nişanlımı seviyorum ama nişanlılık cok uzun surdu yani bilmiyorum beni oyalıyor gibi geliyor. Hal böyleyken başka bir adamdan, patronumdan evlenme teklifi aldım, ben hayır diyecektim ama kutuyu çantama koyup hemen karar verme detaylıca düşün öyle cevap ver dedi. Kafam çok karisik ne yapacağım?

0|2
3170

En İyi Erkek Görüşleri

• Yani nişanlıyken patronun ile aşk yaşıyordun hem ihanet içindesin hemde bizden fikir mi istiyorsun kaybol burdan fikir yok senin gibi pisliklere

2|0
    0|0
    • Aşk falan yok

• bırak bu yalanları adam durduk yere evlenme teklif etmez kızım sen ne ayaksın önce kendine bak sonra karar ver

• Bu yaptığınız kafa karışıklığı değil bildiğin düpedüz adilik. Sizin gibi kadınlara evlenince de güven olmaz. Aklım karıştı yattım! der işin içinden çıkarsınız. Memnun değilsen, seni oyaladığını düşünüyorsan şayet ayrıl ve sonra ne yapıyorsan yap. Parmağında birinn yüzüğü varken başkaları ile fingirdeşme.

5|1
    0|0
    • Kimseyle fingirdeştiğim yok, aramızda patron-calisan ilişkisinden öte birşey de yok.

• düzgün bir kadın olsa zaten o kutuyu patronunun kafasına atar sonrada çeker giderdi

• @MehmetCan_ Yapılması gerekende oydu zaten. Eğri yapıp sonra kimse doğruculuk oynamasın.

En İyi Kız Görüşleri

• Enazindan nisani attıktan sonra dusunseydin bunu. Baska bir adamin yuzugunu parmağında taşıyorken bunu dusunuyorsan , o yüzüğü çıkar at. Senin icin degil, sen o adami hic hak etmemişsin. Onun icin...

1|2
    0|0
  • Aynısı sana yapılsa nasıl hissederdin onu düşün sonra. vicdan azabı cekmiyceksen sen bilirsin ama bence çok yanlış davranışlar içindesin gerçekten nişanlına üzüldüm saf oda evlenmek için çalışsn cabalasn para biriktirsn. Allah görüyor ama büyük vebal altına girersin mutlu olamazsın pişman olursun ben sana diyim vicdan azabından

1|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 68

• Git patronunla evlen de nişanlın sendenden kurtulsun...

4|0
    0|0
  • sana tek tavsiyem seviyorsan sevdiğinin hayallerini yıkma onu kırma parçalama bende öyleydim nişanlıydım sonra nişanlımı şerefsiz abisi kendi arkadaşına uygun görüp aralarını yapmaya çalıştı ben bunu öğrendiğimde ise kız bana evleneceğim ben nişanı atıyorum demişti ve öğrendiğim zaman sadece arkasından bakıyordum öylece sonra pisikolojik sorunlar tranvalar falan hiç kolay bir şey değil emin ol

2|0
    0|0
  • böylesine adice bir soruyu şaka yollu, mahalledeki bir arkadaşım sorsa , o hatunu orada döverim. nasıl olsa 500 TL cezası var. değer yani bu parayı vermeye böyle densizi dövmek için.

0|0
    0|0
  • Nişanlı olmana rağmen patronun bunu bilip sana evlenme teklifi ediyorsa bence davranışlarını bir gözden geçir
    sana ne hakla teklif edebilir hadi bir anda olduysa vursaydın tokadı atsaydın paketi

4|0
    0|0
  • Muasebesini iyi yap ölç tart.3 yıl gerçekten uzun bir süreç seni terk etmemesininde bir garantisi yok acele etme bence karararindan yanlız adam isibiliyor

0|0
    0|0
  • demekki sihirli oyuncağını , parasını kullandı. Sen yol yakınken o çocuktan ayrıl nişanlını para için terk edebilecek bir insansın ne sen zarar gör ne o garip

1|0
    0|0
  • Yuh derim, patron bu teklifi yapacak kadar cesaretli ise bu teklifin onceside var... bence derhal nisani atin yazik etmeyin

1|1
    0|0
  • Nişanlını sevmiyorsan düzgünce konuş ayrıl eğer nişanlılık süresi uzadığını düşünüyorsan söyle bilsin sonra patronunda fırsatçılık yapmış bence dikkat et

1|0
    0|0
  • Pat diye evlenme teklifi vermemistir herhalde zaten nisanlini patronunla aldatiyorsan uzatma evlen adamlada bari cocugun dunyanisini erkenden yikmis olursun

2|0
    0|0
  • Nişanlı olduğunu bile bile bu teklifi yapan adamdan korkmuyormusun?
    Nişanlı olduğun halde tereddüt yaşamandan korkmuyormu?

2|0
    0|0
  • Sadece mantıklı düşün.. her işin olumlu ve olumsuz tarafını... Ama adamın niyetini iyi anla... Yoksa pişman olursun... 3 yıl çok fazla. Hayır işleri fazla uzatılmamalı...

1|0
    0|0
  • Kabul etmişsin sen zaten.. O kutuyu yedirmen lâzımdı ona

4|0
    0|0
  • Nişanlılık 1 yıl sürer, belliki evlenmeyecek seninle.
    Patron iyi adama benziyor, onunla evlen

0|1
    1|0
  • Mal mısın ya kafam karışık ne demek? Nişanlı demek artık evlenmiş olduğun adamı karar vermiş olmuyor musun?

1|1
    0|0
  • Patronun yaptığı karaktersizlik Nısanlı oldugunu bilmiyor muydu.
    Nisanlinlada etraflica konusun ya bir an once evlenin ya da ayrilin.

1|0
    0|0
  • Bence patronundan hoşlanabiliyor olabilirsin. Kendine dürüst ol ve önce kendine cevap ver daha sonra diğerlerine

0|0
    0|0
  • Arkada başka sebepler vardır yoksa neden senle nişanlı kalsın
    Oylamak istese en basta hic nisanlanmaz

0|0
    0|0
  • Sen patronuna yüz vermesen o bu kadar önemli bir karar almazdı demek ki sen ondan hoşlanıyorsun bence hiç birisi ile evlenme

1|0
    0|0
  • Kafan karıştıysa bu iş olmaz. Nişanlınla aranda ki bağ zayıflamıştır.

1|0
    0|0
  • 3 yıldır nişanlısın ama aklın karıştıysa o iş bitmiştir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48

Kızlar Ne Diyor 29

• Kimi seviyorsun

0|0
    0|0
  • Nasıl Bir hale geldik.. patronundaki yüzsüzlüge bakar mısın onu geçtim ablacım seninde Bir ağırligin olsun o patronuna yüz verme nisanlina gelince onu karsina al adam gibi olanlari anlat sonra duymasi senin zararina olur vee evlilik meselesi uzatmaya gelmez hayirlisiyla mutlu olursunuz InşAllah 😊

1|0
    0|0
  • Seni alan ağlasın. Demek ki sevmiyormuş yalnizca gönül eğlemişsin. Seven insan bir ömür bekler. cocuga acıdım Allah bilir aldatmışsındır bile. kimse aaa su kiza durduk yere evlenme teklif edeyim oooo tamda nisanliymis nisanda yapmam demez. bu karaktersizliktir. gidip çocuktan ayrıl. Evlensen en ufak bir sey de kafasına kakarsın. Yok onunla evlensem boyle yapardı yok böyle yasatirdi sen onu yapamıyorsun bunu yapamıyorsun diye ömrünü yersin.

0|1
    0|0
  • Sana birsey söylim mi çok karektersiz bir insansın.

3|3
    0|0
  • gönlün kimden yanaysa ona git iyice düşün ama ani kararlar verme

1|0
    0|0
  • Kafan böyle karıştıysa demek ki nişanlını yeteri kadar sevmiyosun.

1|0
    0|0
  • Patronun sana evlenme teklifi edecek seviyeye nasıl ulaştı?

1|2
    0|0
  • Bence patronuna söyle olmaz de nişanlısın sonuçta onu da düşün biraz üzülmezmi sence o seni sevmiyormu

0|0
    0|0
  • Bir erkeğe kutuyu çantana koyacak kadar yüz versiysen cevabını da biliyorsundur artık.

1|1
    0|0
  • Eger boyle bir soru soruyasan sen bitirmissin ztn nisanlini ayril gitsin

1|0
    0|0
  • Sana nişanlı olduğun halde evlenme teklifi eden bir adam bu cesareti nerden buluyor?

1|0
    0|0
  • 3 yil uzun bir sure degil nisnlilik icin gayet normal

1|0
    0|0
  • 3 yıl nişan mı ciddi misin

0|1
    0|0
  • Ya o kutu boştur baksaydın 😀

0|0
    0|0
  • Bunu sorduğuna göre nişanlını haketmiyorsun. Ayrıl