Kapat

Erkeklerin kadınları etkilemek için söylediği yalanlar nelerdir?

Kadınları etkilemek için binbir dolap çeviren erkekler yalan söylemekten çekinmiyor! Genellikle kadınların hoşlanacağı bir erkek profili çizmek isterler.
Örneğin; Erkekler kadınları güçlü olduklarına ikna ederek etkilemeye çalışırlar.
Maddi durumlarının iyi olduğunu da kadınlara hissettirmek isterler...

Erkeklerin kadınları etkilemek için söylediği yalanlar nelerdir?

0|0
4060

En İyi Erkek Görüşleri

• Boşver bunları artık öyle erkekler gitgide azalıyor yakın zamanda kendinize yalakalık yaptıracak kimse kalmayacak, siz 90dan sonrası çok şımarık kibirli insanlarsınız erkekleri köpek olarak görüyorsunuz, bunu farkeden erkeklerin dinsiz şerefsiz it olanlarıda aynı tarif ettiğin gibi sizlere hakettiğiniz yalanları söyleyip tanışmaya çalışıyorlar kimi tanışıyor kimi tanışmıyor ama sonunda onu sevmediğini sadece kibirli kibirli tek taraflı kedi köpek gibi sevilmek istediğini anladıklarından sizileri bolbol kullanıp aldatıp ayrılıyorlar, çoğu yamuk dinsiz kız hakettikleri şekilde bozuk para gibi harcanıyor. Sizler bozulmaya başlayan nesilsiniz ve sizden sonrakiler dahada beter insanlar olacaklar çoğunuz bozuk dinsiz insanlar olduğunuz için birbirinizin hayatlarını mahvedeceksiniz :-)) sizlerin filmi ilginç bir film olacak, mısır alıp izlemek lazım..

1|0
    0|0
  • Buradaki arkadaşların söylediği bazı şeylere baktım ama bazen yalan söyleyenler varken bunları gerçekten söyleyenler de olabilir. (Ben yaşadım). Eğer bir erkek gerçekten seviyorsa karakter ile alakalı yalanlar söylemez. Çünkü gerçekten seven bir insan ileriyi düşünür sadece o anı değil. Aynı zamanda şöyle bir şey de var bir erkek yalan söylediğinde kurnaz bir kadın bunu anlayabilir. Sadece ilişkinin 1-2. yıllarında şu tarz yalanlar söylenebilir; Arkadaşlarla dışarıdayken 12 de eve geçeceğim deyip 1-2yi bulabilir, hatta dışarıda değilim evdeyim uyuyacağım denebilir. Sigara kullanmasını istemiyorsa kız arkadaşı ve ısrar ederse tamam artık içmiyorum denebilir. Yani büyük yalan, gerçekten seven insandan gelmez. Ama dediğim gibi gelse bile orta seviyede kurnaz bir kız bunu anlayabilir.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşleri

• Ben daha once asık olmamisim
    Senin gibi bir guzel gormedim
    Digerleriyle ciddi degildim seninle ciddi dusunuyorum
    Seni asla birakmam
    Kimse seni benim kadar sevemez
    Ben seninle evlenecem vermezlerse kacircam
    ...
    ..
    .

0|1
    0|0
    • senden asla vazgeçmem seni ne zaman görsem mutlu oluyorum hiç yanından ayrılmak istemiyorum sensız ben bir hiçim sen benım en değerlimsin ölürüm senın icin :D :D

• "Cok guzolson" der... Sonraa kızin düşünceleri "ay bu kezbon bon çok guzelom" veee çoğu kadın gibi kendini güzel sanar. Son. d

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 58

• Bazen erkekleri acımasızca eleştiriyorsunuz ya , bu ne Rus merakı falan diye... Gerçi sizlerin de İtalyan erkek merakınız var ama neyse... İşte Türk erkeklerinin Rus ya da yabancı uyruklu kadın merakı sorunuz da gizli. Çünkü kendi milletinizin erkeklerini hep abazan , sapık , yalancı , riyakar ve benzeri ağır ithamlarla genelleyip duruyorsunuz...

1|1
    0|0
  • Eerkeğin karakter ve kültür yapısına göre değişiyor derim.. iyi aile terbiyesi almış bir erkek kolay kolay yalan söylemez bir kızı elde etmek için.

2|0
    0|0
  • Çok yalan gördüm. Ama iki taraftada olan ama erkekler genelde, iyi aile çocuğu, kültürlü, inançlarına bağlı, evlenme heveslisi vs yalanları söylerler. Kötü birşey ama işte hayatı an olarak yaşayanlar malesef böyle.

0|0
    0|0
  • - Çevremde dolaşan çok ama senin gibisi neden yok? (Çin ipeği buldu sanki mübarek.)
    - (Güzel bir kadına) Benim için güzellik önemli değil, önemli olan beni kendine yakın hissettirmesidir. (Caaart yedik bizde zaten.)
    - (Hayvan gibi hoşlandığı halde) Kimsenin peşinden koşmam. Prensibim değil. Benden hoşlanan gelsin, ben değerlendireceğim. (Elinde olsa kendini o kadınla nezarete kilitleyecek adam.)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

1|0
    0|1
  • karakterimle kazanamadığımı karaktersizlikle kazanmaya ihtiyaç duymuyorum.

3|1
    1|1
  • Ben hiç öyle değilimdir mesela diyen erkekten kaçın ve etrafına girilmez şeridiyle çevirin!

2|0
    0|0
  • Bunu ben cevaplayamam aynı karakterde biri değilim etkilemek için yalana gerek yok yalansız ilişki en iyisi

0|0
    0|0
    • Gencler bir oglan var benden buyuk okulda surekli bana bakiyor her gordugunde yanimdaki arkadasa degil hep ben gecen sene okulun popileriydi ve yaninda arada kizlar oluyordu sizce ne yapmaya çalışıyor arada ben bakmiyorum arkadaşıma bak diyorum o bakiyor baya bana bakiyormus sonra yanimdaki kizin ona baktigini farkedince gozunu cekiyor sizce amanc ne olabilir oynuyor mu hoslaniyor mu yani anlamiyorum ben

• Benim sorularimin altina bir yorum yapsan bende orda sana olaylari anlatsam olir mu gercekten yukselmesini bekleyemem onemli benim icin

• Tamam yapıyım

• Seninle evleneceğim deyip yüzük takmaları.
    Her çıktığı kıza yüzük takmaları yüzüklerin efendisini bile sollar sanırım.

2|0
    0|1
  • Yalan söylemek ya da yalan duymak ne kadını mutlu eder ne de erkeği , eğer mutlu olmak istiyorsan ya da karşındaki insanı mutlu etmek istiyorsan her zaman doğruyu söyle emin ol o zaman karşındaki insanı çok mutlu edersin

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar gördüğüm en güzel gözlere sahipsin ama bunu bir kişiye söyledim yani gerçekten öyleydi yalanla işim olmaz😃

1|0
    0|0
  • Bazen siz hayatta yaşamıyor musunuz diyorum. Sonra kız eli tutmamış erkek de var burada inanmazsınız değil mi. Keşke tutsaydım ama olmadı ki keşke içimde bir şeyler kalmazdı için için ağlamadım derdim ama...

0|0
    0|0
  • kas, para, yeni bir karkter, yalan herşeyi denerler sheraton benim diyeni görmüştüm

0|0
    0|0
  • Çok güzelsin derler olmasa bile sırf kırılmasın diye... Sevgimden gözüme perde inmiş sevgilim varken kafamı kaldırmazdım şimdi ne güzeli lan diyorum :D

0|0
    0|0
  • Söylediği kadar Tavrı da önemli sulu olarak söylenen söz etki yapma ama duruşunda ki güzellik olursa yalana bile inanır kadın milleti 😊😊

0|0
    0|0
  • Kadınların yarısından fazlası güç ve paraya baktığından o konuları seçiyorlar.

Yalan söyleyemem valla hiç , seven böyle sevsin

0|0
    0|0
  • Bizi yalana iten sizler değil misiniz? Bakir olduğumu yüzlerine söylesem kızlar bana ne yapar düşünebiliyor musunuz?

0|0
    0|0
  • Kolay etkilenmem ama etkilerim yeter ki kafama koyayım

0|0
    0|1
  • Söyledikleri yalanları sonra nasıl düzeltiyorlar peki?

2|0
    0|1
  • ben uyduramıyorum ya uyduranlara da inanıyorlar ona yanıyorum.

1|0
    0|1
  • seviyorum. yalan
    sen benim ilkimsin yalan
    sana aşık oldum yalan
    ilk öpucugum dü yalan
    benimle evlenirmisin dogru olan da bu ;)

0|0
    0|0
  • "Valla evlenicem kız senle" üstüne yoktur bu yalanın 😂

0|0
    0|0
  • Çok zor birine benziyorsun ama biliyormusun bende zoru seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey hiç yapmadım ve yapmadım da, sırf sevgili yapayım diye de yalan söylemem asla

0|0
    0|0
  • Sen cok baskasin heo boylr biriyle karsilasmayi bekliyordum

0|0
    0|0
  • Seni dunyanin en mutlu kadini yapicam. Tabi herkez degil

0|0
    0|1
  • Her türlü yalan bilirler

0|0
    0|0
  • Yalanla işim olmadığı için bilmiyorum

3|0
    0|1
  • bir dediğini ikiletmem

1|0
    0|1
  • Senin gibisine denk gelmedim

1|0
    0|1
  • Yalan ile gelen dolan ile gitmeye mahkumdur

2|0
    0|1
  • Erkeklerden görüşlere devam
    28

Kızlar Ne Diyor 38

• Çok. guzelsin birtek seni seviyorum allah belami versin senden başkasının elini tutmadım tutmam senden başkası bana haram sen benim gözümden bile sakimdigimsin sen halalimsin allah belami versin seni çok seviyorum

0|2
    0|0
    • senden asla vazgecmem sen benım en değerlimsin ölürüm senın ıcın hassıktır ya nerde ölüyonn ss can tatlıdır canan candır s

• instagram adresım ınstagramdan yazabılırsın burdan konusmayı cok sevmem özele saygı

• Ne bilirsin ki? Doğru ya siz inanmak için tanrı olmak lazım

• Seni dünyanin sonuna kadar hep bastaci yapicam, hic daha önce böyle seyler hissetmemistim, cok güzel yemek yaparim, cok titizimdir, sana hersey feda, vs vs 😂

0|1
    0|0
  • İlk kez bu duyguları yaşıyorum, ilk kez aşık oluyorum gibi minik yalanlar

1|0
    0|1
  • sadece seninle konuşuyorum sen farklısın ciddi düşünüyorum falan filan

0|1
    0|0
  • Seninle tanistigim gün bütün kadinlarin cenaze namazini kildim 😂

0|1
    0|1
  • Seni seviyorum (yalan)
    Sen başkasın (yalaan)
    Ilk defa böyle oldum. (Yalaaaan)
    😁😁😁😁

0|1
    0|1
  • Baştan dürüst yaklaşımı 😲

1|8
    0|1
    • insanın en sevdiği erdem kendinde olan güzellikleri karşında görmeyi beklemesidir yanı sen güzel bakar ve güzel düşünürsen yalan dolana gerek kalmaz zaten sen herzman düşündüğün kadar ve bakabildiğin kadarsın ayrıca kaliteli adam icin hıc bır yaklasımına bakmana gerek yoktur o nasıl davrancagını ve edebını korur zaten :D

• Yatım var katım var vb. Parası olunca etkileniriz saniyorlar. Tam gaz kaçıyorum onlardan.

0|1
    0|0
  • Ben de şiiri çok severim yalanı mesela :D kişiye göre değişir tabii bu :). Kişiye göre yalan taktikleri değişiyor. :D

0|0
    0|0
  • Bana iyi geliyorsun, beni iyileştiriyorsun. Ben sensiz bir yaşam düşünemiyorum.

0|0
    0|0
  • Daha önce hiç böyle hissetmemistim kimse huni basaramamisti

0|1
    0|0
  • Daha önce kimseyle birlikte olmadım bla bla blaaa...

0|0
    0|1
    • önce takıp edıp sonra takıpten cıkarmak guzel olsa gerek @özlem2230

• onu diyenle sende birlikte olma çünkü harbi salaktır.. eğer yalansa bu kadar seviyesi düşük bir yalan söylediği için, gerçekse de bu yaşına kadar hiçbir kadına yaklaşamadığı için harbi hödüktür :) kaç uzaklaş oradan :))

• Aradığım insansın demeleri.

1|1
    0|1
  • Sen baskasin

1|0
    0|1
  • Seni seviyorum

1|0
    0|1
  • Cok tatlısın ayyy

0|1
    0|0
  • Saymakla bitmez

0|0
    0|0
  • "Çok farklı bir kızsın"

0|2
    0|1
  • Gördüğüm en güzel kadınsın bak bak yalana bak

0|1
    0|1
  • Say say bitmez hangi birini söyleyelim

0|1
    0|1
  • senden once hic sevgilim. olmadi😂

0|0
    0|2
  • Sen ilksin aşquam 🖤

0|1
    0|1
  • Senden başkasını bu kadar çok istememiştim 😁

0|1
    0|1
  • tatlım çok güzelsin. senden başkası yok inan kiii.

0|1
    0|1
  • bir sürü yalanları var

0|1
    0|1
  • Söyledikleri bütün sözler yalan

0|0
    0|0
  • Sen çok güzel sin çok güzel kokuyorsun

0|0
    0|1
  • Çok Güzelsin seni seviyorum bebegim güzelim tatlım