Sizi hiç mutlu edemeyen sevgiliniz ile ilişkinizi devam ettirebilir misiniz?

Sizi hiç mutlu edemeyen sevgiliniz ile ilişkinizi devam ettirebilir misiniz?
-Siz onun mutluluğu için çabalarken onun bu çabayı hiç göstermemesin, artık yollarınızın ayırmanın zamanını geldiğini mi gösterir?

0|1
1624

En İyi Erkek Görüşleri

• Beni mutlu edemeyeceğini düşündüğüm biriyle en başta sevgili olmam.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Mutluluk üzerine kuruludur her sey bu iliski de onlardan biri. Ve mutlu hissetmedigin yerde sevgi de barinmaz bana kalirsa.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Hayır ettirmem, zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • Mutsuz eden şeyleri sürdürmem

0|0
    0|0
  • ya hemen bitir derim aynı durumu yaşadım 1 ay boyunca moral verip sölediği bahanelere inandım sorgulamadım.. meğerse kendini hazırlıyormuş 10 gün önce arkadaş kalalım diyerek ayrıldı... halbuki ben bunu biliyordum...

0|0
    0|0
  • Bu bahsettiğiniz birlikteliğin adı evlilik ise ve çocuk varise iyi düşünmek lazım.

Yok daha işin başındaysaanız bence de yolun başındayken bitirin

0|0
    0|0
  • Hayır. İlişkilerime çok değer versem de kendime herkesten fazla saygı duyarım. Boşa kürek çekmek pek benlik bişey değil. Gereken mücadele verildiği müddetçe “olmuyorsa olmuyordur” demek zor olmamalı.

1|0
    0|0
  • Beni mutlu etmiyorsa neden devam edeyim ki bir film izlerken zevk almıyorsa ya da hiç birşeyi paylaşamıyorsam aynada kendimle aşk yaşarım daha iyi

0|0
    0|0
  • Seviyorsam sabırli olurum ama bir yere kadar tabi yürümez

1|0
    0|0
  • Evet ilişki tek taraflı yaşanmaz iki tarafta eşit saygıyı sevgiyi ve ilgiyi göstermeli

0|0
    0|0
  • Çabalamıyorsa bir şeyler için sevmiyor demektir srvmeyen biri için neden kendimi yıpratayım ki 🤔

0|0
    0|0
  • bizde mutsuz oluruz.

1|0
    0|0
  • Öylesiyle devam edilmez kız ayool

2|0
    0|0
  • İlişkim bu sebeple bitti :)) şu an mutluyum

0|0
    0|0
  • 3 yıl kadar kasmışlığım var

0|0
    0|0
  • ettirmem

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Yokkk

0|0
    0|0
  • Bir sureden sonra kopar

0|0
    0|0
  • bir sure devam ettirdim sonucu ayrilik

0|0
    0|0
  • Etmem lan

0|0
    0|0
  • hayır..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 14

• Sevgiliyi bırak evlendiğin kişiyle bile devam ettiremezsin

0|0
    0|0
  • Sen istesen de bir yere kadar devam eder zaten sonunun ayrılık olması kaçınılmazdır mutluluk karşılıklı olmalı🍀

1|0
    0|0
  • şu an zaten öyle bir durumun içindeyim. ve devam ettirmeye çalısıyorum. adam beni kandırmıs aylarca. utanmadan sıkılmadan yalan söylemiş. ısrarla birlikte olmak istedi kabul ettim. bakirim dedi seni asla aldatmam dedi bir sürü hayaller kurdurdu bana. evlenmek istiyordu. gecen gece bana bakir degilim bir seksüelim seni çook aldattım baskalarıyla yattım dedi. ben iliskimi bitirmedim öldüm kahroldum intiharı düsündüm bana yapma özür dilerim bile demedi. söz versemde tutamam artık yaparım devam ederim ileridede yapıcam dedi. ama ben onu düzleticem bu iliskiyi biyirmeyip onu düzelticem.

0|0
    0|0
  • Bu gibi durumlarda ilişki biter! İlişki dediğin karşılıklı olmalı tek taraflı olunca yürümez

0|0
    0|0
  • never ever , kendime olan saygımı yitirmekdense beni sevmeyen şahısı yitiririm

0|0
    0|0
  • Hayır devam edemem

0|0
    0|0
  • Belki bir süre denerim ama genelde olmaz

0|0
    0|0
  • no .

1|0
    0|0
  • Oluyor ediyor