Sağlıklı ve uzun soluklu bir ilişki için neye ihtiyacımız var?

Kavga ederek hiçbir sonuca ulaşamazsınız. İlişkilerin veya evliliklerin birçoğu çiftlerin birbirlerini değiştirmeye çalışmasından ve bu konuda ısrarcı davranmasından kaynaklanır doğru değil mi siz bu konuda ne düşünüyorsunuz Sağlıklı ve uzun soluklu bir ilişki için neye ihtiyacımız var?

0|1
2419

En İyi Kız Görüşleri

• Empati yapabilen ve vicdanı olan biriyse.. zekasını bize kullanabiliyorsa... beni ben olduğumuz için seviyorsa seviyorsam.. aklı kalbi zamanı bize aitse.. huzurluyuzdur... heyecanı bitmez...

Anlayış çok önemli tabi önce geçinmek istemek lazım... doğru insanlar doğru zamanlarda sağlıklı iletişim kurabiliyorsa... gerisi bahane gibi geliyor bana...

1|1
    0|0
  • Güven önemli. En ufak bir güvensizlik varsa devam edilmemeli..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Her ilişki biter derler. Yok öyle birşey. Karşılıklı gerçek aşk bitmez. Ayrıldın sanarsın ama o sevgi içindedir. Ne yaparsan yap, özlersin, seversin, o öyle 1 ay 10 ay da gidicek bişry değil. Kavga ettik ayrılalım. Yok böyle saçma birşey. Aşkdan bahsediyoruz aşkdan. Aşk ya bu Aşk bütün duyguyu beraber yaşamak. Beraber gülüp beraber ağlamak.

0|1
    0|0
    • Kimse olduğu gibi olmayacak. Bunu kim farkında değil. Beni olduğum gibi sevsin? Bu nedir? Seni zaten olduğun gibi sevmiş de sana gelmiş. Sevgililiğin getirdiği sorumluluklar var. Eğer gerçek aşktan bahsediyorsak bu böyledir. Erkek kızı sevecek, kıskanacak, sahiplenicek. ama salak gibi onu bunu giyme demeyecek. Adam akıllı mantıklı karar verecek ve teklif verecek kız onun oyuncağı değil. Kız erkeği sevecek, ona güven verecek, ben sana aidim diyecek. En azından hissettirecek. Kavgaymış bilmem neymiş bunlarla ilişki bitmez. Ben kavga edip ayrılirim diyenler, kalp kırmak kabeyi 10 kez yıkmaktan daha günahtır der peygamberimiz. Yapmayın, kimseyi umutlandırmayın, kimseye yapmayın.

• Anlayış
    Kavrayış
    Güven
    Seven
    Sevilen
    Saygı
    Ilgi
    Bilgi
    Delilik
    Macera
    Espri
    Düşünceli akıl

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Tahammulsuzluk, anlayıssızlık. Herkes kendi kafasında kurduğu kisiyi bekliyor, kimse kimseyi oldugu gibi kabul etmiyor.

0|1
    0|0
  • Öncelikle sağlıklı ve uzun soluklu bir ilişki istememek

0|1
    1|0
  • Her zman kendin olursan sıkıntı cekmezsin ve boşa sabırlı olmalısın

1|1
    0|0
  • Güvene arkds guvene

0|3
    0|0
  • Saygı

0|1
    0|0
  • iliski falan deme ben bilmez :D

0|1
    1|0
  • tahammül etmeyi öğrenmeye ihtiyaç var 🙄

0|1
    0|0
  • Kararsız

0|1
    0|0
  • sadakat'e

0|1
    0|0
  • Güven anlayış saygı sevgi

0|1
    0|0
  • Sevgiye. aşka. ve huzura ihtiyaçım var.

0|1
    0|0
    • Herşey vaktine esirdir iyilik biriktirenlerin yolu daima açıktır güzel insanlara çıksın gittiğiniz yollar

• Öyle bir ilişki yok 😂😂

0|1
    0|0
  • Güven

0|1
    0|0
  • samimiyete

0|1
    0|0
  • Doğru söze.

0|1
    0|0
  • Sabıra

0|1
    0|0
  • Sevmeye sevilmeye

0|1
    0|0
  • Güven saygı

0|1
    0|0
  • Iliskiye

0|1
    0|0
  • Bence de seni olduğun gibi sevmeli

0|1
    0|0
  • Güven

1|0
    0|0
  • guven ve ilgiye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Öncelikle bir sevgiliye. :)

0|1
    0|0
  • Güven, saygı ve sadakat haricinde monotonluğu kaldıracak ve Aşkı daima tazeleyecek şekilde sosyalleşip birlikte heyecanlı iyi vakit geçirmek...

0|1
    0|0
  • Güven olmazsa ilişki başlamadan biter anlayış saygı da olucak uzun vadeli olsun

0|1
    0|0
  • Hiç başlamamaya.
    Uzaktan sevmek en güzeli. Sonra büyüsü kaçıyor. Hani diyor ya fuzuli :
    Ben sevgili yolunda çekilen çileye aşığım. Sevgiliye kavuştuktan sonraki aşk heyecanını yitirir.

0|1
    0|0
  • kadınlara biraz akıl yeterli. çocukluktan çıkmadıkları sürece ilişkiler zor yürür.

0|1
    0|0
  • Pislik olucaksın aldatacaksın arkadaşım gbi dawranacaksın , herşey rayında olacak , ne zaman insanlaşsak başımıza bir boklar çıkıyo

0|1
    0|0
  • Karşılıklı anlayış, güven... sadakat. Gibi şeyler. Ama herşey karşılıklı olacak.

0|1
    0|0
  • Bunları yerine getirebilecek özellikte bir kıza😂😂

0|1
    0|0
  • E tabiki bir kadına

0|1
    0|0
  • Saygıya..

0|1
    0|0
  • Gerçek sevgi