Lütfen bana bir fikir verin 😞 ?

6 ay önce falan pastanede işe başlamıştım orada biriyle tanıştım ve aşık oldum ciddi anlamda aşık oldum onun da bana karşı aynı şeyleri hissettiğini düşünüyorum çok temiz ve saf bir aşkımız var sevgilime de güveniyorum ama çok kıskanıyorum ben şu an işten ayrıldım yeni biri girmiş o da gayet alımlı bakımlı bir kız acaba ona karşı birşey hisseder mi bana olan sevgisi azalır da ona aşık olur mu ne de olsa bende o işe girdikten sonra biz birbirimizi sevdik belki bazılarına çok saçma gelecek ama Böyle birşey olabilir mi çok üzülüyorum? 😞

0|0
211

En İyi Erkek Görüşleri

• valla bir pastaneci arkadaşım tanıyom pastaneye giren her kıza yazıyo kimine aşık oldum diye vuruyo kimini yiyo vermeyenide cıkartıyo

0|1
    0|0
  • şu an peki hangi işte çalışıyorsun ya da çalışıyormusun?

0|0
    0|0
    • Üni okuyorum ben aynı şehirde ama

• Hım anladım daha neler olur hayatta bilinmez yani belki sen orda başkasını seversin çok gördük böyle o yüzden bilemem

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ola bile ünlüler boyle aşık oluyor akşama kadar ola insan ister istemez meil eder yani

0|0
    0|0
  • İnsanlar aynı ortamda uzun süre kaldımı birbirine ilgi ve yaklaşım duymaya başlar psikolojik bişey

0|0
    0|0
  • Daha tenisiniz ilişki Sağlam'da birşey olmaz değilse gözden Irak gönülden Irak

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • görüş adamla
    boş bırakma

0|0
    0|0
  • Kiz guzelse pastalar da iyiyse sansin azalir

0|0
    0|0