Kendimi nasıl affettirebilirim?

Sevgilimle yaklaşık 2 yıllık bir ilişkimiz oldu 😔 ama sevgilimle her kavga anında beddua edip ağır konuşuyordum uçkur düşkünüsün. At gibi gittin it gibi döndün ve çok ağır beddualar ettim. Bu da beni Her yerden engelledi. Çok yalvardım başlarda çok sertti ama şimdi yine biraz da olsa yumuşama var. Arkadslar şu an uzaktayız ve bazı özel sebeplerden dolayı 1 ay sonra bulusucaz ve benim 1 ay içinde biseyler yapmam lazım çok soğuk davraniyo 😔 bana kullandığı son cümle de zaman ikimize de iyi gelir dedi ne demek istedi. Lütfen taktik verin yardım edin bana

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Beddua edip ağir konuşmalar dan yorulmuştur kavgalarinizda soğumuştur bu tavrindan dolayi sende kaybedince anladin sanirim değerini şimdi geri kazanmak istiyosun neden ağir konustunki beddua flan çekilir hernekadar sevsede seni karsidaki duyduklarindan sonra

0|0
    0|0
    • Ama ayrilmamış senden ara verelim demiş git saril ona samimi bir dille konuş ve ondan sonra dediklerini kafanda tart ve öyle söyle belki bir sans dha verir

• Hiç sağlikli bir iliski kurulmazki sevgililik evlilik hep bir suphe peki bu durumun hakaretlerle ilgisi var mı bu senin sorunun baskasina hakaret ederek olmazki

• Tabi ki benim de psikolojik destek almam lazım hep benle alakalı kendini duzeltemeyen insan mutlu olamaz

En İyi Kız Görüşü

• Taktik mak tik vermiyoz aşkprinmiyiz biz adamı ezip geçmissin düşünmemişsin git özür dile eşeklik ettim de bişeyler de seviyorum diyip üzenler den hatasını basına kakanlardan olma olacaksan sevme

0|0
    0|0
    • Özür diledim ablacım ya zamana bırakalım diyor

• soğumuş diyemem soğusa buluşmazsınız naza çekiyor malum erkek tarafı ayda bir nazlanjr tam nazlanır sana bu sınavda basarılar diliyorum ceneni tutmanı öneriyorum

• Çok teşekkür ederim inşallah

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Konusma stilini degistir dediklerini once dusunerek soyle gunluk hayatta kotu sozler kullanmamaya çalış

0|0
    0|0
    • Buna dikkat etmeye çalışıyorum zaten ki

• Zaman' iyi gelmez ters den okursan anlarsın, neyin iyi geldiğini..

Diğer seçenek de sana yol verdi.. :D

0|0
    0|0
    • Yol verdi derken anlamadım bitirmek mı istiyo

• Uçkur düskünüsün derken

0|0
    0|0
  • Senden bir yol olmaz..

0|0
    0|0
  • Kurtulmuş senden

0|0
    0|0
  • senleyken baska konularımı acıyordu ondan mı oyle dedın ?:S

0|0
    0|0
  • Zamana birak yipratmayin birbirinizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben böyle bir durumda karşısına geçer gözlerinin içine bakıp (tabi ağlamaktan kendımı durdurursam ) direk boynunu sarılırdım. o da affederdi zaten kıyamaz çünkü insan sevdıgne

0|0
    0|0
    • Aradım onu sesime dayanamadı yoksa yine her yerden engellerdi beni. Şu an buluşamıyoruz işte inkamlardan dolayı 1 ay sonra bulusucaz o zaman affeder mı

• Üstüne çokndüşme düştükçe naz yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...