Sevgiliniz ne yaparsa ayaklarınız yerden kesilir?

Sevgiliniz ne yaparsa ayaklarınız yerden kesilir?

1|1
89120

En İyi Erkek Görüşleri

• Onu benimlen karı bilir sen ne bilecen? Bkz https://www.youtube.com/watch?v=JuSsq-a28h4 :)

Şaka bir yana özel birşey yapmasına gerek yok bence. Huzurlu, sağlıklı, sevgi dolu bir ilişki kurabiliyor olması yeterince mutlu eder insanı.

0|0
    0|0
  • "Her düşündüğümde onu beyaz elbisesinde,
    Bela bulur beni,
    Ve uyku kaybolur gibi.." şu şarkının en sevdiğim kısmıdır bu sözleri, beyazlar içinde gelse otursa yanıma heyecanlanıncaki yarım yamalak gülümsemesiyle baksın sonra ben öpeyim o kızarsın ben yığılayım orada kimse ayıltmaya çalışmasın😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bugün sitede gördüğüm sorulara istinaden ; bir iphone xs hediye alırsa :)

0|3
    0|2
  • Hoooppp diye havada Parende attırırsa ayaklarım yerden kesilir , birde tutamazsa yere spn hız çakılışımdan sonra onun ayakları yerden kesilir ☺️

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 118

• Beni yüksekten aşağı iterse ayaklarım yerden mutlaka kesilir..

0|0
    0|0
  • Beni hayvanat bahçesine ya da lunaparka götürsün.

1|0
    0|0
  • Bana gerçekten değer verdiğini ve en en en önemlisi... Bana gözü kapalı güvendiğinde dünyalar benim olur diye düşünüyorum. Çünkü güven en önemli unsur birlikteliklerde ve bende asla kimsenin güvenini boşa çıkaracak karakterli bir insan değilim..

0|0
    0|0
  • Özel bir şey yapmasına gerek yok.
    Her akşam işten geldiğim de kapıyı açsın.
    Beraber yemek yiyelim karşılıklı.
    Birbirimize açalım her derdimizi sıkıntımızı.
    Paylaşalım her bir şeyi.
    Ne olursa olsun her gece birbirimize sarılarak uyuyalım yeter.
    Bunlar ayaklarımı yerden keser fazlasıyla inan başka bir şey istemiyorum hayattan dışarda zaten koşturuyoruz evde yeter ki gülümseyelim birbirimize.🌹

0|0
    0|0
  • İş çıkışı tükkanın önünden beni arabayla alsa gel hadi kahve ısmarlıyım sana dese samimiyeti bile yeter yani o derece eşim olucak insandan bu hareketi beklerim bizde sevgili arkadaş dost eş olur eş den başkası yalan agalar buda böyle biline

0|0
    0|0
  • BALİ adasına benimle tatile gelirse😀Hayal etmesi bile çok güzel

0|0
    0|0
  • Üstüme Atlarsa ikimizde düşeriz anlık yerden kesilme oluyor.

0|0
    0|0
  • Her yemek yaptıklarında veya kahvaltı hazırladıklarında bir başka oluyorum , şu listedekinleri al demiyor mu bide 😀 , seviyorum marifetli kadınları

0|0
    0|0
  • şaka değil.. tereyağlı yaprak dolması yapsın dünyayı sererim be..

1|0
    0|0
  • Bana bir çocuk vereceğini söylemesi yeterli olur heralde :)

1|0
    0|0
  • Fazla bişey degilbe gözlerimin içine bakarak seni seviyorum demesi bile ayakalrimi yerden keser

0|0
    0|0
  • Yeni aldığı iç çamaşırını göstermek için gelip kucağıma oturursa

0|0
    0|0
  • böyle beraber takımımızın maçı için atıyorum derbi bilet alsa çift kişilik ona gitsek baya mutlu olurdum

0|0
    0|0
  • Öp beni ham yap beni derse ve yaparsak kesilir ikimizin de diye düşünüyorum şimdilik o ne der bilinmez.

0|0
    0|0
  • Araba alırsa.

Hani ayaklarını yerden kesen cinsten.
    🤣😂🤣😂

1|0
    0|0
  • paraşütle atlarsak birimizin değil ikimizin de ayağı yerden kesilir :D :D

0|1
    0|0
  • O bana , beni sevmekle en güzel hediyeyi vermiş olurdu zaten.

0|0
    0|0
  • aklıma gelmiyor aklıma gelecek bir şey yapsa zaten ayaklarım yerden kesilmez

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Sevgilim olmadığı için kesin bir cevap veremeycem.

0|0
    0|0
  • şu an olaki sevgilim var diyelim.. Evde yalnızım çat kapı gelse güzel olurdu :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    98

Kızlar Ne Diyor 87

Yükleniyor...