Esler arasinda kadin erkekten kac yas buyuk olabilir en fazla?

Evlenmek icin sececeginiz kadin sizden kac yas buyuk olursa kabul edersiniz? Hangi durumlarda ve hangi sartlarda?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya tabikide kim kimden hoşlanır sever bilemeyiz ama yaş farkı çok büyük olmaması lazım mesela 10 vs olmaması lazım 2-5 iyi bence erkekte de kadında da benim bir tanıdığım var kadın 45 adam 29 su düşün hiç güzle olmuyor yani

0|0
    0|0
    • Oha yani o kadar da degil. Ben evlilik dedim. Evli mi bu kisiler. Benim dusuncem en fazla 3 yas kadin erkekten buyuk olabilir erkegin buyuk olmasi da duruma gore degisir ama yine max10 yas o da her adamda degil.

• Evliydi boşandılar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Olabildiğince kadın erkekten küçük olmalı ama iş oraya geldi mi yaşın önemi kalmıyor.

1|0
    0|0
  • 10 yaş

0|0
    1|0
    • Kadin erkekten bahsediyoruz

• Yok ya her erkek her kadin icin gecerli degil. Cahil ve bencil oldugun her halinden belli. Kadinlara erkegin eglencesi gozuyle bakan arap beyinlisin bu yorumu yapankara uyuz oluyorum kendinize bakin bir siz yaslanmiyir musunuz ya da genc erkek kadinin hakki degil mi porsuyun ondan sonra genc kadin umun 😡

• Ne alaksı var cahillikle bakın ben en az 10 dedim , sinirlenip kırıcı olmaya gerek yok.

• Kadının büyük olması sıkıntı

0|0
    1|0
  • 4 olur gerısı yalan olur

1|0
    0|0
  • 3-5 arası

1|0
    0|0
  • ben 5 yaş

0|0
    0|0