İlişkiye ara vermek, ilişkiyi kurtarır mı, batırır mı?

İlişkiye ara vermek, ilişkiyi kurtarır mı batırır mı?

0|1
7173

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 73

• Şimdi şöyle eğer çok sorun yaşanıyorsa ara vermek aklına sürekli kötü şeyler getirir düşünürsün canını sıkar ama bir yandan çok kısa süreli ara vermeler çözüm olabilir

1|0
    0|0
  • İlişkiye ara vermek ilişkiyi bitirmekle eşdeğerdir.

1|0
    0|0
  • İliskiye ara verme tabirinin , genelde ki en mantikli aciklamasi , senden daha iyisini bulursam biter , bulamazsam seni ararim.. :/

1|1
    0|0
  • Oyuncu degisikligi gerek oyle futbol gbi dusun cikan bidaha giremez 👍

1|0
    0|0
  • İlişkiye ara verelim demek ben şöyle bir etrafıma bakayım senden daha iyisi var mı demektir yani ilişkiniz bitti ara vermek kadar saçma bir şey yoktur

2|0
    0|0
  • lşkiye ara vermek kadar saçma bir eylemi şimdiye kadar hiç onamadım. Deneyenlerin ise hep hüsranına şahit oldum

1|0
    0|0
  • Gemi yok oldu sen hala, batar mı diyorsun: D

Limanıda ben yaktımmm

1|0
    0|0
  • Ara vermek zaten ayrılık demek ayrılalım sonra bir deneriz belki 2 mizde kimseyi bulamassak felan

1|0
    0|0
  • O kisiye göre degisir bazilari verilen arada ahmet ali mehmet devam eder

1|0
    0|0
  • batırır baska birini bulur zaten gittik gidecehe kadar der :d

1|0
    0|0
  • Ara verilmez bana göre. Ne yani filmi ki reklam arası olsun. İlişkiye ara vermekle ayrılmak biridir.

1|0
    0|0
  • ara vermek soğukluk getirir dönüşde bıraktığın yerden devam edemezsin

1|0
    0|0
  • uzatmaları oynamak demek. Uzatmada olsa maç birşekilde bitiyor. sadece süre uzadı

1|0
    0|0
  • ara verilir..
    özlem girsin diye..
    sonra ilk önce özlem sonra elif sonra begümler girer.
    biter..

2|0
    0|0
  • Bence batirir neden soğuk luk girer yabanci sinir insan

1|0
    0|0
  • Tabikide batırır bir kere araya soğukluk girdimi bidaha olmaz kolay kolay

1|0
    0|0
  • Hayır ilişkiye ara vermek kadar saçma bir eylem olamaz

1|0
    0|0
  • İlişki ara vermek ne dir ya devre arası oluyor da taktik mi değiştiriyoruz

1|0
    0|0
  • hayır , bence bitirir, başka denizlere yelken açılır

1|0
    0|0
  • Iliskiye ara vermek diye bir saçmalığı ben kabul etmiyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 71

• Evlilikte kurtarır, sevgililikte batırır.

1|1
    0|0
  • Ara vermek kötü değildir en azından düşünecek zamanın oluyo özlüyosun kurtarır bence insan gerçekten değerini anlıyor en azından

2|0
    0|0
  • Bana göre sorunları konuşmak, çözmek varken konuşmamayı tercih etmek soğutur. Zaman bir şeyleri çözmez, zaman hiçbir şey yapmaz. Araya giren mesafe kurtarmaz bir şeyi. Bu yüzden ara vermeye karşıyım! Ya biter ya devam eder.

1|0
    0|0
  • Bu değişir. Eğer ikinizde aşkı çok güçlüyse birbirinizi daha fazla özlersiniz, değerinizi anlarsınız. Ama aşkınız zayıfsa koparsınız

1|0
    0|0
  • Bu sorunun tam olarak ne olduğuna da bağlı aslında eğer sinirlilik kırgınlık varsa belki birbirinizin değerini daha iyi anlamak için uzak kalmanız size iyi gelebilir ama benim için ya bir ilişki vardır ya da yoktur ara vermek pek de bana göre değil 😇🙏

1|0
    0|0
  • İlişkiye ara vermek nedir ya okulda mıyız dersten teneffüse mi çıkıyoruz da ara veriyoruz çok saçma yani ilişkiye ara vermek isteyen insan soğumuştur bıkmıştır bahane arıyordur

2|0
    0|0
  • Verilen arada başkasını buluyorsa bir taraf, batırır!

1|0
    0|0
  • Tabiki batirir ara verince yeni kisiler girecektir partnerinin hayatina arkadaslari aklina girecektir kesinlikle ara vermek ayrilmak istiyorum ama seni kirmadan ayrilcam demektir

1|0
    0|0
  • eger tararlar birbirini seviyorsa arada gercek bir sevgi varsa. kurtarir cünkü özlersin.. seven insan özler. özleyen insan daha bir baglanir

1|0
    0|0
  • Hayirdir film reklama girer gibi neyin arasi yani... İliskinin bitisi oluyor..

1|0
    0|0
  • Batırır, kafan rahat olur onsuzda olurum dersin ve başla seçenekler gözüne gelmeye başlar ve ara olur ayrılık

1|0
    0|0
  • İlişkiye ara verince duygular pekişir ve özlersin karşındakini. Daha iyi düşünür ve farkındalık kazanırsın bu da ilişkiyi kurtarır

1|0
    0|0
  • Batırmak ne kelime 👎 bitmiş bir ilişkide zAten uzatmalar oynanır

1|0
    0|0
  • Bunu diyen kendine yenisini bulmuştur çözüm o arayı verip yeni denizlere yelken açmak.

1|0
    0|0
  • Yeni kan aramak ilişkiye heyecan katabilir kopan kafalar yolunan sçalar falan

1|0
    0|0
  • 2. Şanslar ya doğmayan kül bırakır ya da daha büyük ormanlar yakar. Nüans farkındalığı mühim.

0|0
    0|0
  • Batirir. zmn girer ve bu zaman hem soğutur. hemde uzaklaştırır

1|0
    0|0
  • Ilişki işleri saçma sapan. zaten ne yaparsanız yapın eninde sonunda bitecek ve batacaktır...

1|0
    0|0
  • Batırır, 'sen kenarda kal ben biraz rahat takılayım ' demenin farklı şeklidir

1|0
    0|0
  • Ara vermek ayrılığa alıştırmaktir buna kanan karşı tarafa gülerim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    51
Yükleniyor...