Kapat

Yardım edin nolur?

Bundan tam 10 ay önce birisi ile çıkmaya başladım ztn herşey ilk gördüğüm andan itibaren hislesmeye başladı ilk 4 ayimiz ufak tefek ayrılıklar da olsa çok mutluydu çok güzeldi her hafta buluşurduk falan bayagi iyiydik ilk 1 ayımiza gelmeden önce benim ufak tefek hatalarım oldu tabiki sonradan hepsini duzelttim bazen geç yazma konusunda bağırır çağırır kizardi ayrilirdi ben kesinlikle o öyle bişey yaptığında sesimi cikarmazdm anlaşılan ipin ucunu kaçırmışim sonrasında ise maddi imkanim yok diyerek buluşmayı kesti 6 aya yakin dışarı da bulusmuyoruz bazen ben onlara gidiyorum o bize geliyor böyle oluyor her şey aramızda ufak tefek çok ilerlemeden ilişki geçti ama bır tek onla geçti önceden de sonradan da sonrasında para istedi buldum verdim ikinciyi istedi son anda bulamayınca ayrıldı benden aramız düzeldi yine aynı konu açıldı bende para bulmak için anneme yalan soyledim ev temizliğine gittim annemde yalana karşı doğruyu öğrenince şarj kablosu ile vurdu bana bacagimda hala iz var ama onun haberi yok dk si bitmis onu yaptırdım o gün iyi oldu sonradan kötü oldu ilk başta sevgisinden şüphem yoktu sonradan arkadaslarini üstün tutmaya başladı ama birinci senemizde kendi aramızda yüzük de takicaz dio bilmiyorum çok değişik amaci ney

0|0
13

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Direk ayrılmalısın amacı belli seni para kaynağı olarak kullanıyor sevgisi falan yalan

0|0
    0|0
  • Hala onunla beraber olduğuna inanamıyorum

1|0
    0|0
  • Seni kullandigini anlamaman icin salak olman lazim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yaa seviyo işte seni kızım ne kasıyon bak yüzük takıcaz demiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...