Kapat

İsimsiz çiçek göndermek neyin nesi?

Niye böyle birşey yapar insan, 4 gün oldu hala ortaya çıkmadı ve notla birlikte çiçekçiye benim onu bildiğim dedirtilmiş. Cidden çok sinir bozucu, düşünmemeye çalışıyorum ama tahmin yürütebileceğim kimse bile yokken resmen bu duruma anlam veremiyorum. Sizce bunu yapanın amacı ne?

0|0
310

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• ben isimsiz çiçek göndermenin kibar bir davranış olacağını düşünmüyorum. Karşıdaki kişi zor bir durumda kalabilir

0|0
    0|0
  • Bende göndermiştim, ama ikinci gönderişimde telefonumu ve adımı yazmıştım, ama kız sözlü çıktı 😂

0|0
    0|0
  • Klasik bir yazının dışında özel bir not yok mu tahmin yuretebilecegin

0|0
    0|0
    • 3gün

Özel bir not var. Ama kimseden şüphelenmiyorum.

• 3gün

Haksız mıyım :/ eğer oysa niye böyle yapıyor..

• 3gün

haklısın tabii ama biraz cesaretsizilik varsa tepkinden çekiniyorsa bir söyleyip bir söylememe gitgelindeyse ondan gelemiyordur. Senin yapacağın onunda yanında olduğu bir an ortadan konuşarak gönderdiysen çiçeği delikanlı gibi söyleceksin, geleceksin tarzı bir konuşma yaparak gaz verirsin gelirse gelir sonra sen karar versin ne yapacağına

• Çılgın biri

0|0
    0|0
  • cok film izlemis

0|0
    0|0
  • Çıldır 😂

0|0
    0|0
    • 3gün

Resmen pusuya yattı ya kimseyle de flört etmiyorum ne bileyim ben :/

• 3gün

Delirteck senı meraktan ölcen köşede

• 3gün

Sinirlerim bozuldu ya😂 neyse unutayım en iyisi ama arada aklıma geliyor.

• Jest yapmış işte

0|0
    0|0
  • Gizli hayranlık

0|0
    0|0
  • Kim göndermiş hemen iz sürelim

0|0
    0|0
  • Ben Yolladım Yaa, Amma Kalın Kafasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana da geldi daha önce üst üste isimsiz çiçekler ama benim tahminim vardı en son dayanamadım sen misin diye sordum evet dedi gerçekten sinir bozucu

0|0
    0|0
    • 3gün

Niye yolluyor, sen misin diye sormam için mi.. nasıl ağız aranır ben onu beceremem ya.. öyle sorulmaz da

• 3gün

Benden hoşlanan bie hastam vardı. Tedavisi bittiği gün başladı çiçekler ve telefonumu buldu sonra nerden bulduysa mesajlar gelmeye başladı kendini açık etti yani. Kafanda biri yoksa umursamamaya çalış

• 3gün

İlgisi varsa da konduramıyorum ben öyle kolay kolay. O zaman umursamamaya çalışmak en iyisi haklısın.

• çok romantik biri 😇

0|0
    0|0
    • 3gün

Hayır bence sinir bozucu kim olduğunu bilmiyorum ve meraktan ölücem ya

• 3gün

daha heyecanverici.. gizemli ve bu çok güzel bişiy 😇😇

• 3gün

Yaa hiç güzel birşey değil bence, tahmin yürütememek ve ortaya çıkmaması deli ediyor insanı..

• Saçmalıktan başka birşey değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...