Kapat

Hiç sevgilim olmadığı için bazen farklı kafalara giriyorum?

Hayatımda hiç sevgilim olmadı 24 yaşındayım hiç aşkı sevilmeyi bu duyguları tadamadım bu çok ağırıma gidiyor hayattan zevk alamıyorum girmediğim psikolog kullanmadığım ilaç kalmadı gerçekten ruhsal çöküntüdeyim özellikle 2 3 aydır :(

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilinden ayrılınca aşk acısı daha kötü offf ölmekten beter ama, birde o yönden bak.
    Hayırlısıyla zamanı gelince sevgilin olur merak etme, bunun için psikilojini bozma boşuna.

0|0
    0|0
  • Att kendini barlara

0|0
    1|0
    • 2gün

Esrarkeş belalı tip dolu çekiniyom o ortamlarda

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardesim evlilik sevgili edinmek, eger azda olsa çekingenlik varsa baya zorlaşıyor, girişkensen kolay. çekingenliğin acısını biraz çektim sonunda yendim ama şimdi insanlar benim eski durumumdaki gibi olmasın diye yardım etmek istiyorum herkese. İnsanlarla ya da kızlarla konuşurkende pek rahat değilsen, ve ağzın pek laf yapmıyorsa veya çekingenlikte varsa çekingenliği bazı tavsiyeleri uyguyarak yendim, konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Çekingenlik azda olsa varsa cevapla kardeşim, yoksa dikkate alma yazdığımı

1|0
    0|0
Yükleniyor...