Kapat

Sevgilimle öpüştüm çok pişmanım?

1 yıldır birlekiteyiz son zamanlarda ne zaman biraraya gelsek öpüşüyoruz küçük küçük öpücükler değil uzun sürüyor. Öperken hiçbir şey dusunmuyorum ama eve gelince kendime çok kızıyorum pişman oluyorum üzülüyorum çünkü ilk defa böyle bir şey yaptım kendimi basit biri gibi olarak görüyorum. Böyle düşündüğümü söyleyince kötü bir şey yapmıyoruz birbirimizi sevdiğimiz için sorun yok diyor. Sizce söylediği gibi midir yoksa erkekler sevdiği kıza dokunamaz mı?

0|0
810

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• İkiniz de birbirinizi seviyorsunuz. O sırada sen de istiyorsan bu senin onu sevdiğin içindir, bu yüzden kendine kızman gerekmiyor. Eğer cidden çok kötü hissediyorsan, bunu ona, söylemelisin, seni anlayışla karşılayacaktır.

0|0
    0|0
    • 2gün

Sevgilin sana aynı şekilde bunları söylese anlayışla karşılar mısın yoksa başka kızlara mı gidersin? Söylersem benden uzaklaşır diye korkuyorum sonuçta tadına vardı öpüşmeyelim desem uzaklaşır diye korkmuyorum ama çok da vicdan azabı çekiyorum

• 2gün

Peki ona karşı duyguların değişmiş miydi başka kızlarla olmayı düşündün mü hiç

• 2gün

Hayır tabii ki, şu an ayrıyız ama hala onu çok seviyorum. Bir insan gerçekten seviyorsa böyle bir şeyi hayatta yapmaz.

• aslında seven erkek sevdiğine dokunamaz. ama ister istemez öpmek içinden geliyo olabilir. tabi öpüşmeseniz daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • 2gün

Sen yapar mısın peki

• 2gün

yani yanaktan öpmek falan kabul edilebilirde. bugün öpüşüp yarın okşamaya doğru gitme tehlikeside var sonuçta. sıkıntılı bir durum açıkcası.

• Uzun öpücükler devam ederse bir gün bir bakmışsın erkek arkadaşın sondaj çalışmalarına başlamış üstünde

0|0
    0|0
  • Opusmek kotu degil daha ileri gitmedikce ama surekli opusmekte olmaz

0|0
    0|0
  • Kendini eşinin yüzüne bakamayacağın şeylerden uzak tut

0|0
    0|0
  • Ergenmisin yaa 😏

0|0
    0|0
  • Pişman olman çok sacma

0|0
    0|0
  • insan sevdiğini miker

0|0
    0|0
  • kuzenimle yiyistim 😪hep öpüsme isteği geliyor dudak tiryakisi oldum galiba

0|0
    0|0
  • Temiz kalın ki temiz insanlar nasip olsun Allah'a hesabı var bunun ahirette veremezsiniz hesabını şöyle düşün evleneceğin garanti mi karşıdaki insanla da bu şekilde işler yapıyorsun ilerde evleneceğin kişiye yazık ediyorsun ve haksızlık ediyorsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hicbir seyin garantisi yok
    Opuyosun ama dikkat et bunun ilerisine gecme
    Bence seven dokunmaz
    Garantiniz yok ki

0|0
    0|0
  • Niye pişman oluyorsun ki senin sevgilin o olma bence küçük ergen bir kız değilsindir ergenler böyle oluyor

0|0
    0|0
  • insan sevdiğine dokunmak ister sarılmak ister öpmek ister gayet normal. sevdiği hayvanı bile öpüyor insanlar insanı neden öpmesin

0|0
    0|0
  • dokunamaz bidaha yapma !

0|0
    0|0
  • Tövbe et

0|0
    0|0
  • Gayet normal yas kaç ki?

0|0
    0|0
  • Pişman olman saçmalık