Uzak şehirdekiler ilişkiyi yurutmeli mi?

Şu an birisiyle konuşuyorum 2 gün önce benimle çıkar misin dedi ve ben ayrı sehirlerdeyiz sen zaten hic gelemezsin benimkide zor ayrica uzun süreceğini sanmıyorum dedim ki öyleydi de şimdi nedensiz bir şekilde hala konuşuyoruz arkadaş olalım o zmn dedi ve konuşuyoruz ama her geçen gün ona daha cok baglaniyorum ne yapmalıyım?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 1 hafta önce biriyle tanıştım kendisi İstanbul'da bende marmariste yaşıyorum , imkansız diye birşey yok fakat sabır ister bu isler eğer sabırlı ve delikanlı biriyse sende ona bağlı kalacağına söz verirsen tabiki olabilr ama benimki gibi surekli mesafeyi bahane ederseniz olmaz bu iş herkesin harcı değildir bağlı kalmak güvenmek çok zor eğer karşımdaki de benim gibi düşünseydi devam ederdik bugün yolları ayırdık...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer aranızda ki sevgi ve güven bağı kuvvetli ise buna şehirler engel olamaz. Yakın şehirde olunca ne oluyor ki sanki onlar hata yapmıyorlar mı? Önemli olan güven meselesi bak sevgi demiyorum güven diyorum. Güven olmadan olmaz çünkü maalesef. Bence şans vermelisin çok gördüm ben uzaktan ilişki yürütüp evlenenleri neden olmasın ki?

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok uzak değilse ilişki yürür

0|0
    0|0
  • Şehirler nereler?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2