Sevgilim en ufak şeye sinirleniyor kafayı yemek üzereyim ne yapmalıyım bunu nasıl aşabiliriz?

Ufacık şeyler çok büyük problemlere sebep oluyor deli gibi seviyorum zaten öyle olmasa pek tahammül edilecek gibi değil sinirli insanlar beni çok yoruyor ben bunu aşmak, onunla aramızı düzeltmek istiyorum ama onun bu özelliğini değiştirebilir miyim ne yapmam nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum..😔😔

0|0
25

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana kötü davranıyosa yapacak tek şey ayrılmak.

0|0
    0|0
    • 5gün

Neden düzeltmeye çalışmak yerine vazgeçeyim ama :(

• 5gün

E o zaman ayrılacak benden djwlmdle çok mutsuz oldum şu an ilk aşkımdı be :/ bende bu şanssızlık olduktan sonra.. Amaan neyse

• 5gün

Sen ona iyi hissetiriyosun. Yaptığın bazı hareketlere sinir oluyor sadece.
      İlk önce hayatında onu rahatsız eden şeylerden kurtulmalı mesela sevmediği halde sırf havalı gözükmek için aldığı şeylerden ya da ilgilenmediği halde gittiği bölümden.(bunlar sadece örnek)
      He sen diyosan ki "ben onu iyi hissettirmiyorum, o aslında beni sevmiyor" o zaman gerçekten seviyosan sal adamı bence.
      Ve kendini iyi hissedeceği şeyler yapsın mesela ben boksda kendimi buldum. Salondan çıktıktan sonra sanki ilk nefesimi o gün almış gibiydim. Böyle uğraşlar bulsun kendine.

• ayrıl geç

0|0
    0|0
  • Gönder gitsin

0|0
    0|0
  • "Kızım niye soru sordun" bunun gibi mi

0|0
    0|0
    • 5gün

Yok o kadar da değil de dmwömf mesela arkadaşlarım adam işletiyoken yanlarında durdum diye çıldırdı. halbuki ne konuştum ne sesimi çıkarttım hiç bir şey yapmadım ya hatta elli kere uyardım kızlar yapmayın diye ama yinede şu an konuşmuyo benimle :(

• Ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mesela senin bir hareketin ya da gulusun vardir bir sozun vardir onu aninda yumusatacak biseyler bul o sinirlendiginde hakliysan konuyu acikla sakin sekilde ve hosuna gidicek bisiler soyle kiskancliksa mesela konu beni senden baskasi ilgilendirmiyor gibicesinden konusabilirsin

0|0
    0|0
    • 5gün

Teşekkür ederiiim sonunda ayrıl demeyen biri vuhuu djwlmdle çok haklısın ama uzak mesafe olduğu için yumuşatma mevzusu çok zor oluyo işte ama yanıma gelir gelmez deniycem dmwömd

• 5gün

Ben o küfredince çıldırıyorum trio atıyorum iki taraf da gurur yapıyor ve sonuç olarak hala konuşmuyoruz nası geliyodun hakkından ya olum çok zor ben kalıyorum mal gibi ndlsmflwld

• 5gün

Trip atma zaten onlari sinirle soyluyordur buyuk ihtimal ile. Sen aldirma olayi anlat ve gonlunu alcak seyler soyle o haksiz ise onun haksiz oldugu konuyu ve kirildign yanlari soyle uzgun davran ve agla. Cok ise yarar yani mesela benim eski sevgilim aglamama dayanamazdi uzulmeme falan her yolu denerdim olmassa aglardim sinirden o da kiyamaz ozur diler konu kapanirdi hakliysan sonuna kadar savun ama onun vicdani sizlasin iki taraf sinirli olursa zitlik olur sen hakliysan onun vicdanini sizlat dusunmesini sagla hatasini anlicaktir

• benimki de öyle sinirleniyor sakinleştiriyorum bayılıyprum bu haline

0|0
    0|0
    • 5gün

Birinin sürekli sana kızmasının neresi hoş ya delii dkwlfm

• 5gün

o bana kızmaz asla ortalığa kızar ben de onu sakinleştiriyorum seninki sana kızıyrsa deli sanırım :D

• 5gün

Sevgisinden şüphelendim şu an djwlmdle kıskançlık mı kaybetme korkusu mu ne bilmiyorum ama gözü dönüyo tırsıyorum djelfm devam ederse devam edemeyiz heralde :/

Yükleniyor...