Sizce beklemeli miyim?

23 yaşında işi yok evi yok okulu yok ama benimle evlenmek istiyor. İş kuracak param yok diyor ama bana çok aşık sizce onu beklemeli miyim?Sizce beklemeli miyim?

0|1
621

En İyi Erkek Görüşleri

• Bütün bunları düşünüp beklemeli miyim diye soruyorsan başkalarına, salla bekleme. Çünkü saydigin şeyler senin onemsedigin şeyler sorun gibi görüp acaba ne yapsam diye dusundurdugune göre. O yüzden cevap çok net. Bekleme, bekletme

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Simdi bak, biraz sabret eger gercekten söylediklerini icraata gecirmeye calisiyorsa onu birakma. Bana da biri böyle sözler vermisti ama sonunda baktim ki cocuk bos gezenin bos kalfasiydi. Allah var cok güzel bir insandi ve beni seviyordu ben de seviyordum ama ben calismayan, tembellik yapan bir insanla da yuva kuramam bana iyi kötü bir gelecek vaad etmesi gerekir illa cok parasi olsun demiyorum tabi birlikte de calisiriz ama dedigim gibi laf cok icraat yoksa bu is yürümez

2|0
    0|0
  • Aşıksa tamam aşık ama evlenmek için sadece aşık olmak yetmez. Çocuk olunca istediği şeyleri aşkın la satın alamazsın. Mesela ekmeği de aşkla satın alamazsın. Zaten bir adam aşıksa aşkını kimseye muhtaç etmez çok çalışır fakirlik ayrı parasızlık ayrıdır.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• iş güç yoksa ancak karşılıklı yoğun sevgi varsa gözlemle. ve bir iş yapacağına kanaatı, güveni, n gelmeliki, bekleyesin. aksi taktirde
    bu aşk tuzsuz, yağsız yemeğe benzer..

1|0
    0|0
  • İş sahibi olmayabilir ama çalıştığı bir işi varsa bekle..

Mesleği ya da..

Kimse 23 yaşında patron olmaz..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Evlenme fakat gerçekten iyi bir insan olduğuna inanıyorsan ve olgun biri olduğuna inanıyorsan biraz daha zaman verebilirsin ilişkine fakat evlilik çok riskli.

0|0
    0|0
  • o yasa kadar sürtmüş bişi ögrenmemiş ondan bir adam olmaz gibi bn 22 yasındayım bak şirketim var benim üzerime bazen azimli olmak gerekir

1|0
    0|0
  • Yani çok sıkıntılar çekersin ama bunu göze alabilecek sen bekle

0|0
    0|0
  • Aşk karın doyurmaz bir süre sonra gerçek sıkıntılar başlayınca kavgalar gürültüler birbirinizden soğursunuz bu da gereksiz bir birliktelik olur

0|0
    0|0
  • Paralı adam bulursun ama seven adam kolay kolay bulamazsın. Ben bir dene derim..

0|0
    0|0
  • Sana ne veriyor ne verebilir mutlu ediyormu o önemli

1|0
    0|0
  • Bekleyebilirsin ama evlenme şu an

1|0
    0|0
  • Bence beklenecek vakit değil

1|0
    0|0
  • Beklesen ne değişecek sepetle gitsin

0|0
    0|0
  • Ask karin doyurmuyor

1|0
    0|0
  • Bekle

0|0
    0|1
  • Bekle bakalım 😂

0|0
    0|1
  • Çok beklersin

0|1
    0|0
  • Beklemek ahmaklıktır

0|1
    1|0
  • beklenmez

0|0
    0|0
  • İlişki kuramayacağın anlamına gelmiyor
    Evlilik sadece bir kağıttan ibaret

0|0
    0|0
  • 23 yaşındasın 23 yaşındaki erkeği napacaksın 7-8 yaş büyük biriyle daha sağlıklı olur. Mesela ben

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bekle herseyi tamamlasın oyle. Yok oyle bedavadan kız almak tembel alıştırma onu

1|0
    0|1
  • Bekle

0|0
    0|0
  • Bekle

0|0
    0|0
  • Beklemelisin 23 yaş erkek için çok küçük

0|0
    0|1
Yükleniyor...